VFR/VTR generalni topic

evo i mog iskustva....

imam gore već 2 set Michelina Pilot Power  2ct (pumpanje...prednja 2,2 ....zadnja 2,7) nekako su mi se pokazale najbolje tj. ulijevaju mi najviše povjeranja

sa ovjesom sam se isto malo igrao,ali na kraju ispada da je za po cesti najbolji tvornički postav i kako je rečeno prije ..zna malo zaplivati kad je "vrtiš",ali ništa strašno tj. ništa šta se ne može kontrolirati bez problema  (y)
 
Grex said:
Zato cijena i je takva kakva je. Ja sam prije 4 godine dao za njega 4500 i ove godine sam dobivao 4400 od dva kupca,ali dok ne skupim za novu, nista od prodaje. A sta se tice plocica, sve one dobro koce u pocetku ali Nissin traju najduze samo sto su jebeno skupe.
ja sam uzeo zadnje nissin,ali bas sam htio probati s ebc jer cbs je cudna stvar,pa potrosi zadnje prije nego prednje :LOL:
 
tvigi said:
par slikica :wink:
tvigi ovo je tvoj ili :? bas me zanima kak je voziti i kociti s abs-om ,nisam nikad probao :?
 
Iako sada vozim BMW podrška Hondi. Ako te jednom uhvati Honditis, teško se od toga izliječiti. Kako bi rekao jedan moj frend Honda je najdosadniji motor (naravno ne u smislu vožnje). Imaš je godinama i ništa se ne događa, samo tankaš i voziš..  (y)  (y)

P.S. Moj drugi izbor umjesto BMWa je bio CB1300  (y)
 
zokx said:
Iako sada vozim BMW podrška Hondi. Ako te jednom uhvati Honditis, teško se od toga izliječiti. Kako bi rekao jedan moj frend Honda je najdosadniji motor (naravno ne u smislu vožnje). Imaš je godinama i ništa se ne događa, samo tankaš i voziš..   (y)  (y)

P.S. Moj drugi izbor umjesto BMWa je bio CB1300  (y)
istina naj dosadnija je,a zakaj nisi uzel cb1300 :?meni se jako svida taj motor,a cuo sam da i malo trosi (y)
 
cbr 1000 f  :mrgreen:  kakti ima neki crashbar dio ispod oklopa koji kao ima tu svrhu, koji meni paranoičnoj nije dovoljan. ja bi još  :mrgreen:

radi se o tome kad mi je susjed prvrnuo motor, pukao mi je plastični dekl od pickupova. hebes dekl košta novi 120 kn, ali mi jer to dalo do znanja da ta šipka ne daje dovoljnu distancu i da premalo štiti motor.
e, sad.... na netu nigdje nisam našla da se rade gljive za moj motor, a i nemam baš ideju gdje bi se to dalo ušarafit.  :misli:

našla sam zanimljivih ideja na e-bayu, samo nigdje nema dimenzija, pa me to malo nervira.

ima onih piz**rija koje se daju stavit na prednje i zadnje vilice - kad nađem sljiku stavim, al ne znam kolko je to legalno (a u stvari nije mi ni bitno puno  :mrgreen:) jer s tim motor izgleda ko rimska bojna kola....

RC 46 - lijepo molim da se dovučeš na kavu koju ćemo popit pored moje honde, ako je budemo dovoljlno gledali možda nam nešto padne na pamet  8)
 
e da.... farbaću motor. i mičem s njega sve oznake cbr, honda i sl.
onaj ko ne zna otprve da je to honda nema šta ni čitat, nije ni zaslužio da zna šta je  :mrgreen:  :D
 
Iwa said:
e da.... farbaću motor. i mičem s njega sve oznake cbr, honda i sl.
onaj ko ne zna otprve da je to honda nema šta ni čitat, nije ni zaslužio da zna šta je  :mrgreen:  :D
(y) (y) (y) tesko je to ne prepoznati, :LOL: :LOL:,u cetvrtak sam u zg a martina dolazi u petak i bit cemo tu za blagdane pa se cujemo,nemoj samo da ti padne na pamet rezati oklope za stavti gljive,vidio sam vfr-a na kojem su stavili gljve a za to su morali izrezati rupu u oklopu ,a ja uvijek mislio da stavljaju gljive da nebi pri padu ostetili oklope :LOL: :LOL: :LOL: a u koju boju ,znam ti ja jednu curu koja dobro bira boje za motor svoj je pofarbala u milkametalick :LOL: :LOL: :rofl: :rofl:
 
RC46 said:
(y) (y) (y) tesko je to ne prepoznati, :LOL: :LOL:,u cetvrtak sam u zg a martina dolazi u petak i bit cemo tu za blagdane pa se cujemo,nemoj samo da ti padne na pamet rezati oklope za stavti gljive,vidio sam vfr-a na kojem su stavili gljve a za to su morali izrezati rupu u oklopu ,a ja uvijek mislio da stavljaju gljive da nebi pri padu ostetili oklope :LOL: :LOL: :LOL: a u koju boju ,znam ti ja jednu curu koja dobro bira boje za motor svoj je pofarbala u milkametalick :LOL: :LOL: :rofl: :rofl:

ma neću ništa bušit.... za sad  :mrgreen:

imam neke divlje ideje , al ne znam koliko se daju realizirat....  :misli:

a što se milka metalik SUZUKIJA tiče  :LOL:  :LOL:  :LOL: to ne smijemo u ovoj temi spominjat , bu se nešto pokvarilo  :mrgreen:
 
RC46 said:
tvigi ovo je tvoj ili :? bas me zanima kak je voziti i kociti s abs-om ,nisam nikad probao :?
Ne nije moj.Nisam kočio da bi se aktivirao ABS,a provozao sam ga samo par km.
 
The Gambler said:
nisam ni mislio...nabavio sam original od honde....

inače.... http://global.ebay.com/gbh/viItem?ItemId=230202603436

na to dodaš cca. 30-40 $ pošte i manipulativnih troškova i za manje od 500 kn imaš sve....
 
šro se gljiva i bušenja oklopa tiče - ne mora to nužno biti takva tragedija, s obzirom da su gljive namjenjene da ostanu tamo gdje ih staviš..... a nekako si mislim da je ipak bolja opcija namjenski kontrolirano probušiti malu rupu, nego imati veliku rupu koju nisi planirao imati....  :LOL:

 
Iwa said:
šro se gljiva i bušenja oklopa tiče - ne mora to nužno biti takva tragedija, s obzirom da su gljive namjenjene da ostanu tamo gdje ih staviš..... a nekako si mislim da je ipak bolja opcija namjenski kontrolirano probušiti malu rupu, nego imati veliku rupu koju nisi planirao imati....  :LOL:
neznam nisam bas odusevljen s nikakvim rupama,malo gledam po netu i imam neku zmisao ali kak velis treba vidjeti u zivo koliko je to izvedivo :misli:
 
Iwa said:
šro se gljiva i bušenja oklopa tiče - ne mora to nužno biti takva tragedija, s obzirom da su gljive namjenjene da ostanu tamo gdje ih staviš..... a nekako si mislim da je ipak bolja opcija namjenski kontrolirano probušiti malu rupu, nego imati veliku rupu koju nisi planirao imati....  :LOL:

šta se gljiva tiče i cestovne upotrebe,osobno sam malo skeptik  :misli:

vidio sam na par motora kako su gljive zaštitile plastike,ali su pokidale komad motora ili sl. gdje su bile zašarafljene .....ne znam,za pistu ok,ali na cesti gdje može ta ista gljiva zapeti za bilo kakvu prepreku.....  :misli:
 
High 46 said:
šta se gljiva tiče i cestovne upotrebe,osobno sam malo skeptik  :misli:

vidio sam na par motora kako su gljive zaštitile plastike,ali su pokidale komad motora ili sl. gdje su bile zašarafljene .....ne znam,za pistu ok,ali na cesti gdje može ta ista gljiva zapeti za bilo kakvu prepreku.....  :misli:
istina ovo sam i ja cuo  (y) (y)
 
RC46 said:
istina ovo sam i ja cuo  (y) (y)

da, slažem se ALI :

onda te gljive ili šta već god se stavi na motor treba biti konstruirano od materijala koji će prije pući nego se nekaj na motoru popiga, ako me kužite šta goću reć  :misli:

inače, meni su gljive malo ružne, a i ne namjeravam padat u vožnji (kako je ovo fatalno rečeno  :LOL:), već mi je to više kao zaštita od prevrtanja u mjestu, jer meni non stop neko ruši motore  :? (karma valjda)

a još bi i htjela da mi se sviđa i .... joj.... a žensko sam....

recimo :

 
e sad ovo gore sa slike, para 3 - naprijed, sredina i zadnje vilice ....

rimska bojna kola  :mrgreen:

nisu preveliki , navodno dolaze da šarafima koji pucaju prije nego dio za koji su zašarafljeni..... a i nekak su mi slatki  :wink: