www.serdarevic.com

Status
Not open for further replies.
drugabrzina said:
POPUST OD 20% NA SVE ISPUSNE SISTEME


koliko bi došli za moj vtr 1000f dva komada . može i na pp moji su totalno sjeb... pa ako se iz njih još šta da izvuć ostavio bi ih ,hvala
 
SP said:
jeste poceli radit grane?

ako jeste, koliko su grane za z1000 - 07-08  g
 
Ukoliko sada kupim auspuhe kod Vas, da li naknadno mogu dobiti homologaciju kad uspijete rijesiti?

Unaprijed hvala!
 
Obecanje nis ne kosta ali bolje se onda strpi ili kupi auspuh od nekog proizvodaca koji ima homologaciju jer ti stvarno nemogu rec do kada cemo to uspjet sredit ali iduce godine do 5 mjeseca bi trebali to rijesit.
pozdrav
 
Ma nije meni to toliko neophodno, kad putujem izvan granica lijepe nase lako ih skinem i stavim originalne..

Cisto da znam...

Da li primate Diners i izdajete li R1 racun?
 
Da li moze TT-3 za Tdm 900 2004 g. i koliko bi kostalo?

Da li treba dovesti motor?

Hvala!

Pozdrav!
 
ajde mogo si meni još odgovorit na pm i stavit tu koju slikicu par topova ovih novijih )po mogućnosti smontiranih) za konačnu odluku!  (y)
 
drugabrzina said:
Obecanje nis ne kosta ali bolje se onda strpi ili kupi auspuh od nekog proizvodaca koji ima homologaciju jer ti stvarno nemogu rec do kada cemo to uspjet sredit ali iduce godine do 5 mjeseca bi trebali to rijesit.
pozdrav
Čujem da se radi auspuh za B-king.. :wink:
 
za grane odgovora nema  :palacdolje:
 
Jedno pitanje!
Dali imate u ponudi topove za Yamahu fz6 2005. g.?????
Znaci dva komada u repu i po kojoj cjeni???
Ako ima negdje kakva slika istih ???
 
Cuo se maloprije sa gosp. Serdarevicem i detaljno mi odgovorio na moja pitanja i samim time je ucvrstio moju odluku

da se odlucim na kupnju njihovog proizvoda, konkretnije topova TT-3 za mog ljubimca..

Danas popdne idem uplatiti akontaciju..

Slikice za tjedan dana kad stignu topovi...

Ovim putem se zahvaljujem gosp. Serdarevicu i samo tako nastavite!  (y)
 
tenere said:
Cuo se maloprije sa gosp. Serdarevicem i detaljno mi odgovorio na moja pitanja i samim time je ucvrstio moju odluku

da se odlucim na kupnju njihovog proizvoda, konkretnije topova TT-3 za mog ljubimca..

Danas popdne idem uplatiti akontaciju..

Slikice za tjedan dana kad stignu topovi...

Ovim putem se zahvaljujem gosp. Serdarevicu i samo tako nastavite!  (y)

dali mozes dobit naknadno homologaciju?
 
dajte ljudi ima li ko koju sliku svog tt3 ako se ne varam (sa karbonskom kapom) NA MOTORU?  :misli:
 
tarapana said:
Jel trebam više pitat ili da dođem po svoju lovu.

jel se to negdje nešto dijeli?  :mrgreen:
 
kako se moze naknadno dobiti homologacija na top koji je prodan prije nego je homologiran? :misli:
 
Status
Not open for further replies.