Veni, vidi, vici - Italija 2010.

Koliko  god  imaš  litara  u  koferu  uvijek  ti  je  na  knap

S  52 l  straga  i  vrećom  iz  Loisa  meni  je  najbolje  putovat.  S  tank  torbom  mi  se  ne  da  jer  je  moram  skidat  kod  tankanja i  smeta  mi  naprijed
 
dejvid said:
Svaka čast  (y)
I ja ću jednog dana kad narastem tako.  :mrgreen:
Jedino me strah za motor i opremu, to ne volim ostavljati izvan vidokruga. To će mi predstavljati otežavajući faktor, stalno ću brinuti o motoru i neću stići ništa vidjeti. :? Ali o tom po tom, kad za to dođe vrijeme.

Prođe to s vremenom (+ alarm i lanac)  :mrgreen:

 
moover said:
Hehe, tebi neće trebati ove, a možda i iduće sezone...  :mrgreen:

Ma, bočni koferi me nekako ne privlače, imam bisage za nedajbože, a nakon svega ovoga, kad vidiš da tjedan dana možeš i sa koferom od 34L (naravno, sa puno zajebancije), onda bi i prelazak na 50-litarski kofer bio veeeeliki napredak... :) Onda ću imat drugih problema, bit će razmišljanja što stavit i napunit toliki prostor...  :mrgreen:

Nego, skoro svakog jutra sam se sjetio boomera i njegove prtljage na putu za estoniju...  :LOL:

imam vrecu 50 litara ali je rijetko koristim
vise preferiram bocne kofere
pa makar bili i poluprazni
bar imam mjesta za pive i razne suvenire  :mrgreen:

a tank torba mala za dokumente, fotic, mob i slicne stvari
 
Dobra vožnjica za rano prolječe (y)

trebao si na suvozačkom mjestu povesti bar onu nepromočivu vreču od 35-40 lit. radi komocije a i da ne zgužvaš knjigu :mrgreen:!....ovo sa malim koferom je stvarno sado-mazo za toliko dana....al svako ima svoj stil i potrebe :wink:!....super slije!
 
Super ideja, super avantura,super putopis i super fotke.  (y) (y) (y)

Nego daj reci koji si to Garmin koristio i da toliko kasni s lociranjem - (mislim ono da ga ne kupim  :misli:  ).
 
Adventurer said:
Super ideja, super avantura,super putopis i super fotke.  (y) (y) (y)

Nego daj reci koji si to Garmin koristio i da toliko kasni s lociranjem - (mislim ono da ga ne kupim  :misli:  ).

softver kasni sa slikom ali je zato zvuk dobar
kad se naviknes na to, nije problem
a najvise dolazi do izrazaja u gradu
jel mu i zgrade smetaju

kad imas zvuk, ponavlja ko dosadna kokos
skreni za 500 m, sreni za 300m, skreni za 100m, sad skrenite ... :mrgreen:
 
Ma  puno  je  bolje snalazit  se na  cestama  bez  navigacije osim u gradovima. Jel  ima  tko da  mi na  Go  clever  upgradi  kartu  europe ?? za  pivu
 
moover said:
Hehe, tebi neće trebati ove, a možda i iduće sezone...  :mrgreen:

Ma, bočni koferi me nekako ne privlače, imam bisage za nedajbože, a nakon svega ovoga, kad vidiš da tjedan dana možeš i sa koferom od 34L (naravno, sa puno zajebancije), onda bi i prelazak na 50-litarski kofer bio veeeeliki napredak... :) Onda ću imat drugih problema, bit će razmišljanja što stavit i napunit toliki prostor...  :mrgreen:

Nego, skoro svakog jutra sam se sjetio boomera i njegove prtljage na putu za estoniju...  :LOL:

Ja sam se sa bisagama preporodio ... + kofer naravno ... Iako nekako razmišljam o pravljenju nosača za bočne kofere... ne zbog više mjesta, već zbog ostavljanja motora.... Bisage ne mogu zaključati .... a kofere mogu ...
 
