Veni, vidi, vici - Italija 2010.

Odličan tekst, još bolje fotke! Jedino ti tank-torba i kofer nekako mali, obavezno nabavi veće!  :mrgreen:

(y) (y) (y) (y) (y)
 
veći je dao meni misleći da ga neću uspjeti iskoristiti ..  :LOL:
 
Hvala na pohvalama za fotke...  (y)

Da, imao nekad davno veći kofer, samo je bio toliko ružan da sam ga dao Strašilu, jer se savršeno uklapao uz njegov motor...  :jesus:

I slažem se, odluka je pala već u Italiji... vrijeme je za novu jaknu (najsretniji bih bio kad bih nabavio istu ovakvu kakvu već imam) i veći kofer...  (y)
 
strasilo said:
Ja bar imam motor ...  :jesus: :LOL:
de ne jebi toliko temu dok je aktualna, kasnije ju slobodno diži svojim offom...  :jesus:
 
legajuana said:
a reci mi koje gume su na versu i koliko imaju, kako su se trošile po autoputu?
Metzeler Z6 (ne Interact), sad imaju 9000km i autocesta je bome ostavila traga na njima... ima još dosta mesa, ali pozornijim zagledanjem vidi se ravnina po sredini... Grip odličan, bit će dobre za još 3-4000km zavojitih cesti, nadam se...  :mrgreen:
 
moover said:
Metzeler Z6 (ne Interact), sad imaju 9000km i autocesta je bome ostavila traga na njima... ima još dosta mesa, ali pozornijim zagledanjem vidi se ravnina po sredini... Grip odličan, bit će dobre za još 3-4000km zavojitih cesti, nadam se...  :mrgreen:

:shock:

nemoj se previše nadati. kad se potroše šare, vrlo brzo dođe do žice a i osjeti se kako počinje miješati sve više i više
 
Ako se šare budu trošile ovim tempom, imat ću te gume još 20.000km...  :mrgreen:
 
moover said:
Ako se šare budu trošile ovim tempom, imat ću te gume još 20.000km...  :mrgreen:

haha, da si vidio legajuanine gume neki dan, prije nego ih je promijenio, mislio bi drugačije. dokusurio ih je, ali on je izvanserijski vozač, izvukao je iz njih i zadnji atom gripa prije nego ih je umirovio!
moje sad imaju 7000km i vidi se lagani "cornering" efekt na zadnjoj. prednja je u odličnom stanju još uvijek. računam također da će mi odraditi ovu sezonu do kraja i nadam se zimu do proljeća 2011.
 
Bravo Moover,slike super,tekst interesantan i duhovit,dobro si me nasmijal.

:D
xjr, zakaj nema tragova kočenja :misli:
 
nemam sto za reci
FANTASTICNO

jedino ti malcice zavidim na perfektnom otvaranju sezone  (y)
 
Svaka cast na odradjenom putu,zanimljivo stivo sa odlicnim slikama,ona prica sa Papom mi se posebno svidla (y)

A za talijanske kamikaze sam se i sam uvjerio...manijaci na skuterima sa dekicama,a i oni u autima nisu nis bolji.
Jednom prilikom u Milanu me navigacija na petlji tri puta okrenula oko istih naplatnih dok sam sve pokusao poloviti,
jako je malo falilo da bez rampe ostanu,a par njih i bez skutera ili barem dekica  :wink: :LOL:
 
bajker51 said:
Bravo Moover,slike super,tekst interesantan i duhovit,dobro si me nasmijal.

:D
xjr, zakaj nema tragova kočenja :misli:

:mrgreen:
Gledal sam ptičice sa strane dok ih nisam i zagledal  :?
Sorry Moover na off-u, ali isprovociral me 51  :jesus:  :jesus:
 
Svaka čast. Baš sam ugodno ubio 45 min radnog vremena proučavajući ovaj putopis. Odlična tura, odličan tekst i slike.  (y)
 
Svaka čast  (y)
I ja ću jednog dana kad narastem tako.  :mrgreen:
Jedino me strah za motor i opremu, to ne volim ostavljati izvan vidokruga. To će mi predstavljati otežavajući faktor, stalno ću brinuti o motoru i neću stići ništa vidjeti. :? Ali o tom po tom, kad za to dođe vrijeme.
 
moover said:
Hvala na pohvalama za fotke...  (y)

Da, imao nekad davno veći kofer, samo je bio toliko ružan da sam ga dao Strašilu, jer se savršeno uklapao uz njegov motor...  :jesus:

I slažem se, odluka je pala već u Italiji... vrijeme je za novu jaknu (najsretniji bih bio kad bih nabavio istu ovakvu kakvu već imam) i veći kofer...  (y)

Ak  kupiš bočne  nosače  posudim  ti  bočne  kofere  40 l  svaki. Ak  se  prije  javiš !
 
Doc Luka said:
Ak  kupiš bočne  nosače  posudim  ti  bočne  kofere  40 l   svaki. Ak  se  prije  javiš !
Hehe, tebi neće trebati ove, a možda i iduće sezone...  :mrgreen:

Ma, bočni koferi me nekako ne privlače, imam bisage za nedajbože, a nakon svega ovoga, kad vidiš da tjedan dana možeš i sa koferom od 34L (naravno, sa puno zajebancije), onda bi i prelazak na 50-litarski kofer bio veeeeliki napredak... :) Onda ću imat drugih problema, bit će razmišljanja što stavit i napunit toliki prostor...  :mrgreen:

Nego, skoro svakog jutra sam se sjetio boomera i njegove prtljage na putu za estoniju...  :LOL: