VERONA 2012 moto bike expo

Status
Not open for further replies.
passenger said:
ide se i ove godine ako bog da,al sa ekipom iz zg(sesvete) ko i svake godine
pun bus dobrih purgera i 5-6 veselih dalmatinaca (y)
Jel' ima vec sta dogovoreno u vezi toga, sjecam se da je prosle godine bio polazak ispred San Antonija u Sesvetama!
 
YAMAHA R-M1 said:
Kod nas nema tog "Ako se prijavi dovoljan broj ljudi onda idemo"
Kod mk.Brod je ovako: Mi idemo sigurno bez obzira koliko nas se prijavi.
to nije nasa briga. :cool:
 
Domagoj-sb said:
to nije nasa briga. :cool:

Treba te biti briga za ljude kojima organiziraš prijevoz a ne da na kraju kazeš "Eto nema nas dosta prijavljeno pa neidemo." a ti isti izgubili mjesto u autobusu koji sigurno ide u Veronu.
 
YAMAHA R-M1 said:
Treba te biti briga za ljude kojima organiziraš prijevoz a ne da na kraju kazeš "Eto nema nas dosta prijavljeno pa neidemo." a ti isti izgubili mjesto u autobusu koji sigurno ide u Veronu.
Ja sam vec naglasio da ce se put odrzat ako se nakupi dovoljan broj ljudi,stoga nevidim u cemu je problem,njihov je odabir da li ce ili nece pristat, a s obzirom da vec sad ima popunjeno pola busa,nevidim razlog za brigu.
 
Prijatelju nemoj folirati na forumu. Nemaš ti još ništa
dogovoreno ni rezervirano. Zao mi je sto ti to moram reci
ovako javno.
Pusti ljude koji imaju agencije, autobuse , i koji su to već radili
da to i dalje rade a takav oglas je mogla staviti i moja baka.
Eto za kraj da ti pozelim sreću u tom tvom organiziranju i
Sretan put u Veronu svim ljudima u tom za sad NEPOSTOJECEM AUTOBUSU.
 
kada napadamo ovako javno, a otkuda ti znaš da on nema rezerviran autobus  :misli:
 
Dodo ajd makni post nije baš OK da se prepucavate ovako javno  :palacdolje:
 
upravo tako,, krenuo je odmah napadati bez da je kontaktirao i pitao u čemu je stvar i zašto to radimo i da li imamo autobus ili bilo šta,, a i između ostalog, ja za prošlu godinu nisam čuo niti sam vidio da je bilo na forumu da se organiziralo kakvo putovanje za Veronu iz Broda,, da sam znao možda bi i išao,, (ako sam u krivu ispravite me)
 
organizirala sam to do sad već više puta i nikad još u ovo doba nisam imala rezerviran bus tak da ne kužim u čemu je problem  :wink:
bus rezerviraš zadnjih par dana kad vidiš kolko je ljudi uplatilo putovanje  :wink:
 
flanjka said:
organizirala sam to do sad već više puta i nikad još u ovo doba nisam imala rezerviran bus tak da ne kužim u čemu je problem  :wink:
bus rezerviraš zadnjih par dana kad vidiš kolko je ljudi uplatilo putovanje  :wink:

A bez obzira imali ili nemali autobus ne moze napadati covjeka da nije nista organizirao i da si nije dao truda i da nije nista dogovorio, jer znam da je  (y)
 
gorank said:
Jel' ima vec sta dogovoreno u vezi toga, sjecam se da je prosle godine bio polazak ispred San Antonija u Sesvetama!

a saznat cemo tokom dvanestoga miseca :mrgreen:,dosad je svaki put polazak bija ispred San Antonia(sesvete)
ako bog da vidimo se (y)
 
uz dužno poštovanje mladom kolegi domagoju i mom velikom prijatelju dodi ,mislim da je nedavno potaknuta kordinacija klubova napravljena baš iz razloga izbjegavanja nesporazuma,jedan autobus iz broda je sigurno dovoljan.možda bi mladi kolega domagoj mogao kontaktirati svog predstavnika kluba u toj našoj brodskoj kordinaciji pa da se nađemo i pokušamo uskladiti,mislim da mk brod i ostale bikerske skupine u sl brodu ne bi imale ništa protiv da ove godine put organiziraju noćne more,a recimo nagodinu čaplje. (y) osim toga nije ni ista cijena ako ide 45 ili 60 ljudi
 
YAMAHA R-M1 said:
Prijatelju nemoj folirati na forumu. Nemaš ti još ništa
dogovoreno ni rezervirano. Zao mi je sto ti to moram reci
ovako javno.
Pusti ljude koji imaju agencije, autobuse , i koji su to već radili
da to i dalje rade a takav oglas je mogla staviti i moja baka.
Eto za kraj da ti pozelim sreću u tom tvom organiziranju i
Sretan put u Veronu svim ljudima u tom za sad NEPOSTOJECEM AUTOBUSU.
Hajde ti meni samo reci sta tebe to toliko sekira sto nightmaresi organiziraju put.
 
YAMAHA R-M1 said:
Prijatelju nemoj folirati na forumu. Nemaš ti još ništa
dogovoreno ni rezervirano. Zao mi je sto ti to moram reci
ovako javno.
Pusti ljude koji imaju agencije, autobuse , i koji su to već radili
da to i dalje rade a takav oglas je mogla staviti i moja baka.
Eto za kraj da ti pozelim sreću u tom tvom organiziranju i
Sretan put u Veronu svim ljudima u tom za sad NEPOSTOJECEM AUTOBUSU.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=TGW04KZJp_8#t=11s
 
varadero10 said:
uz dužno poštovanje mladom kolegi domagoju i mom velikom prijatelju dodi ,mislim da je nedavno potaknuta kordinacija klubova napravljena baš iz razloga izbjegavanja nesporazuma,jedan autobus iz broda je sigurno dovoljan.možda bi mladi kolega domagoj mogao kontaktirati svog predstavnika kluba u toj našoj brodskoj kordinaciji pa da se nađemo i pokušamo uskladiti,mislim da mk brod i ostale bikerske skupine u sl brodu ne bi imale ništa protiv da ove godine put organiziraju noćne more,a recimo nagodinu čaplje. (y) osim toga nije ni ista cijena ako ide 45 ili 60 ljudi

Upravo to, do sveg ovog ne bi doslo da se nazvalo i pokusalo dogovorit na obostrano zadovoljstvo, a ne se odmah krenulo sa napadima i prozivanjima,, jer je ova tema pokrenuta daleko prije doticnog sastanka i kordinacije, a i da ponovim da je malo netko od nas znao za proslogodisnju organizaciju od strane mk brod i da ce se organizirati i ove godine,,
 
Da netrazim sad jel netko najavio prosle godine iz mk brod da ide bus ili je to bilo samo za clanove.





http://www.youtube.com/watch?v=GBTBwOWkjWI&feature=related
 
Hajdukforever said:
Da netrazim sad jel netko najavio prosle godine iz mk brod da ide bus ili je to bilo samo za clanove.





http://www.youtube.com/watch?v=GBTBwOWkjWI&feature=related

ja mislim da nije nitko ništa stavio,, ali neću tvrditi 100 % ,, vjerovatno je bilo samo za klub i osobe bliže klubu
 
Status
Not open for further replies.