Da  istina  i  zato  sam se i  ja odlučio  za  kofere  i  puno  manje  pokisnu  stvari ako uopće  pokisnu. Bisage se pretrpaju  nekima  su  popucale  po  šavovima,  upadale  pod  kotač  pa  su  morali  raditi  neke  štange  po  rami  itd. I ljepše  izgleda i aerodinamika  je  bolja . :mrgreen:
 
Doc Luka said:
Ma  puno  je  bolje snalazit  se na  cestama  bez  navigacije osim u gradovima. Jel  ima  tko da  mi na  Go  clever  upgradi  kartu  europe ?? za  pivu

Ja imam Mio hardver i iGo softver .... i zadovoljan sam ko mala beba na sisi ... i koristim ga ISKLJUČIVO da u gradu nađem adresu ....  (y)

Ako imaš volje poslati uređaj na moju adresu, ja ti ga vratim sa apgrejdom ...  :mrgreen:
 
strasilo said:
Ja imam Mio hardver i iGo softver .... i zadovoljan sam ko mala beba na sisi ... i koristim ga ISKLJUČIVO da u gradu nađem adresu ....  (y)

Ako imaš volje poslati uređaj na moju adresu, ja ti ga vratim sa apgrejdom ...  :mrgreen:
Nešto ti je česta poštapalica ko mala beba na sisi u zadnje vrime.... :mrgreen:
 
Doc Luka said:
A  gleda  puno  bebu  na  sisi.  pošaljem  ti  SD karticu može ? (y)

Daj mi na PP sve podatke (hardver, softver i version ) pa ti pokušam sve poslati na mail pripremljeno ...  (y)
 
yetty said:
Nešto ti je česta poštapalica ko mala beba na sisi u zadnje vrime.... :mrgreen:

Ma jok ... to ja koristim jaaako dugo ...  :mrgreen:
 
Adventurer said:
Nego daj reci koji si to Garmin koristio i da toliko kasni s lociranjem - (mislim ono da ga ne kupim  :misli:  ).
Nemam pojma koji je, posuđen je od Gorana samo za potrebe ovog putovanja...

Da me se krivo ne shvati, nemam ja generalno ništa protiv tih stvarčica, ako čuješ šta teta priča (u autu ili na bluetooth u kacigi) onda može poslužiti... meni nije poslužio jer se inače s njim ne koristim pa mi bilo komplicirano i pratiti cestu i kamikaze i blejati svakih 20ak metara u ekran uređaja na kojem se sve jako teško vidi zbog odbljeska...
 
moover said:
Nemam pojma koji je, posuđen je od Gorana samo za potrebe ovog putovanja...

Da me se krivo ne shvati, nemam ja generalno ništa protiv tih stvarčica, ako čuješ šta teta priča (u autu ili na bluetooth u kacigi) onda može poslužiti... meni nije poslužio jer se inače s njim ne koristim pa mi bilo komplicirano i pratiti cestu i kamikaze i blejati svakih 20ak metara u ekran uređaja na kojem se sve jako teško vidi zbog odbljeska...

nisi navikao, mozda montiran na krivo mjesto ...
treba skuziti te stvarcice, imaju svojih musica ..
ali generalno pomazu, pogotovo kad si u nepoznatom gradu  (y)
 
Chimpa said:
nisi navikao, mozda montiran na krivo mjesto ...
treba skuziti te stvarcice, imaju svojih musica ..
ali generalno pomazu, pogotovo kad si u nepoznatom gradu  (y)

slažem se skroz (y) 

inače Moover odličan ti je putopis .... super si fotke stavio i baš mi je bilo gušt pročitati ga, odlično složeno  (y) (y)

u iščekivanju nekih novih  .... pozdrav!  :wink:
 
moover said:
Nego, skoro svakog jutra sam se sjetio boomera i njegove prtljage na putu za estoniju...  :LOL:

he, he uz sve ono bila je tu još i žena  :mrgreen:

ali ja sam poseban slučaj - jednostavno sam opsjednut nakrcavanjem stvari na motor  :LOL:

razmišljam o košari za pse  :LOL:  doduše, trebaju mi dvije  :mrgreen:
 
boomer1309 said:
he, he uz sve ono bila je tu još i žena  :mrgreen:

ali ja sam poseban slučaj - jednostavno sam opsjednut nakrcavanjem stvari na motor  :LOL:

razmišljam o košari za pse  :LOL: doduše, trebaju mi dvije   :mrgreen:

S koliko hrabrosti ostavljaš pisani trag  :misli:  :mrgreen:  :mrgreen: