Vjetar u kosi - Stanković

Sorry mislio sam na "Trail". Ovaj trail je polu pederski proizvod a monkey čito pederski

Inače lajkam putopis
 
Upravo pogledao, ima na hrti. Meni je sasvim OK iako sam možda subjektivan jer poznajem i jako lajkam odabrane lokacije. :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: BreakM
pa ok je... lipe lokacije, lipo utrošenih pola sata, bolje nego tipkat po mobitelu u te sate. dobar je bija kad je reka, e sad malo zahtjevniji put, pa idem kvadom...
 
Zanimljiva je ona bolest od onog,zanima me dali samo voda dolazi u obzir?
 
E da...25 litara na dan... pa da je gemišt, pivo....al voda... pa baš, baš voda... al dobro momak podnosi
 
Upravo pogledao, priroda prelijepa i to je jedino što je dobro. On totalno loš,teme i razgovori bezveze,jednostavno nije za to.
Prva sezona mi je bila ok a onda sve gore i gore
 
...komentiraju sve ovi kaj im je vrh krug od 150 km od doma,menije je putopis ok,jedino kaj ga nevolim jer je brbač
 
  • Like
Reactions: Miranjosip
Za 20 miniuta ok,malo reko kaj treba pojest,bile dobre dve konobarice,zatim lik kaj mora unest u sebe 25 litara tekucine dnevno👌😁🍻,preporucio ramsku rakiju,za mene je to dosta,a eto i zanimljiva destinacija za provozit se motorom,bio oko tih brda,ali nisam znao kaj je na brdu!
 
Upravo to, pokrio je vecinu toga. Takav isti putopis bi tu lajkali a tam ne valja.
Takav putopis tu napravi čovjek sam za svoj novac, s obzirom da on ima ekipu ljudi oko sebe i da je plaćen dobro za to,nisu baš jednaki uvjeti tako da bi i rezultat trebao biti puno bolji,a nije