Vozi neko ovdje Triumph

Iebi Vyethar said:
ima brdo slika na netu ali puno ljudi je reklo da izgleda nekako prirodnije u živo.. evo prije rege:
brutalna mi je ova kombinacija boja i definitivno jedan od ljepsih mi nakeda, puno sretnih kilometara (y)
 
Odlican izbor. Sretno sa novim strojem!

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk

 
krasan motor, cestitke  (y)
 
Cestitke na novom motoru! I puno sretnih kilometara!
Gdje si ga kupio novog?
I gdje ces servis obavljat, negdje kod nas ili?
 
Kupio sam ga u villesse-u u italiji, nekih 100 km od kuće i tamo idem na servis. polako učim cestu da ne idem po autoputu. jedan dio je jako širok sa zavojima, u svaku traku bi stalo po 2 šlepera, sa starim tunelom urezanim u klisuri iznad mora. e, to je fora  :D
 
Iebi Vyethar said:
Kupio sam ga u villesse-u u italiji, nekih 100 km od kuće i tamo idem na servis. polako učim cestu da ne idem po autoputu. jedan dio je jako širok sa zavojima, u svaku traku bi stalo po 2 šlepera, sa starim tunelom urezanim u klisuri iznad mora. e, to je fora  :D
Kolko je onda puna cijena sa uvozom itd.
 
Aj sad nakon sto ga razradis i uhitis malo, sjedi na kramasakija 1000  ili sto slicno pa ces vidit dje su soldi posli ;)

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
 
s2r said:
Aj sad nakon sto ga razradis i uhitis malo, sjedi na kramasakija 1000  ili sto slicno pa ces vidit dje su soldi posli ;)

Sent from my GT-I9195 using Tapatalk
već sam vozio tuona  :wink:
ne brinem  :0648:
osim toga, pre već kubiki su gadni šoldi s tom državom
 
zokx said:
SUper izgleda, jedino je malo mali  :misli:

Čestitam!

ko zeli veliki (motor, da ne bude zabune) uzme street triple.. ali ovaj je agilniji, sta bi se reklo, mali ali tehnicar  :mrgreen:
 
Osobno mi se makina sviđa ,dizajn između japanezera i Talijana .Vani ih ima puno ,kod nas još uvijek spadaju u rang egzotike . Kao cjelina izgleda moćno . Probao sam nakratko 675 od prijatelja , lijep filing u vožnji . Druga strana medalje ,kupio je novog ,vozio se malo malo ,nakon tri godine pušing  pola love ,jedva ga zamijenio za neki auto . Servisa kod nas za triumph ima samo u tragovima ,budući da ti je Italija u blizini opcija je ok . Sretnu vožnju bez kvarova želim !  (y) (y) :021: