VERONA 2012 moto bike expo

Status
Not open for further replies.
KING RR said:
Odlično, taman mi moš uzet set guma    :mrgreen:  i nekukaj da je teško za nosat jer će na tebi bit ko privjesak  :jesus:  :LOL: :LOL: :LOL:

Haha,, ma kao set nausnica  :mrgreen:,, nema problema, uzet cu ti  (y) :mrgreen:
 
karadolo46 said:
znaš da mi tamo samo usporimo i onda opet dalje po gasu... :jesus: :LOL: :mrgreen:
zahvaljujući tebi..  :jesus:
 
Pozdrav, moze jedno brzopotezno za one koji su bili prijasnjih godina u Veroni, kakva je situacija sa Givi opremom na sajmu?
Dakle ima li toga, mislim Italija je u pitanju  :D i kakve su cijene, snizenja? Konkretno bocne kofer planiram ubost.
 
Crash said:
Pozdrav, moze jedno brzopotezno za one koji su bili prijasnjih godina u Veroni, kakva je situacija sa Givi opremom na sajmu?
Dakle ima li toga, mislim Italija je u pitanju  :D i kakve su cijene, snizenja? Konkretno bocne kofer planiram ubost.
ne znam tocno za kofere cijenu,ali odijela su bila po 250-300 eura za Dainese  a AGV kacige od 100 eura pa na dalje,uglavno je sve dosta povoljnije.
 
I ja bi se priključio.... Jel' zna netko možda dali se može u Italiju s osobnom, ili moram produživat putovnicu ?  :misli:
 
genexy said:
I ja bi se priključio.... Jel' zna netko možda dali se može u Italiju s osobnom, ili moram produživat putovnicu ?  :misli:

Mislim da je bilo nekog govora da se dobije kartica ako ideš uz osobnu ali nisam baš 100% siguran.
Bolje produži putovnicu, manje će biti "administracije" na granici, samo pokažeš i ideš....
(y)
 
genexy said:
I ja bi se priključio.... Jel' zna netko možda dali se može u Italiju s osobnom, ili moram produživat putovnicu ?  :misli:
Može i sa osobnom ...ja išao u rujnu ove godine. Naš policajac ti napiše nekakav papir koji moraš predati na slovenskoj granici. Ukoliko taj papir slučajno izgubiš u tih  100 m plaćaš 400 krznenih životinjica. Tako da je bolje sa putovnicom....lupi ti pečat i vozi  (y)
 
genexy said:
I ja bi se priključio.... Jel' zna netko možda dali se može u Italiju s osobnom, ili moram produživat putovnicu ?  :misli:


može... daš osobnu, ispišu ti na našoj granici neki kartončić na kojem su tvoji podaci i datum/vrijeme prolaska i to pokažeš na slovenskoj granici,al ga moraš čuvat nazad do povratka...

a i dok ti napiše kartončić samo napraviš gužvu, pogotovo ako ideš busom....  jednostavnije i brže s putovnicom...
 
Domagoj-sb said:
para se nema,bitno je druženje. (y)

Kako Izet veli: "Pare nisu proble, para nema!"  :mrgreen:

Idemo gledati ono što ne možemo voziti i ono što ne možemo j****  :LOL:
 
Kako tko  :mrgreen:
 
KING RR said:
dRRkanje na dotične se neračuna  :jesus:  :LOL: :LOL: :LOL:


:lolcry:
 
Neka svatko govori iz iskustva  :mrgreen:

Ko vas jebe kad ste trudni i imate 100 kg  :LOL:
 
Crash said:
Pozdrav, moze jedno brzopotezno za one koji su bili prijasnjih godina u Veroni, kakva je situacija sa Givi opremom na sajmu?
Dakle ima li toga, mislim Italija je u pitanju  :D i kakve su cijene, snizenja? Konkretno bocne kofer planiram ubost.

Prošle godine bio je GIVI štand na kojemu si mogao samo pogledati opremu, ali ne i kupiti. Davali su informacije o svojim distributerima gdje se GIVI sve može kupiti. Ali...imaš jako puno ostalih štandova koje imaju putnu opremu koja se može kupiti. Treba samo ljuškati po sajmu, a ionaki si tamo skoro cijeli dan, pa ti to nije bed.
 
Domagoj-sb said:
Možda je malo pre rano ali što ostavit za sutra ako se može riješit danas. Znaci MK NIGHTMARES iz Slavonskog Broda bi organizirao put u veronu 20-21.01.2012 Polazak je iz Sl,broda u petak navečer tako da se bude tamo u subotu ujutro,obilazak cijeli dan ili koliko vam je potrebno i sa punim vrečicama polazak nazad u posljepodnevnim satima. Dobro došli sa svih strana(ako ima zainteresiranih iz zagreba nije problem  stat na motelu plitvice ili kod naplatnih,cijena prijevoza je 250kn,ulaznica na moto bike expo nije uračunata,ako bude dosta zainteresiranih i nakupi ih se u rekordnom roku bit ce počaščeni hladnom pivom..živili…

Znam da je prošle godine put u Veronu organizirao motoklub Brod koji i ove godine Planira organizirati ponovno veliki autobus na kat od Slavonije bus te znam da smo se svi proveli izvrsno u Veroni a bilo nas je oko 56.
Zanjima me Domagoj Sb s kim si dogovorio prijevoz i da li je to uopče dogovoreno s nekim za prijevoz, da li je ovo samo objava prije vremena da ispipamo situaciju koliko nas ima.
Jedan autobus dovoljan je iz Broda da ide u Veronu i biti će vjerovatno pun....da se nebih desilo da skupiš ti 10-15 ljudi za svoj autobus a motoklub Brod 35-45 za svoj pa da na kraju kažeš odgađa se putovanje zbog nedovoljnog broja prijavljenih.
Mislim da si i ti prošle godine zajedno sa curom bio u autobusu kojeg je organizirao mk.brod pa nema
potrebe da sad svaki klub ili skupina organizira autobus sama za sebe,... ali ako to žele neka tako i bude.
 
ide se i ove godine ako bog da,al sa ekipom iz zg(sesvete) ko i svake godine
pun bus dobrih purgera i 5-6 veselih dalmatinaca (y)
 
YAMAHA R-M1 said:
Znam da je prošle godine put u Veronu organizirao motoklub Brod koji i ove godine Planira organizirati ponovno veliki autobus na kat od Slavonije bus te znam da smo se svi proveli izvrsno u Veroni a bilo nas je oko 56.
Zanjima me Domagoj Sb s kim si dogovorio prijevoz i da li je to uopče dogovoreno s nekim za prijevoz, da li je ovo samo objava prije vremena da ispipamo situaciju koliko nas ima.
Jedan autobus dovoljan je iz Broda da ide u Veronu i biti će vjerovatno pun....da se nebih desilo da skupiš ti 10-15 ljudi za svoj autobus a motoklub Brod 35-45 za svoj pa da na kraju kažeš odgađa se putovanje zbog nedovoljnog broja prijavljenih.
Mislim da si i ti prošle godine zajedno sa curom bio u autobusu kojeg je organizirao mk.brod pa nema
potrebe da sad svaki klub ili skupina organizira autobus sama za sebe,... ali ako to žele neka tako i bude.
Pozdrav,prošle godine nisam išao s mk brod u veronu,tako da si me vjerovatno zamjenio s nekim,ja mislim da nema potrebe upast na ovu temu s takvim komentarom,ove godine mk nightmares organizira put u veronu prvenstveno za clanove kluba a slobodno nam se mogu pridruzit i ostali koji zele ici s nama,ako se prijavi dovoljan broj ljudi put ce se organizirat,a ako ne,ekipu koja se prijavi prepustamo vama (y)
 
Kod nas nema tog "Ako se prijavi dovoljan broj ljudi onda idemo"
Kod mk.Brod je ovako: Mi idemo sigurno bez obzira koliko nas se prijavi.
 
Status
Not open for further replies.