VERONA 2012 moto bike expo

Status
Not open for further replies.
HONDA CARBON said:
nemogu vjerovati oko cega se ljudi prepiru! pa dajte pustite covjeka neka organizira,nek ide 5 buseva iz broda,ljudi nek odaberu skim ce ici. mislim da se pravi bikeri ovako ne ponasaju.
Svakako treba pohvalit Domagojovu želju da uradi nešto za svoj klub i prijatelje s kojima se vozi,buseva i prevoznički firmi ima pun k**** i svi oni mogu naručiteljima ponuditi različite pakete za određeni novac.Dobra ideja je da više manjih klubova idu zajednički što cijelu priču pojeftinjuje,ali ima i manjih buseva što garantira da će svatko tko organizira putovanje naći najpovoljniju opciju koja mu odgovara.
Što se tiče koordinacije brodskih moto klubova ona je bila na temu KARAVANA PREVLAKA-VUKOVAR 2011 radi zajedničkog prihvata karavane na svom putu i nije obvezujuće tijelo komuniciranja za ubuduće,samo je pokazatelj da se nešto može zajednički kada je to u širem interesu i da bog da sreće i svaki brodski moto klub da napuni po jedan bus i da se za VERONU ide u KONVOJU
 
BEŠO - SB said:
Svakako treba pohvalit Domagojovu želju da uradi nešto za svoj klub i prijatelje s kojima se vozi,buseva i prevoznički firmi ima pun k**** i svi oni mogu naručiteljima ponuditi različite pakete za određeni novac.Dobra ideja je da više manjih klubova idu zajednički što cijelu priču pojeftinjuje,ali ima i manjih buseva što garantira da će svatko tko organizira putovanje naći najpovoljniju opciju koja mu odgovara.
Što se tiče koordinacije brodskih moto klubova ona je bila na temu KARAVANA PREVLAKA-VUKOVAR 2011 radi zajedničkog prihvata karavane na svom putu i nije obvezujuće tijelo komuniciranja za ubuduće,samo je pokazatelj da se nešto može zajednički kada je to u širem interesu i da bog da sreće i svaki brodski moto klub da napuni po jedan bus i da se za VERONU ide u KONVOJU
hvala bešo,ljudi se sve mogu dogovorit na ljepi nacin,i svakako sam za takvu ideju da svi klubovi iz SB idu zajedno jer sto vise ljudi ide prijevoz je jeftiniji. (y)
 
Silvio said:
bez obzira tko će organizirat putovanje u Veronu,mislim da je autobus na kat loša opcija jer se onda stvara podjela na one gore i na one dole..
dok jedni uživaju komfor u separeima prizemlja drugi su sprčeni ko kifle na katu...
to me podsjetilo na onu pjesmu " ja na konju oni dole .... "    :mrgreen:

btw: jel bus na kat ima wc i na katu... ili "šaraš" s balkona ??  :misli:
u ovom busu nema podjele,svi jednako koristimo šank.. (y)
 
flanjka said:
organizirala sam to do sad već više puta i nikad još u ovo doba nisam imala rezerviran bus tak da ne kužim u čemu je problem  :wink:
bus rezerviraš zadnjih par dana kad vidiš kolko je ljudi uplatilo putovanje  :wink:

drugarice vidimo se (y)
pozdrav
 
sve mi se čini da ću ove godine sa noćnim morama u veronu,da se malo namirišem pravde svima jednako :mrgreen:pa to ne prolazi više ni u svetom pismu :mrgreen:ako se ja i kiki uvatimo pive ,sva će ravnopravnost odma prestati :mrgreen: (y)
 
nakon ovih dodinih postova, ja bih u veronu otišao samo da pomognem nightmaresima napunit bus...  :mrgreen:
 
zaroz said:
nakon ovih dodinih postova, ja bih u veronu otišao samo da pomognem nightmaresima napunit bus...  :mrgreen:

Svatko sam odlučuje kako će u Veronu a što se tiče mene
slobodno možeš i trčati ako želiš.

Meni se javilo preko dvadeset ljudi a još nismo ni dali oglas da idemo.
i ujedno da pozelim svim putnicima sretan put u Veronu bez obzira kako i skim putuju. 
 
Svi koji nebudu imali mjesta u silnim busevima za Veronu neka ne očajavaju,taman kada se financijski oporavimo od BOŽIČNIH i NOVOGODIŠNJIH izdataka idemo na sajam u Minchen(mislim da će cijena biti 50 eur po osobi i ulaznica ulazi u tu cijenu).
 
BEŠO - SB said:
Svi koji nebudu imali mjesta u silnim busevima za Veronu neka ne očajavaju,taman kada se financijski oporavimo od BOŽIČNIH i NOVOGODIŠNJIH izdataka idemo na sajam u Minchen(mislim da će cijena biti 50 eur po osobi i ulaznica ulazi u tu cijenu).

Dodo me je valjda "upisao", ;)
a ovo mi isto super zvuči,  (y)  (možeš me odmah upisati  :mrgreen: )

inače, malo ljudi ide u München, jer je više izložbenog karaktera nego kupovnog, ali vjerujte mi ima se što viditi  8)

http://www.imot.de/
 
DADO+ said:
Dodo me je valjda "upisao", ;)
a ovo mi isto super zvuči,  (y)  (možeš me odmah upisati  :mrgreen: )

inače, malo ljudi ide u München, jer je više izložbenog karaktera nego kupovnog, ali vjerujte mi ima se što viditi  8)

http://www.imot.de/

Ne brini DADO+ bez tebe neidemo!!  (y)
 
zaroz said:
nakon ovih dodinih postova, ja bih u veronu otišao samo da pomognem nightmaresima napunit bus...  :mrgreen:

slobodno se priključi  (y) :mrgreen: :mrgreen:
 
Svi zainteresirani se jos uvjek mogu javit na pp,i svi koji se jave do 23.12 bit ce popusta za ulaznicu na sajam. (y)
 
Pozdrav svima!

Kao predsjednik MK Nightmaresa TOTALNO PODRZAVAM Domagojevu ideju i trud koji je u ovo ulozio i nadam se da cemo morati 2 busa organizirat :)
Koliko ja znam bus je rezerviran potvrđenjo je 100 % 20 ljudi, a jos toliko ce se izjasnit ovih dana, i ne vidim nikakav razlog za svadju! Do toga ima jos mjesec i pol dana pa vjerujem da ce se napuniti bez ikakvih problema! Takodjer ovim putem pozivam sve zainteresirane neka se jave i rezerviraju svoje mjesto polazak je petak po noci (tocno vrijeme ce se javiti) tako da se tamo dodje u subotu ujutro i onda ozezi citav dan slikanje sa hostesama, lokanje piva i zderanje kobasica, naravno i baci se oko i na opremu, povratak popodnevni sati, oko 4, 5 i opet lokanje u busu slusanje prica od prosle sezone itd.. :)
svi se mogu javiti domagoju na PP ili na moj PP nije bed!!
Nadam se da se vidimo tamo u busu na 'ladnoj pivici!

Dominik Rudar, predsjednik MK Nightmaresa (onaj sto vozi raketu)
 
  :bis: :bis: :bis: :bis: :bis: Rudara za presednika  :cheer: :cheer: :cheer: :bis: :bis: :bis: :bis: :bis: Rudara za presednika  :cheer: :cheer: :cheer: :bis: :bis: :bis: :bis: :bis: Rudara za presednika  :cheer: :cheer: :cheer:
 
Pošto je još rano za organizaciju u Veronu, te ako se MARKANBOY slučajno ne odluči ove g. organizirati kao i svake (vjerojatno hoće) ja ću ponuditi organizaciju sa autobusom "visoke" klase. Cijena još nije poznata jer još nisam ništa planirao. Ima nešto sitno koji su zainteresirani (teško se u to pouzdati jer je još rano a i onako se većina predomisli). Tako da ako će biti ljudi zaintersiranih iz Zg. i okolice a neće biti dovoljno organizatora za polaske iz Zg., ja ću se ukljućiti...  (y)
 
HONDA CARBON said:
nemogu vjerovati oko cega se ljudi prepiru! pa dajte pustite covjeka neka organizira,nek ide 5 buseva iz broda,ljudi nek odaberu skim ce ici. mislim da se pravi bikeri ovako ne ponasaju.
ti nisi nista dogovarao za 2012 ???
 
ja se ne sjećam , pa ko ima bolje pamćenje... :mrgreen:

po koliko su bile Sidi čizme tamo  :misli:        razlika naspram tu kod nas    :?

model Vertigo corsa, Air, B2 i slične... znači sport čizma... :wink:
 
znam ja

b2 90€, vertigo 130, air nisam siguran oko 200 mislim

+ cjenkanje  :mrgreen:
 
Status
Not open for further replies.