Vjetar u kosi - Stanković

Denisxxx said:
Aaaaa pas mateeer  :LOL: :LOL: :LOL:

lako se tebi smijat, a ja to sve moram platit u Nescaffe Vanilija kavicama, fino dupe pije te skupe pičkaste cugice :LOL:


Srki
 
Srki said:
:LOL:

genijalni komentari

kao prvo, tu treba svijećom tražit 2 pismena sa minimumom škole koji bi uspjeli pogodit gdje ide "č", a kam ide "ć", da o "ije" i "je" ne spominjemo. ti si najžešći kritičari bilo čega kaj neko drugi napravi, pravi karačmarkovci

ko drugo, na telki je su zadnji put bili neki nazovi "bajkeri" u Dnevniku kad je opljačkana banka (Bajkeri pobjegli motorom), kad je susjed proboden nožem (Bajker pobjego motorom) i pregažena baba na nogostupu (Bajker pobjego motorom). Sad ćelavi Stanković (to mu je prednost, ja znam) napravi neš kaj ima veze s motorom a da nema mrtvih i niko ne bježi, evo bagre sere po njemu :LOL:

kao treće, svi doma imate GoPro, ČajnaPro ili BabaPro kamere, svi ste jebeni stručnjaci za vozit motor/snimat sebe ili se po zavojima i radit nazovi "putopise", pa ajd mjkemu snimite neki kurac pa da ga iko igdje prikaže tu pamet svjetsku tako dugo skrivenu od lica javnosti. audupe sve profesionalci seronje :0648:



Srki
jbte

P.S. ispravljo jer sam se dvaput potpisao. ukuac :LOL:
vidi se tko ima istog frizera ko Stane...  :LOL: :LOL:
još deset min. i ide druga epizoda druge sezone "Kosu mi zameo vjetar"... uzbuđen sam ko mlada junferica...  :mrgreen:
 
Posle vecerasnje emisije, doslo mi je da se spakujem i opet krenem na more :) Ovog leta sam se 2-3 puta vozao Jadranskom magistralom. Prelepo je :) Ja ako ne odem svake godine na HR primorje bar 3 puta, meni je propalo leto. Tako da su mi ovakve emisije hrana za oci i dusu :) Vidim da ce Stankovic u sledecoj epizodi biti i sa mojim prijateljem bokserom Mark-om iz Splita. Jedva cekam sledeci cetvrtak.
Ova slika mi je iz Senja u 5-om mesecu kad sam krenuo sa devojkom na skup u Umag. Malo smo i kampovali, pa smo natovareni  :mrgreen:

11206850_10205598248067540_3131212229506284296_o.jpg
 
K_A_W_A said:
Posle vecerasnje emisije, doslo mi je da se spakujem i opet krenem na more :) Ovog leta sam se 2-3 puta vozao Jadranskom magistralom. Prelepo je :) Ja ako ne odem svake godine na HR primorje bar 3 puta, meni je propalo leto. Tako da su mi ovakve emisije hrana za oci i dusu :) Vidim da ce Stankovic u sledecoj epizodi biti i sa mojim prijateljem bokserom Mark-om iz Splita. Jedva cekam sledeci cetvrtak.
Ova slika mi je iz Senja u 5-om mesecu kad sam krenuo sa devojkom na skup u Umag. Malo smo i kampovali, pa smo natovareni  :mrgreen:

11206850_10205598248067540_3131212229506284296_o.jpg

"malo" ste se spakirali :LOL:





Srki
 
jota said:
eto bio i u mon selu , nego bio je u salima na ništa o Tovarećoj Mužiki ?.

oni su institucija,za razliku od kvazi bikerske subkulture :jesus:
 
Ova epizoda mu je valjda obilazak rodbine....
 
je, baš sad sere :mrgreen: pita popa jel bio ugrožen 90-tih, u Zagrebu, veli da je , a konj 85 godište :povraca: :povraca:
 
meni je baš simpatično bilo ...
Rađa sa lampašima u običnoj najlon vrećici po groblju, pčelar o pčelicama lipo zbori  :wink:

prvi dio nisan stigla vidjet  :mrgreen:
 
Za razliku od lani ove godine je o.k. ustvari kratki prilozi su taman pogođeni ... je od onog pčelara smo čak nešto i naučili ... i onaj lik šta obilazi državne ceste je dobar  (y) ... pop koji sprema ribu  :LOL: ... sve 5 al čim počme sa pitanjima o srbima i hrvatima ode mi na qur..  :palacdolje:
 
Jedino ne kuzim ovu spiku oko motora kojeg nesmije spomenuti. Idu mi malo vec na onu stvar sa zamucivanjem natpisa na majicama i sl. americkih pizdarija.
 
meni fali pokušaj spavanja pod šatorom u divljini, pa završiti u hotelu, :shock: to su nenadjebive epizode, a i ostati bez juhe i narediti pratnji da ti dopelja bengu te ko je kriv kaj je nema  :shock: , to je sve bilo u 2014 i sad ovogodišnje sranje nemre nikak nadomjestiti prošlogodišnje, a sad se skriva i marka motora, koda nismo prepoznali kosookog turera, kak ga nebi hebali da je spozoruša, nisam gledal epizode osim prve i videl sam da je sve ko lani i gotovo, sjedi dva :( , neka se promovira putovanje motorom itd.. nemam niš protiv dapače ... dobar pokušaj ovog bikera, i nek si promjeni amblem na leđima mislim da zgleda pederski - (amblem)  8)
 
Čini mi se da je Aco usro motku .

Nit vozi  motor kako treba , nit roni kako treba , nit boksa kako treba .
Jedino što radi je laprdanje a i to je upitne kvalitete .

pa jel ima nešto što zna
 
em vozi motor bolje od mene , em bolje boksa i roni ... ja se ne žalim  (y)  :mrgreen: