Unkulunkulu......Juzna Afrika '08.........

Posto su mi stigle jos neke slike iz JAR-e, vrijeme je za mali "update".

Za vrijeme Off Road Toy Runa od aukcije je sakupljeno 19500 Randa te par tisuca igracaka. To je samo sa nase Off Road varijante. Ukupno je na Toy Runu diljem JAR-e sakupljeno mnogo, mnogo vise. Da bi sve bilo transparentno pobrinuli su se Dirk i ekipa te su za taj novac kupili hranu i razne potrepstine koje su darovali jednom domu u kojem zive djeca bez roditelja te djeca zarazena HIV-om. Nitko sretniji od njih.

2gwc7z4.jpg


65qu4k.jpg


296kvbq.jpg


2m4y79c.jpg


2pzky8w.jpg


9u3yhj.jpg


29nwacn.jpg


Dirk i sefica doma

nwahi.jpg


Dio hrane i darova.

v5khas.jpg


166ae6o.jpg


Jos malo iz doma.

nb5d06.jpg


vdjzly.jpg


Njima ovo puno znaci.

2hzicsn.jpg


2lddgfl.jpg


m7bcs9.jpg


Pala je i pjesma.

2a98jus.jpg


2mws8lt.jpg


jgiblk.jpg


Dirkova zena Trudy

30jtcar.jpg


2vinu9u.jpg


Dirk i njegov sin Troy sa ekipom iz doma

9v9hg1.jpg


Imaju oni i svoj vrt.

v46pu9.jpg



Toliko o humanitarnom dijelu, u nastavku jos malo slika sa putovanja koje su tek sad stigle.

Na aerodromu

2uo1d9w.jpg


Avioncic

26owp.jpg


Negdje na tankanju.

rbd2c3.jpg


Jos malo sa utrke.

2wnd9is.jpg


23mtyjc.jpg


x3z338.jpg


x4mccn.jpg


15rytmg.jpg


Otvaranje ducana. Kawasaki.

2j0ldlh.jpg


sexf2s.jpg


10da2px.jpg


Novi KLR.

4fx24x.jpg


Da je to ovdje negdje jos nekako. Ali u Africi. Sram ih bilo.

2vxhrvs.jpg


Jedna veoma zanimljiva crkva.

3088xah.jpg


259h53n.jpg


Parking ispred crkve.

2mzxu8o.jpg


Unutrasnjost

5l1nkm.jpg


2a0dc9k.jpg


wm1qjc.jpg


2qjhpw3.jpg


Jos malo Joburga. Siguran dio grada.

9hnmfr.jpg


oqyjpe.jpg


2573e68.jpg


16bwoxl.jpg


i1jt49.jpg


11ux43p.jpg


2n1uquo.jpg


a8hg1.jpg


11gpnxg.jpg


nf48qx.jpg


That's it folks! For now, of course!









 
(y) (y) (y)
 
Evo LAVE uvatia konaćno vrimena i pročita. Svaka čast, ovo je tribalo proć. Putopis za 5. (y) Gušta ovih sat vrimena....Očekujemo od tebe i nastavak, makar 2010-te.
 
Z500 said:
Evo LAVE uvatia konaćno vrimena i pročita. Svaka čast, ovo je tribalo proć. Putopis za 5. (y) Gušta ovih sat vrimena....Očekujemo od tebe i nastavak, makar 2010-te.

Drago mi je da si procita. Bit ce nastavak iz JAR-e sigurno ali prije toga spremamo nesto drugo. :wink:
 
Fotke i putopis su fantastični. (y) Sa kojim je to aparatom slikano, ako nije tajna?
 
Zlatko said:
Fotke i putopis su fantastični. (y) Sa kojim je to aparatom slikano, ako nije tajna?

Ma kakva tajna. Neki mali Olympus 1030 SW. Jos da je tamo bio netko tko zna s aparatom :mrgreen:.

 
picoda said:
Ma kakva tajna. Neki mali Olympus 1030 SW. Jos da je tamo bio netko tko zna s aparatom :mrgreen:.
Tako mali, a tako dobar!  :LOL: :LOL:
 
Dobio sam informaciju da se na proljece organizira moto tura u JAR-i za neke putnike iz Europe. (y) Pošto je Ivan u organizaciji, a mjesta jos ima, zamolio me da to objavim i ovdje. Mislim da se radi o nekih 10 dana skupa sa letom. Od toga bi voznje bilo 6 do 7 dana. Zainteresirani se mogu javiti meni na PP ili na bilo koji mail sa stranica u potpisu.

Motori su vec spremni

35l5i8j.jpg


2nqfygm.jpg


Salim se, naravno. :mrgreen: Mislim da se moze birati izmedju KLR-a i GS-a. O tome naravno ovisi i cijena.
Isto tako, moguca je varijanta putovanja individualno izvan grupe i to ne samo po JAR-i nego po bilo kojoj drzavi na jugu Afrike.
 
Ovo je sramota nazvati post-om!

Ovo je dokumentarac!!!

Odlicne fotografije i jos bolji text, sa vidnom zeljom da se cijeli put sto vise priblizi citaocu!

Sve najbolje i jos mnogo ovakvih dozivljaja!
 
picoda said:
Dobio sam informaciju da se na proljece organizira moto tura u JAR-i za neke putnike iz Europe. (y) Pošto je Ivan u organizaciji, a mjesta jos ima, zamolio me da to objavim i ovdje. Mislim da se radi o nekih 10 dana skupa sa letom. Od toga bi voznje bilo 6 do 7 dana. Zainteresirani se mogu javiti meni na PP ili na bilo koji mail sa stranica u potpisu.

eeeeeeee vidjevši tvoje slike za ovo bi se isplatilo i krediti dici pa poci... samo prvo se trebam razvest  :mrgreen:

reci koliko bi okvirno došla takva jedna tura ?
 
Tek sam danas našao ovaj putopis, i u komadu bez stajanja, vjerovatno s otvorenim ustima, cijelog pročitao.
Prekrasna destinacija, tekst i slike.  (y)
 
fjaka said:
eeeeeeee vidjevši tvoje slike za ovo bi se isplatilo i krediti dici pa poci... samo prvo se trebam razvest  :mrgreen:

reci koliko bi okvirno došla takva jedna tura ?

definitivno se isplati. ne bas pod cijenu razvoda ali...  :mrgreen: kakve bi ti tek slike donio od doli. dok sam se vozio sto puta sam pomislio da je sad ovde neko s dobrim aparatom i pripadajucim znanjem.

pitat cu Ivana cijenu pa ti prosljedim na PP


winniemae said:
Ovo je sramota nazvati post-om!

Ovo je dokumentarac!!!

Odlicne fotografije i jos bolji text, sa vidnom zeljom da se cijeli put sto vise priblizi citaocu!

Sve najbolje i jos mnogo ovakvih dozivljaja!

buneta said:
Tek sam danas našao ovaj putopis, i u komadu bez stajanja, vjerovatno s otvorenim ustima, cijelog pročitao.
Prekrasna destinacija, tekst i slike.  (y)


Fala! :oops:

 
JAVADOS said:
genijalno! upravo sam potrošio dva sata svoga radnoga vremena na slinjenje po stolu i tipkovnici :p

stol cemo lako sredit, tipkovnicu imam viska, al nemoj brate da za otkaz odgovaram  :mrgreen:  :wink:
 
Evo da i ja bacim komentar.  :D

Neko je prije spominja Gorana Milica. Mislim da ni Milic nebi to bolje odradija. Fantasticno.  :naklon: :naklon: :naklon:

 
hondimir said:
Super! (y)

Bilo bi cool imat takvu crkvu u hrvata. :mrgreen:

Da, bilo bi. Ne trebas se skidat s motora za otic u crkvu.  :mrgreen:
(mutno, al se vidi zanimljiv nacin parkiranja)

aoxe7k.jpg
 
WOW :D Izvrstna, moglo bi se reći životna avantura (y)

Stvarno je zanimljivo koliko toga čovjek može doživjeti i naučiti u ovakvom putovanju i to još vožnjom na motoru.