Vjetar u kosi - Stanković

Rusty Chain said:
U toj emisiji ima svega samo ne voznje i motora. Ok nisam ovu zadnju gledao do kraja, ali ovo sto sam vidio je jedan kadar gdje se Aco doveze do speleologa, pa cijeli prilog o, u i poslije spilje. Onda opet jedan kadar voznje, pa cijeli prilog gdje neka baba prica o pilotu kojeg je Aco mislio da je zarobila. Tu sam vec lagano presalto..
vjerovao il ne to o babi je istina..  (y)
 
Ja bih to razdvojio...    :brush:

Treba biti SAMO o motorima...putopisi su nešto drugo i ne bih to nikada stavljao u isti koš sa motorima...

Područje je jako široko i ima se o tome drobiti koliko hoćeš...naravno,tako nešto definitivno i očigledno ne bi vodio Stanković    :mrgreen:

bmk za babe,spilje,avione,kamione,letenje,krajolike,narodne nošnje i ini šit        :jesus:

I izgleda da je Kranjecov uradak ipak nešto najbolje proizvedeno na ovim prostorima...ikad    :?
:smoke:
 
Johnny 1 said:
I izgleda da je Kranjecov uradak ipak nešto najbolje proizvedeno na ovim prostorima...ikad    :?
:smoke:

:misli: što bi to bio "Kranjecov uradak"? Neki putopis? Imaš neki link na to?
 
KING RR said:
A bio je i u globalnom sijelu  :mrgreen:

za razliku od tebe slavnog koji si bil u Plodovima zemlje (rubrika Berači šparoga), PoljoExpo (Rovokopači I Blatužari) I Kućni ljubimci (Rovke I Jazavci)



Srki

 
Srki said:
za razliku od tebe slavnog koji si bil u Plodovima zemlje (rubrika Berači šparoga), PoljoExpo (Rovokopači I Blatužari) I Kućni ljubimci (Rovke I Jazavci)



Srki

E to tooooo  (y)  sjecam se toga eeeee, davno je to bilo, ti na drugom satoru gurnio kravi ruku do ramena u pizdurinu i u gazio u balegu u bren nju klompama pa te nisu pustili preblizu kamere  :mrgreen:
 
Naslov emisije je čista laž, niti ima kose a i vjetra je premalo, a naslov vuće na bikerske priče, tak da tu bude svega za gleda t,a i za povraćat, pa stoga bolje ne gledati 😷
 
Gledao sam njegov serijal i prosle godine. S'obzirom da Stankovic kako kaze nije neki dugogodisnji bajker, po meni ovi serijali i nisu losi. Najbitnije je iz svih emisija gde se pominju i pokazuju motori da se to sto vise reklamira sirokim narodim masama. Sto vise takvih emisija i svima ostalima ce motori biti prihvatljiviji i privlacniji.  On je samo iskoristio svoj polozaj u HRT-u, spojio lepo i korisno.
Jedina moja mala zemerka je sto se Stankovic malo bavi i politikom i pominje teme iz onih nesretnih 90-ih.  Mislim da je to nepotrebna tema za moto-putopisne emisije. Za nas bajkere YU kao da se i nije raspala, jer se svi svugde vozamo po celoj staroj Yugi. Cesto sam na putu, tako da se ja i u HR i u BiH i u SLO i u MK, osecam kao kod kuce :) 
U svakom slucaju, treba ovakvih i boljih emisija sto vise i sto cesce :)  (y)
 
:LOL:

genijalni komentari

kao prvo, tu treba svijećom tražit 2 pismena sa minimumom škole koji bi uspjeli pogodit gdje ide "č", a kam ide "ć", da o "ije" i "je" ne spominjemo. ti si najžešći kritičari bilo čega kaj neko drugi napravi, pravi karačmarkovci

ko drugo, na telki je su zadnji put bili neki nazovi "bajkeri" u Dnevniku kad je opljačkana banka (Bajkeri pobjegli motorom), kad je susjed proboden nožem (Bajker pobjego motorom) i pregažena baba na nogostupu (Bajker pobjego motorom). Sad ćelavi Stanković (to mu je prednost, ja znam) napravi neš kaj ima veze s motorom a da nema mrtvih i niko ne bježi, evo bagre sere po njemu :LOL:

kao treće, svi doma imate GoPro, ČajnaPro ili BabaPro kamere, svi ste jebeni stručnjaci za vozit motor/snimat sebe ili se po zavojima i radit nazovi "putopise", pa ajd mjkemu snimite neki kurac pa da ga iko igdje prikaže tu pamet svjetsku tako dugo skrivenu od lica javnosti. audupe sve profesionalci seronje :0648:



Srki
jbte

P.S. ispravljo jer sam se dvaput potpisao. ukuac :LOL:
 
Srki said:
:LOL:

kao prvo, tu treba svijećom tražit 2 pismena sa minimumom škole koji bi uspjeli pogodit gdje ide "č", a ka ide "ć", da o "ije" i "je" ne spominjemo. ti si najžešći kritičari bilo čega kaj neko drugi napravi, pravi karačmarkovci

Nisi se baš ni ti pokazao puno pismenijim, ostalo stoji. :mrgreen:
 
Srki said:
:LOL:

genijalni komentari

kao prvo, tu treba svijećom tražit 2 pismena sa minimumom škole koji bi uspjeli pogodit gdje ide "č", a kam ide "ć", da o "ije" i "je" ne spominjemo. ti si najžešći kritičari bilo čega kaj neko drugi napravi, pravi karačmarkovci

ko drugo, na telki je su zadnji put bili neki nazovi "bajkeri" u Dnevniku kad je opljačkana banka (Bajkeri pobjegli motorom), kad je susjed proboden nožem (Bajker pobjego motorom) i pregažena baba na nogostupu (Bajker pobjego motorom). Sad ćelavi Stanković (to mu je prednost, ja znam) napravi neš kaj ima veze s motorom a da nema mrtvih i niko ne bježi, evo bagre sere po njemu :LOL:

kao treće, svi doma imate GoPro, ČajnaPro ili BabaPro kamere, svi ste jebeni stručnjaci za vozit motor/snimat sebe ili se po zavojima i radit nazovi "putopise", pa ajd mjkemu snimite neki kurac pa da ga iko igdje prikaže tu pamet svjetsku tako dugo skrivenu od lica javnosti. audupe sve profesionalci seronje :0648:



Srki
jbte

P.S. ispravljo jer sam se dvaput potpisao. ukuac :LOL:

Mnogo bre ljubiš Stanišu.... mnogo previše....da vas ne veže šta ???
 
mate said:
Nisi se baš ni ti pokazao puno pismenijim, ostalo stoji. :mrgreen:

:LOL:

prepoznao si se lukavće a?

imocka autohtona Ljisica Glavuša, greškom prenesena u metropolu na blatnim gumama Jozinog kamiona :mrgreen:




Srki