Unibat akumulator iznevjerio

Tražim zamjenu za Yuasu, YTZ14S.

U Auto Kreši je 400 kn, ali je rasprodan. Ima li alternativa?

Unibatov je 600 kn, ali taj ne bih - em je skuplji od ovog gore, em u Kawasakiju nije izdržao ni godinu dana. Radije neki full jeftini.
 
Novema nova ima kvalitetnih baterija pa provjeri kod njih
 
vickodu said:
Novema nova ima kvalitetnih baterija pa provjeri kod njih

Tnx, budem nazvao, nema na webu ništa. Uglavnom, jeftine baterije imaju prednost nad kvalitetnim.  :koka:

Trenutno se Yuasa nakon pet godina zlorabljenja održava na životu prikopčana na aparate (CTEK), pa nakon investicije u punač moram škrtarit na bateriji.
 
HR_THe_Butcher said:
Hvala za preporuku. Međutim, ne stane, plus je s krive strane, a nije ni kapacitet koji tražim.Cijena je doduše OK (iako bez PDV-a)  :dizzy:
cijena je sa pdv-om  8)
 
HR_THe_Butcher said:
Hvala za preporuku. Međutim, ne stane, plus je s krive strane, a nije ni kapacitet koji tražim.Cijena je doduše OK (iako bez PDV-a)  :dizzy:

Model CB14-A2 je identican, ali su polovi na drugim stranama
 
imaš beren jedan dučan na zagrebačkoj a drugi u av. dubrava
nisu loši i nisu skupi (y)
 
bobo RR said:
Ja uvijek uzmem najeftiniji akumulator,ak crkne,crkne,a svaki drzi bar 2,3 godine
Ja sam uzel unibat prije 2 godine i nemam problema (na staroj samoborskoj) capo mi je nekaj tesko verglal pa mislil akumulator otisel u Novemu Novu ( :cigle: i htel uzet yuasu )i rekli mi nek zemem Bosch vrhunski cak skuplji od yuase i s njim novim teze palil nego sa starim unibatom.
Stavil natrag unibat i pali dan danas bosch stoji na podu nisu hteli zamenit 14 dana star aku. no,svugde mozes imat problema KOD NAS pa makar i u garanciji.
Ak trebas bosch ja ti ga poklonim  :mrgreen: pa guraj i dalje  :LOL:

Sve u svemu moze se desit da svaki ode nis cudno kod nas je problem kad hoces nekaj zamjenit u garanciji,a to ti je kod nasih regovaca tak sirotinja su i bore se  :(

Da i cijena je bila za 14-najsticu 305 kn
 
hrle said:
Ja sam uzel unibat prije 2 godine i nemam problema (na staroj samoborskoj) capo mi je nekaj tesko verglal pa mislil akumulator otisel u Novemu Novu ( :cigle: i htel uzet yuasu )i rekli mi nek zemem Bosch vrhunski cak skuplji od yuase i s njim novim teze palil nego sa starim unibatom.
Stavil natrag unibat i pali dan danas bosch stoji na podu nisu hteli zamenit 14 dana star aku. no,svugde mozes imat problema KOD NAS pa makar i u garanciji.
Ak trebas bosch ja ti ga poklonim  :mrgreen: pa guraj i dalje  :LOL:
Sve u svemu moze se desit da svaki ode nis cudno kod nas je problem kad hoces nekaj zamjenit u garanciji,a to ti je kod nasih regovaca tak sirotinja su i bore se  :(
Da i cijena je bila za 14-najsticu 305 kn

Jeli taj bosch bio neispravan kad si ga želio zamjeniti  :misli:
 
Još jedan Unibat prdnuo na rosu nakon nepuna 2 mjeseca.
Trebao sam znati da 8 stranica o Unibatu nije napisano bezveze.
 
Napunio na CTEK punjaču, odvozio cca soma km i danas ujutro nula bodova. Ništa spešl.
 
unibat crni model akumulatora (zatvoreni model ) zna imati problema vjerovatno je stvar u gelu koji koriste unutra ...
moja iskustva su ovakva
yuassa garancija 1 god = trajanje 3-4 godine
unibat garancija 6 mjeseci trajanje oko godinu dana
-------------------------------------------------------
kolko para toliko muzike ...
e sad to nije pravilo svima se može potkrasti greška u proizvodnji i zato i postoji garancija ....
 
Ovaj tjedan sam stavil landport yt12b-4 jer je unibat crko nakon godine dana. Nadam se da bu trajal neko vrijeme . . .
 
Negdje sam napisao ali nije zgoreg napisati opet. Crkla su mi 2 unibata u 2 godine  :palacdolje: I to bas ti crni sto su bez odrzavanja