VFR/VTR generalni topic

High 46 said:
aaaaaaaaaaaaaaaaaaa  (y) sad shvatio  :palacdolje:

teško da ćeš samo njih moći promijeniti a da ti pašu po svemu ....  :misli:

pa trebalo bi pasat  :mrgreen: sumnjam da je honda za svaki hidraulički kuplung radila nešto novo za svaki motor. nije to neka tehnologija u kojoj je bilo prostora za neke veće izmjene, tak da bi trebalo ić...
 
a dali bi se dalo nekaj na ove deklove kaj se vide iz oklopa ,znaci istokariti nekaj pa nasarafiti na sarafe od dekla da dekl bude ispod toga ak me kuzis kaj mislim, :misli: :misli:
 
RC46 said:
ok a kaj se poluga tice vfr ,cbr,xx isto,ali cbr od 95,a za ove prije nisam siguran,a koja je tvoj opce godina :?

moj je godina 93-98  :mrgreen:

to su sve iste, uz minimalne preinake koje se ne tiču ovih dijelova o kojima se priča  :wink:

motor je valjda 96 god., papiri i mup kažu da je 97.

NE SPOMINJI mi brojeve šasije i mašine...to u mom slučaju ništa ne vrijedi - pozdrav gospodinu Petruši  !  :mrgreen:
 
Iwa said:
moj je godina 93-98  :mrgreen:

to su sve iste, uz minimalne preinake koje se ne tiču ovih dijelova o kojima se priča  :wink:

motor je valjda 96 god., papiri i mup kažu da je 97.

NE SPOMINJI mi brojeve šasije i mašine...to u mom slučaju ništa ne vrijedi - pozdrav gospodinu Petruši  !  :mrgreen:
kad dodemo do vas donjet cu ti polugu sa mog motora da vidimo jer pase.
 
High 46 said:
baš ću izmjeriti širine na par hondi pa da vidim ako je to to  (y)
ne kuzim ,na sirinu cega mislis :?
 
a vidi ovooooooooo  :slinavac:

http://www.extremebikescustoms.com/MOTORCYCLE-LEVERS.htm
 
High 46 said:
dijela koji ulazi u "bazu" tj. dio koji treba šarafom pričvrstit ...jasnije  :(
to ti je sigurno na svima isto,ali oblik rucice nije,a ni boja,a ako nije boja ista nije ni oblik
 
High 46 said:
lipo,nema šta reć  (y)

pisala sam im, al mi je frajer mrtav hladan odgovorio - ne držimo za vaš motor .....

nabijem ga  :x nije se ni potrudio pitat nekoga u radioni dal je to isto možda ko za neki drugi motor.


recimo znam da ER-5 i CB500 i CBR 600 f imaju ISTE polugice.... identične.

 
Iwa said:
a vidi ovooooooooo  :slinavac:

http://www.extremebikescustoms.com/MOTORCYCLE-LEVERS.htm
i ja bi to (y) (y) (y)
 
Iwa said:
pisala sam im, al mi je frajer mrtav hladan odgovorio - ne držimo za vaš motor .....

nabijem ga  :x nije se ni potrudio pitat nekoga u radioni dal je to isto možda ko za neki drugi motor.


recimo znam da ER-5 i CB500 i CBR 600 f imaju ISTE polugice.... identične.
eto ja cu donjeti svoju pa ak ti moja pase ide ti i xx i novi vfr i moj vfr,mada ja mislim da je to sve isto jer sam ja kupovao zamjensku za rc36 i iza je pisalo pun k..ac hondi na koje pase.znam da je i xx pisao
 
RC46 said:
eto ja cu donjeti svoju pa ak ti moja pase ide ti i xx i novi vfr i moj vfr,mada ja mislim da je to sve isto jer sam ja kupovao zamjensku za rc36 i iza je pisalo pun k..ac hondi na koje pase.znam da je i xx pisao

hm....što ne sačuva taj papirić  :?

imam osjećaj za feeling da bi mogli podredat par komada na parking i vidjet šta sa čega ide na šta, pa ćemo znat sigurno. znači treba nam dva xx-a, tri vfr-a, cbr....
 
Iwa said:
hm....što ne sačuva taj papirić  :?

imam osjećaj za feeling da bi mogli podredat par komada na parking i vidjet šta sa čega ide na šta, pa ćemo znat sigurno. znači treba nam dva xx-a, tri vfr-a, cbr....

navodno i vtr ide u kombinaciju ....
 
Mogli bi u ovaj topic uvrstit i vtr pošto ih ima premalo da otvaramo svoj (y)
 
Iwa said:
navodno i vtr ide u kombinaciju ....
evo ovako ne pise za tvoj ali ovo ti ide na-vtr,vfr750,vfr800,vfr v-tec,xx,vtr,vf1000,rvf,i na tko zna kaj jos :misli:
 
urarmili said:
Mogli bi u ovaj topic uvrstit i vtr pošto ih ima premalo da otvaramo svoj (y)
ja mislim da su sve honde tu dobro dosle (y)
 
Iwa said:
ajmo biti dobri, pa off pokušati smanjiti na minimum. pa nismo valjda isti ko oni sa zajcovima  :mrgreen:

kvalitetni off - pitaš frenda kak je i šta ima u njega, kako žena djeca pas i punica - al onda dodaš jednu rečenicu koja se tiče teme  :wink:

za sve ostalo tu je pp  :mrgreen:

dakle 54 je na ovo samo trebao dodati nešto tipa - iwa, ja mislim da je tvoj cbr najlješi motor na svijetu i predlažem ti da ga ofarbaš u crno ..... i onda njegov post više nije čisti off  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
SORRY....evo bit cu toliko dobar da ti najdem od cega pase...VFR 750 F 87-97 , VFR 750 R 88-89 , VTR 1000F 97-98 , VFR 750 R 94-95 , CBR 1100 XX 97-98 , po kataloskom broju neodgovara vise ni na jedan drugi model al nekad zna bit drugi kat. br. samo zato sta je rucica crna a ne srebrna sve drugo bude isto....SORRY