VFR/VTR generalni topic

Mijenja sam...a mozes i ti tipkama na volanu. Misljenja su podijeljena, meni je osobno super, cini me boljim, brzim a vjerojatno i sigurnijim vozacem nego sto realno jesam, bar ova druga generacija dct-a. Kakva je prva nisam probao a vfr koliko ja znam ima prvu...ali nije ni bitno, uvijek sam mozes na tipke mijenjati
 
  • Like
Reactions: Freesty
Ne radi hondin dct kao dct u autu.
Ja ga nisam rasklapao, ali mislim da ima schaltwalze kao i običan mjenjač, koje vrti elektromotor, tako da ne može pripremit brzinu unaprijed te mjenja u trenutku.
 
Sad kad vidim ovaj njihov e-clutch
Dodat motor da vrti valjak sa vilicama i eto automatika i sa jrdnim kvačilom.
 
Mijenja sam...a mozes i ti tipkama na volanu. Misljenja su podijeljena, meni je osobno super, cini me boljim, brzim a vjerojatno i sigurnijim vozacem nego sto realno jesam, bar ova druga generacija dct-a. Kakva je prva nisam probao a vfr koliko ja znam ima prvu...ali nije ni bitno, uvijek sam mozes na tipke mijenjati
To me zanimalo. Znaci imas mogucnost prebacit dal ces ti mijenjat il ce on sam.
 
  • Like
Reactions: thule_5689
Imas manualni i auto mod...najbolje ga je vozit u auto modu i po potrebi premoscivat tipkama. Prilazis zavoju, nisi dovoljno spor da baci sam brzinu nize pa ga ti na tipku " -" bacis u nizu. Nakon toga on sam opet dalje salta prema gore kako ubrzavas a kad kocis salta prema dolje i pomaze motornim kocenjem