Vjetar u kosi - Stanković

Da je ekstra interesantan i elokventan, bas i nije, ali i ovaj serijal cu pogledat. Kao i do sada, prolazna ocjena.
 
  • Like
Reactions: Village
točno to

malo letača bez padobrana, malo narodnih heroja, malo molitve

a gladan i žedan
Valjda je ogranicen sa vremenom,mozda fali 15 minuta,prošle godine je jeo onaj burek ispod saca u jablanici,prva prilika i otišo sam motorom tamo na isti...cekam inspiraciju i u ovoj sezoni😁
 
  • Like
Reactions: mate
Da je ekstra interesantan i elokventan, bas i nije, ali i ovaj serijal cu pogledat. Kao i do sada, prolazna ocjena.

Točno tako, ono što fali Stankoviću je nekakva sposobnost da od putopisa napravi nešto interesantno, da ta serija bude interesantna ne samo bajkerima nego i svima ostalima, no ovako je teško interesantna ikome... da ima samo pola ideja i smisla kao Knjaz, bila bi ludnica...
 
Mora promijeniti tablete i terapiju, tijelo je razvilo imunitet na ove sto sad pije.
Iz mjesta koje je posjetio se mogla napravit puno bolja priča da bude svima interesantna ovako jedva prolazna ocjena
+2
 
  • Like
Reactions: diesel power
Evo i sad je neki bajker putopisac na dalekovidnici,neznam dal je zanimljiviji,ali kosmatiji svakako je!
 
Da nije na HRT bio bi običan klošar koji odvozi 1000 km godišnje a ne da bi imao svoju emisiju. Čak je i loše koncipirano, da ja to radim treba mi 100 milja eura i obišao bi svaki kutak HR i koristio dron, a ne obilazio babe po kućama i snimao tužne priče. Odi u Slavoniju i takvih je tamo na tisuće.
 
  • Like
Reactions: Napier and prpa
Meni je njegova emisija ok. Ne dvojim kako bi moglo i bolje, ali u ovoj putopisnoj oskudici (na TV) bi mi se svidio bilo koji domaći uradak.
 
meni bolji Stanković, makar Skoko je druga brija, tema, afiniteti, etc nebi ih ni uspoređiva ko što više voli. Nisam fan ničiji niti se klanjam ikome.
Stvar je jednostavna, sjedneš na motor i obiđeš, motor nebitan, kakv imaš s takvim klimaš :ROFLMAO:
Po meni solidno opisao tih par lokacija obiđenih, ni previše ni premalo u okviru trajanja epizode.
Nebih se složio da je uzaludno potrošen novac poreznih obveznika al štaćeš mi hrvati i naš jal.
Nedavno baš prošao tuda i prespavao u Tolminu ono reda radi jer mi se nije dalo nabijat km, zanimljivo tamo ima tih shutle bus, kombija voze te za par eu svugdje po lokacijama, planinarske rute ili što već kao i do te vojne crkvice. Ha sad ću se kad ću ić drugi put malo se bolje organizirat gdje još obić, prvi put obiđem oflje a onda se još po putu se sazna još ponešto za drugi put pa se malo korigira što ponovo se isplati obić opet. Al svako ima svoje veselje...