Unkulunkulu......Juzna Afrika '08.........

wbst said:
Svaka čast prekrašno!! (y) (y) (y)

SRAD said:
WOW :D Izvrstna, moglo bi se reći životna avantura (y)
Stvarno je zanimljivo koliko toga čovjek može doživjeti i naučiti u ovakvom putovanju i to još vožnjom na motoru.

Max2007 said:
Prika odlična avantura! (y) Kad budeš opet iša javi se!!! :)
Pozdrav!

Tek sam sad skuzija po avatarima, sve sami susidi  :mrgreen:
Fala ljudi  (y)
 
laki 086 said:
Bravo, svaka čast na putopisu (y)

Gasho said:
Pa ovo je nevjerovatno, svaka čast... (y) (y) (y)

Sta je ovo, najprije dvojica iz Trogira pa onda dvojica iz Crne Gore. :misli: Ajmo, ne grupiši se!  :mrgreen:

Fala momčine! Mislim da cu prvi duzi vikend koji uhvatim do vase domovine.  (y)
 
Ovo sam citao jos kad si postovao, ali evo tek sada...
Svaka cast i na putopisu i na uzitku koji opisujes!
 
picoda said:
Sta je ovo, najprije dvojica iz Trogira pa onda dvojica iz Crne Gore. :misli: Ajmo, ne grupiši se!  :mrgreen:

Fala momčine! Mislim da cu prvi duzi vikend koji uhvatim do vase domovine.  (y)


Javi se, tu smo... (y)
A možeš i ovdje da skočiš: www.nolimitbikers.com/forum/
 
Evo par friskih iz Afrike. Od jucer. :mrgreen:  8)
35idr35.jpg


2v2e3cn.jpg


2076new.jpg


donby1.jpg


dmrw20.jpg


9vfpsy.jpg
 
Tek sada sam pročitao ovj putopis. Mada je već prošlo vremena ne mogu, a da ne ostavim komentar. Sjajan putopis, sviđa mi se povijesni dio iz kojeg se može dosta naučiti, također slike su odlične, a cijeli doživljaj - pravi  (y)!


(y) (y)
 
OK i moji firmi si dužan 2 sata mojeg (ne)rada.  :mrgreen:

Prekrasni putopis. Baš si zaželiš bit tamo.
I dobar smisao za humor.  (y)
 
bev said:
Tek sada sam pročitao ovj putopis. Mada je već prošlo vremena ne mogu, a da ne ostavim komentar. Sjajan putopis, sviđa mi se povijesni dio iz kojeg se može dosta naučiti, također slike su odlične, a cijeli doživljaj - pravi  (y)!


(y) (y)

Fala, evo se i ja malo prisjetih svega  :D

mg749ie said:
treba imati vremena za nekaj takvoga, i love kao i volje. super

Fala!

Sta se vremena tice, za ovakav put dosta su dva tjedna sto je klasicni godisnji.
Sta se love tice najskuplja je avio karta, dolje je sve skoro pa duplo jeftinije nego ovde tako da sve skupa izadje ko dva tjedna Hvara.
Sta se volje tice, pa zar postoji netko ko nema volje putovati. Ako postoji neka mene posalje pa mu ispricam kasnije. 

Teya said:
OK i moji firmi si dužan 2 sata mojeg (ne)rada.  :mrgreen:

Prekrasni putopis. Baš si zaželiš bit tamo.
I dobar smisao za humor.  (y)

Fala na komentaru!

Ma sta je to dva sata nerada. To je nama u Dalmaciji omanja marendica. Zato nam skverovi i jesu u procvatu.  :mrgreen:
 
Super putopis (y)
Egzotična i predivna destinacija, ali i nedostižna većini bajkera.
Zanimljivo opisano i puuuuno dobrih slika (y)
 
Toma HR said:
Super putopis (y)
Egzotična i predivna destinacija, ali i nedostižna većini bajkera.
Zanimljivo opisano i puuuuno dobrih slika (y)

nije nedostižna samo se javi Ivanu odnosno picodi i on ti sve organizira bar je meni tako reka (y)
 
aria said:
nije nedostižna samo se javi Ivanu odnosno picodi i on ti sve organizira bar je meni tako reka (y)

Tocno, mislim da sam vec negdje spomenuo, ako bilo koga interesira slicna tura po JAR-i ili po bilo kojoj od zemalja u okruzenju, Ivan to moze organizirati. Individualno ili grupno. Naravno, uz manje off roada nego u nasem slucaju te prilagodjeno u potpunosti iskustvu sudionika. :wink:
 
picoda said:
Tocno, mislim da sam vec negdje spomenuo, ako bilo koga interesira slicna tura po JAR-i ili po bilo kojoj od zemalja u okruzenju, Ivan to moze organizirati. Individualno ili grupno. Naravno, uz manje off roada nego u nasem slucaju te prilagodjeno u potpunosti iskustvu sudionika. :wink:

hebiga ipak covik ima veze :jesus:
 
Ma ni ne sumnjam da Picoda ima dobre veze u JAR-u. To se itekako vidi iz putopisa. Hvala na pomoći, ali za sada nam je JAR ipak TOO MUCH. Tek smo prvi puta ove godine bili u Alpama. Inače, off road samo na putopisima. Možda malo, ako baš ne ide drugačije.

 
sad sam tek  pročitao cijeli putopis u dahu.predobro i prelijepo. (y) (y)
nadam se da ću i ja jednom tako. :mrgreen:
 
Respect!  :naklon: :naklon: :naklon:

Svaka čast. Treba imati volje za takav put!

Bio sam u Keniji prošle godine, prekrasna zemlja, dragi ljudi. Doduše bili smo čisto turistički ne s motorom...
 
kakvo loodilo !!
svaka cast na avanturi bez premca