Vozi neko ovdje Triumph

Triumph je zakon!


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
na pedali stražnje kočnice (nekako mi je visoka) su 2 šušte. jedna vuče senzor za signalizaciju kočenja, druga pedalu. kad ih skinem pedala će se i dalje vraćati gore bez obzira. malo sam se igrao sa namještavanem i mogu ju spustit možda pola centimetra ali onda senzor hvata čim ju takneš, a druga šušta ostaje zategnuta... trebat će mi ili duži zatezači ili ću morat petljat sa senzorom da se cijela stvar spusti s pedalom ako je uopće moguće.. u knjižici ni ne piše kako namjestiti visinu pedale  :?

danas nisam ni stigao do plomina jer sam spavao na propuhu i leđa su mi otkazala na putu  :anger:
 
Čestitka na novom motoru !
Jel znaš razlike između običnog street-a , S, R, RS...Kakav je komfor za suvozačicu, skidaš poklopac na sicu ? Jel svi modeli streeta imaju takav sic ?
 
Zaboravi suvozaćicu.
Osim na sladoled.


Poslano sa Crkvenog Zvonika
 
neznam ništa iz prakse o razlikama, jedino šta piše na netu. R razvija više snage or RS na nižim i srednjim okretajima pa je pogodniji za cestu i jeftiniJi.
dobio sam sic i poklopac. motor je u razradi, nisam nikoga vozio. suvozačev sic mi ne izgleda baš nešto preudobno ali nije ni minijaturno. ukratko neznam  :neznam:
 
Ne kužim kak Triumph kao brand nema svoju podrubriku ovdje na forumu, nego se mora gurati sa ostalima :(
Ja mislim da je ipak zaslužio kao jedna od najstarijih firmi na svijetu, sa odredom kultnim motorima u svakoj kategoriji: Tiger, Speedmaster, Triple, Daytona.Samo Boneville najkultniji classic svih vremena :0648: bi trebao imati svoju temu, pa sad ovaj novi Truxton (y)
znam da su malo skuplji al da ih imamo na forumu to niš ne košta :smiley:
 
Iebi Vyethar said:
evo SAD mi tek motor ima papire na mjestu. ovo ću si lijepo isprintat  :LOL:
Official Approval of Srki (y)

ne dobije to baš svako  :mrgreen:


:mrgreen: :LOL:

a di je pečat??


Srki
 
kaže nemoguće je spuštati pedalu stražnje kočnice. malo sam pogledao i ista stvar je i sa starijim modelima.
Lik na servisu mi je rekao da ju ne spuštam, hidraulika mora imati lufta barem 1mm kad stisnem ako ne bi se mogla blokirati kočnica u vožnji (kotač), nešto u tom stilu  :misli:


a valjda neće  :mrgreen:

ako želim spustit pedalu moram kupiti drugu, valjda će imati rizoma.. ali do jeseni nikakvi djelovi za taj motor još ne postoje...
 
pa nije valjda pedala toliki problem  :misli:
http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/triumph-street-triple-rs-765-cm3-oglas-23367513
 
Iebi Vyethar said:
upravo to, pedala je PROBLEM
Evo moj Bonneville SE
4e1162b47a478bade6354ea893f9010e.jpg


Inviato dal mio HUAWEI VNS-L31 utilizzando Tapatalk