Unibat akumulator iznevjerio

Sip said:
Pa i spojeve kontroliram, relej ne smije niti malo biti prljav i sve tako :?

Je li sam sto zaboravio :shock: :shock: :shock: :shock:

Jesi, jesi.....ključnu stvar!!  (y)
 
Epilog:

Jedan Unibat je na preživio skoro dvije godine, a drugi pola godine. Prvi više ne prima punjenje, a drugi je u kratkom spoju. Prvi je vađen preko zime, a drugi je bio pokušaj da prezimi uz pomoć Ctek punjača. Motor je ER6-n.

Ove godine je trebao, dakle, novi akumulator. Jamstvo je 6 mjeseci, pa s obzirom da nemam pravo na zamjenu tražio sam popust. Nisam ga dobio i kupio sam drugdje. Ukratko, Unibat iznevjerio. Fakat.
2012-07-02%25252016.07.03.jpg
 
Vrućine rade svoje,pogledajte ponekad koliko ima tekućeg čuda u akumulatoru..
 
papillon said:
Vrućine rade svoje,pogledajte ponekad koliko ima tekućeg čuda u akumulatoru..

Šta ovo nisu MF izvedbe? :misli: Zar nije ne preporučljivo otvarati na silu čepove? Čini mi se da sam negdje već pisao o tome  da je ne bi bilo na odmet u MF prije začepljivanja maaalkice nadosuti destilirane, pa tek onda začepiti, mislim da se tako može dodati barem 1 godina rada extra ( naravno uz c-tek)
 
Ja imam nekakav LP 9ah i već tri godine radi bez greške... sjećam se da je bio povoljan nekih 230kn
ali hladan start uvijek na kurblu... mislim da mu je to bitno produžilo vijek
 
... vidim da ste se tu na forumu, najviše raspisali o akumulatorima,
    pa evo jedno najnovije iskustvo, a i da pratim temu, kad sam već tu  :mrgreen:

po meni bilo koji akumulator od novijih; ili imaš sreće ili nemaš  :?


- znači,

nov, original ide tek treća sezona, mažen pažen, u toplom, ne stalno na CTEK-u, već povremeno,
prije dva tjedna motor propisno gažen i aku punjen, ali danas  :? odradi sve, vergla, ali tajac

probam 2x i odmah sam ga skužio po displeju, da je slab, pa na CTEK - JBG. prazan - crveno, punim ga
1h, počinje mi paliti zeleno, intervali sve dulji - čupa se  :misli:  :D i sada gori zeleno oko 1min, da bi onda
samo na sec. trepnulo crveno, ostavljam ga sad preko noći, a sutra palim, pa budem vidio, ali sigurno je dobio svoje

... ako rikne, ide neka zlatna sredina do 50€ i baš me briga (y)
 
moover said:
kak može biti nov ako je star tri godine?  :misli: :mrgreen:

:LOL: a i to što kažeš,


ali iz iskustva, mislio sam da će potrajati još bar 2-5 god.  :oops:  :mrgreen:

- ova nova proizvodnja, globalizacija etc.  :palacdolje:
 
Nisam čitao sve od početka, samo zadnje 2 stranice, ukratko, moj doprinos temi - Unibat riknuo nakon 8 mjeseci, spletom okolnosti kupljen drugi Unibat (isti takav
6ZXimqw.gif
:mrgreen: ), jer je jedino to bilo dostupno odmah, a trebalo mi je odmah. Bar je placen 300 i kusur kuna, pa ajde, i nije neka cifra. Sada cemo vidjeti koliko dugo ce. Motor je Yamaha R1 '04...

P.S. Da, garancija je 6 mjeseci. :?
 
jebeš garanciju kad ti crkne za 8 mjeseci, ja sam imao i pizdariju dok mi se razbio jer su poslali formiranog u kutiji pa mi tak poštar donio, reko goni mi se s tim otkud si došao, onda mi je srao da više neće slati, pa ipak poslao, bolje da nije :mrgreen:
inače od tih socijalnih, LP (autokrešo) je puno bolje rješenje, meni 2 sezone odradio i tak sam prodao motor..i uvijek imaju na zalihi za razliku od ostalih..dok je sezona, a vozi ti se, ko za vraga nemreš niš nabaviti, a pogotovo ne neku vartu ili yuasu..
 
uzeo ja frendu za 636 nedavno unibat akumulator sad ćemo vidit koliko će trajat... :mrgreen:


 
... u vezi mog,


its AAAAAALLLLLAAAAAAJJV  :D  :LOL:

- jutros rano ga skinuo sa CTEK-a i upali na prvi zub  8) pa par km, vratio se doma i odmah nazad na CTEK,

e sad, budem vidio ove sezone koliko će izdržati  :LOL: , ali sigurno je da više neće držati napon 'ko kad je bio nov  :(
 
DADO+ said:
... u vezi mog,


its AAAAAALLLLLAAAAAAJJV  :D  :LOL:

- jutros rano ga skinuo sa CTEK-a i upali na prvi zub  8) pa par km, vratio se doma i odmah nazad na CTEK,

e sad, budem vidio ove sezone koliko će izdržati  :LOL: , ali sigurno je da više neće držati napon 'ko kad je bio nov  :(

Sad ga nemoj puniti par dana, nek stoji na motoru i ako i tada bude veselo palio na prvi zub onda je OK,a ako ne , baci ga jer očito se samoprazni.
 
Bart1 said:
Sad ga nemoj puniti par dana, nek stoji na motoru i ako i tada bude veselo palio na prvi zub onda je OK,a ako ne , baci ga jer očito se samoprazni.

(y) da, ali to tek u pon.

... sve se nadam, da bi se mogao ovaj vikend bar malo provozati  :?