Vjetar u kosi - Stanković

ma 250 kubika su ti čisto dosta za obići svijet. bitno da se motor ne mući previše, da moš putovat i u lera gasu, a sve više može ali i nemora biti bolje.

I meni je emisija OK, dok pogledaš koji cirkus sve dolazi na TV-u, bar ovdje ima motora.

Jedino, ovo sa citatima iz knjiga i neka mudrovanja i pametovanja neka bolje brže izostavi, negodi ni emisiji ni njemu.

Vozi i snimaj  (y)
 
novinar, definitivno mora biti kalibra pretočiti,
svoje vozikanje u priču i to učiniti gledatelju zanimljivo  8)

to se vidi i na forumu;
ima ljudi koji svoju vožnju sve fino pofotkaju, ispričaju i onda je
to super, dok drugi opet jednostavno nemaju dara za to,
pa mogu otići i na kraj svijeta, kad nije zanimljivo čitatelju

meni je recimo mrsko, kad sam na motoru fotkati i pisati,
a opet neko drugi ode do susjedne bare i to ispadne avantura ;)


prava je šteta što njegovu snimateljsku ekipu, lovu,
pa i želju za takvim radom, etc.
nema par forumaša, a i ljudi koji nisu na forumu, ali
zaista su obišli svijet, što se kaže i koji bi vjerojatno
napravili pravi dokumentarni serijal motor-cesta-putovanje  (y)


ovako imamo Acu  :mrgreen: i sretni smo kad nešto novo saznamo od
npr. tipa iz one ledene špilje ili što će obići Igora u deželi itd.
 
A da je uzeo ozbiljniji motor...onda bi 95% dežurnih trolera aka znalaca  hračkalo ...kak se troše naše pare....mogao je to odvest i na jeftinijem motoru... bla bla..... :LOL: :LOL: 
 
Dobra mu bila ova epizoda ... kad gledaš nešto i naučiš ... nasmiješ se (ono sa apn-com) a i nije neka skupa produkcija ... i to je to  (y) (y)

No, i forum ima vrhunskih putopisaca ... kako onih na dalekim tako i ovih na bližim putovanjima.... :wink:
Sad su mi naj putopisi rađeni u svom "dvorištu".. sve ti kao poznato al nikad neznaš dovoljno  :jesus: :LOL: :LOL:
 
gianni said:
Nisam gledao, ali ne znam zasto bi APN ili Yamahica bili los izbor za avanturicu i emisiju  :misli: autor je koristio i skuplje motore, znaci ovaj put je drugacije odabrao.
Pa ne moraju svi voziti pre/skupe motore da bi bili zanimljivi.
Snobovi :LOL:
Ma ja sam među zadnjim ljudima koje bi se moglo nazvati nekakvim snobom,vidiš kakav motorić ja vozim.Samo kaj ja osobno nebi išao sa pedesetkom na neko veće putovanje (mislio sam da je sa APN-om išao skroz iz Hrvatske),pogotovo ako ima uspona,znam iz iskustva kako slabo pedesetke potegnu na uzbrdici.Al opet,on ima svoju snimateljsku ekipu koja mu može nekak pomoć ak zapne,tak da to njemu nije problem.A 250 kubika je već sasvim ok.
 
Neki kupuju GS , HD i sl. pa misle da su time kupili dio moto svijeta ili rock'n'rolla :LOL:
Naglasak na NEKI
To se ne kupuje, to se zivi (y)
 
To je istina.Jednom sam negdje pročitao (mislim da na nekom komentaru na Youtube-u) kako je neki tip u Americi kupio Harleya,doma ga došlepao u kombiju,i samo mu stoji u garaži,samo ga par puta godišnje odgura van malo obrisat prašinu s motora i da susjedi vide da ima Harley,i onda ga vrati u garažu. :LOL:
Iskreno,da imam dosta love,i ja bi kupio nekog Harleya,ali bi ga i vozio,a ne samo da mi stoji kao ukras u garaži. :LOL:
 
glupost...

kak neki kupuju statue ili slike, zakaj si netko ko ima para kupio HD da mu stoji doma i da ga ima za gledat?  :misli:

svako radi s svojim parama što hoće.
 
Pa istina da može,njegova je lova i može je potrošit kako hoće,ali mi je osobno blesavo kupit vozilo i onda ga ne vozit.
 
Ovo trkeljanje jel ima ovaj ili onaj motor je tak da se nekaj napiše, ova zadnja epizoda mi se je svidjela jer kroz cijelu epizodu, po prvi put od kad traje ova emisija , ima nit i poveznicu s motorima i motoristima tj zaljubljenicima u motore i putovanja. 😎
 
A bio je i koristan, pokazao je neki tuljac di nosi litru benzina, za svaki slucaj.
[/quote]


Pazi, ako voziš HD taj tuljac je std. oprema...gurao sam više puta do benzinske, vozio na diesel/mješavinu i sve ono što ljudi po karnisterima imaju kad lutaš bespućima r acke...
a Aco...pa i nije loša emisija...
 
Ico92 said:
Vozi Yamahu WR250X, ali je za uspon na Grossglockner odabrao APN-ca  :LOL:
Pa šta, ja na Gross išao sa stodvajspeticom, ponegdje sam ga skoro morao gurati, skidali se sveci ali nam je bilo super, išao bi opet bez pardona  :021:

Tko želi pogledati trip ima više dijelova u ovoj playlisti.
 
potemkinhr said:
Pa šta, ja na Gross išao sa stodvajspeticom, ponegdje sam ga skoro morao gurati, skidali se sveci ali nam je bilo super, išao bi opet bez pardona  :021:

Tko želi pogledati trip ima više dijelova u ovoj playlisti.

Nisam ja to napisao posprdno, vozim i ja 250-tku i bez pardona bih otišao tamo  :wink:...samo je ispalo smiješno Yamahu zamijeniti APN-om koji se muči na takvom usponu na kojem bi se i WR malo namučio
 
Prva i druga epizoda iz serijala su bile OK, i ugodno sam se iznenadio, 3 i 4 su prosjek, malo teme o temi, više o ljepotama ljudi i okoline, na Cresu biti i razgovarati s mještanima a ne otići u Porozina, Beli, Vodice, ili Punta Križa, cestu spomenuti tek tak koja je fantastićna sve do V. Lošinja, pozvati bikere da obiđu lijevo i desno Hrvatsku.
Sve u svemu, dobar serijal, da se malo više bavio cestama smještajem hranom i znamenitostima tj kaj obići pod obavezno bilo bi super
 
mg749ie said:
Sve u svemu, dobar serijal, da se malo više bavio cestama smještajem hranom i znamenitostima tj kaj obići pod obavezno bilo bi super

Uopće nije tako koncipirana emisija i zato ne gledam.

Dođe više kao Globalno sijelo, ali se ne vozi u kombiju sa ekipom.

Čak je u nekom intervjuu dao negativnu kritiku putopisa sa opisom cesta, znamenitisti i troškova...
 
U nedjelju je u razgovoru s Rađom spomenuo da sad ima Yamahu :no: