Vjetar u kosi - Stanković

Meni se čini da ga vi oćete izazvat da se oglasi...a sigurno negdje po skrivečki čita komentare  :LOL:
 
Meni opet skroz ok. Pronalazi i razgovara sa zabavnim ljudima i interesantnim temama. Pokazuje dijelove zemlje koji inace nisu u prvom planu i vozi se laganini..
 
rekao bi da je cilj i svrha zainteresirati ljude i postići gledanost - po ovoj temi rekao bi da je uspio. Nisam gledao ni jednu epizodu, ne znam ni kad su, ali čuo sam da se jednom već to spominjalo. Ali nemam vremena, al ko zna, možda je zanimljivo? Sudeći po komentarima svako je našao svoj dio zašto mu je zanimljivo - nekima jer je cool, a nekima jer je noob (tak sin veli da se kaže)
 
Šta nema toga više na HTV na zahtjev? Gdje se mogu pogledati prve 2 epizode ove druge sezone?
 
fawlty82 said:
Šta nema toga više na HTV na zahtjev? Gdje se mogu pogledati prve 2 epizode ove druge sezone?
na pink tv :mrgreen:
 
Sobzirom na to šta nam sve serviraju na nacionalnoj dalekovidnici i to nam još i naplaćuju ,ovo je još i dobro i jedna od riejetkih serija (uz kuda idu divlje svinje)koje pratim
 
Stonski zid od 5 km nije najduži na svijetu kako kažu. Duži je kineski od 14.000 km.  :LOL: :LOL:
 
fawlty82 said:
Šta nema toga više na HTV na zahtjev? Gdje se mogu pogledati prve 2 epizode ove druge sezone?

ako imas android,aplikacija hrt play...ili tako nesto.
ako imas maxtv to gooooooo..nisam siguran :mrgreen:
 
jota said:
Nit vozi  motor kako treba , nit roni kako treba , nit boksa kako treba .
Jedino što radi je laprdanje a i to je upitne kvalitete .

meni je aco ok lik ali primjećujemo isto,
kad ga se pokaže na motoru djeluje poprilično ukočeno pa sad  :mrgreen:
da ga nisu natrali ovi hrtovci da zavoli motor na silu i da se malo provoza jer postoji programska rupa  :mrgreen:
meni je inače emisija ok,opaske u globalu nema ali više baca na globalno sijelo nego na neku spontanu bajkersku priču na što aludira naslov  (y)
 
DA-IM said:
meni je aco ok lik ali primjećujemo isto,
kad ga se pokaže na motoru djeluje poprilično ukočeno pa sad  :mrgreen:
da ga nisu natrali ovi hrtovci da zavoli motor na silu i da se malo provoza jer postoji programska rupa  :mrgreen:
meni je inače emisija ok,opaske u globalu nema ali više baca na globalno sijelo nego na neku spontanu bajkersku priču na što aludira naslov  (y)
kako na čovjeku bez kose naziv vjetar u kosi može djelovati bajkerski?

Baš djeluje - kao sijelo!  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Ovo uopće nije loše...posebno ovaj noviji serijal koji je puno bolji...i hvale je vrijedna sama ideja raditi nešto na televiziji što ima bilo kakve veze s motorima. Jer za to realno nema nikakvog interesa. Ili je toliko sitan da je nebitan. 

Mogu mislit kako je to bilo kad je upao šefu s idejom da odradi putopisnu emisiju motorom:  :mrgreen:

"Ajde Stanko...ostavi se pizdarija...kakvi brate motori...kakve crni putopisi...jesi ti poludija...vataj tamo onog Prgometa ili malog psihića iz Metkovića da ti dođu u emisiju...to je in, to narodu triba...kakvi motori...crni moj Stanko ušta ti je dalo..."

"Ali šefe...samo jedno auto, dva čovika i kameru...vikendom ću ja to lagano...i godišnji ću iskoristit...ma nećete ni osjetit..."

"Ne znam šta ću s tobom Aco...glave ćeš me doć...ajde, ajde, eno ti Matija i uvati maloga s kamerom...nemojte mi po hotelima...samo privatni smještaj, ložu livaj u auto, derite po fastfudu, nemoj da mi troška nabijete. Montažu vataj po noći. I ima Ćaću da dovedeš u emisiju čim izađe...jesi čuja Stankoviću!"


Zajebajem se...al se ne bi čudio da nisam daleko od istine. Ne može to imati nikakvu prođu ako se to ne odradi tako da motor ne bude baš u centru...već ljudi. Neobični i obični ljudi...ako su vezani za motore kao neki od gostiju...dodatni plus. I to je pametno. S druge strane...čovjeku je veliki hendikep što ga svi znaju iz sasvim druge priče...pa ih to nekako odbija ili ga doživljavaju krutim. Ova sranja na nacionalnoj osnovi ne treba ni spominjati...to je jadno samo po sebi. Meni u ovom novom dijelu izgleda puno opuštenije...i iskreno. I što je najvažnije...nema te melodramatike i pretjeranog izlijeva ushićenosti koje prati mnoge putopisne emisije...

Možda se varam ali mislim da su jedne od nezahvalnijih putopisnih vrsta...što se snimanja, a  i svega ostalog tiče,...reportaže s motorom. Niti imaš široku publiku...pa se moraš hvatati za nešto zanimljivo masi...zato i mora vući na globalno sijelo...niti se sama vožnja motorom može lako uklopiti u priču, a da nije dosadna. Osim u slučaju velike produkcije...koja je u segmentu moto putopisa toliko tanka da se ozbiljne emisije u cijelom svijetu broje na prste. Dok  recimo ovih što kuhaju i kušaju hranu lutajući po svijetu ima more...jebiga...to je tako. I to je normalno.

Zato treba pohvaliti svaki pokušaj, a posebno realizaciju neke moto priče ili reportaže...moj palac ide gori... (y) (y)

E da...ako bude drugog puta ne bi bilo loše kod šefova plakat malo duže pa užicat i nekog rođu s dronom...bar toga ima danas na bacanje...pa one snimke s motora di gledaš kako se vrti prednje kolo, koje su potrošena priča, zamijenit  snimkama iz zraka koje mogu biti jako atraktivne. To bi posebno došlo do izražaja tamo od Senja nizbrdo na magistrali, na Dugom otoku, Biokovu, Pelješcu...a posebno po Velebitu do Vinetua...  :mrgreen:   
 
 
Ne znam kako to da većina onih koji komentiraju ovaj serijal pišu negativno o tome. To mi sliči na one koji povraćaju na spomen Big Brothera, Farme, turskih i ostalih sapunica a znaju svaki lik i svaku radnju iz njih. Sve ne vole a jedva čekaju kad će počet nova epizoda.  :mrgreen:
Ja sam gledao samo zadnju i manjim dijelom onu kad je bio na Grobniku i baš mi je žao što sam propustio ostale. Ako bih išta prigovorio mom prezimenjaku bilo bi to što ne voli vino  :recine: Sramoti mi prezime uz onakve kisele grimase dok je kušao vrhunska pelješka vina  :palacdolje:
 
kaj bi mi trebali svi uglas drkat na pelješka vina?

BMK za pelješka vina, kao uostalom i svakog ko ima pojma o vinima, taj zna da ta vina mogu po toj cijeni uvalit samo nekoj budali u kvazi dobrom restoranu



Srki