www.serdarevic.com

Status
Not open for further replies.
Ivan_ZG said:
kako se moze naknadno dobiti homologacija na top koji je prodan prije nego je homologiran? :misli:
nebi vjerovao sta se sve u hrvatskoj moze
 
DacMan said:
nebi vjerovao sta se sve u hrvatskoj moze

(y)

to isto veli frend kaj se nakon 10 let vratil iz SAD

"kakva Amerika, Hrvatska je zemlja neogranicenih mogucnosti"  :LOL: :LOL:
 
i mene interesiraju topovi za TDM-a (2007), pa ako može nagovorite i mene da ih uzmem (y)
 
makai said:
i mene interesiraju topovi za TDM-a (2007), pa ako može nagovorite i mene da ih uzmem (y)
Moji ce biti gotovi za par dana, pa ako si zainteresiran mozes pogledati i poslusati moje..
 
dobio i ja svojih par odgovora, hvala. gotovo da sam se odlučio da ih i ja savim gore, jedino me brine kako je s garancijom motora? da li gubim garanciju ako mijenjam original topove s obzirom da mi ista vrijedi još godinu dana?
 
to se nebi smjelo desiti.topovi su potrošna roba kao i gume jedino neznam kako bi reagirali jer topovi imaju broj koji dokazuje homologaciju a stime i dozvolu upotrebe.
homologacija nije mačiji kašalj jer dobra lova ide prema toj dozvoli.

to je več trebalo riješiti i tek kad bi se to riješilo iči u debelu proizvodnju i prodaju na tržištu.

što če se desiti ako serdarevičeva spulja ne prođe homologaciju i nedobi dozvolu za cestovnu upotrebu a na cesti se nalazi dobar dio tih auspuha.

policija bi dobila naredbu da ih se makne iz prometa na najjednostavniji način tehnička neispravnost, skidanje tablica te slanje na vanredni tehnički.

svi oni koji imaju orginale proči če sa malim rasterečenjem kučnog proračuna.a što je sa onima koji nemaju orginal spulju doma, ode daljnjih 2000kn na kupovinu orginala plus kazna te naknadno tehnički pregled da vratite prometnu i tablicu.

teška zajebancija bez te dozvole a koje se moglo riješiti puno prije.
 
2600KN košta homologiranje  jednog tipa lonca,nikakav novac.Bit će mo iskrEni ,naš put kojim idemo bi trebao biti TRKE i STAZA,TO JE DEFINITIVNI NAŠ SMJER.Tu nam neće trebati homologacija.S obzirom da dosta auspuha prodajemo i za skutere,normalno i za motocikle,a ukoro će mo u EU,polako smo i mi prisiljeni na homologaciju baren nekoliko osnovnih tipova auspuha.Normalno da za ozbiljnu priizvodnju koju polako usvajamo ,taj problem sa papirima je jedan od najvećih prioriteta za prestojeću 2009.
Auspusi za kolgu tj. za njegovog B-kinga su u radu u varijanti TT-3.
 
ocete stavit na stranicu koje sve auspuhe radite , odnosno za koje sve modele motocikala se da nabavit kod vas ?
 
odlično ovo vam je veliki plus ali bio bi veči da kad prodajete lonac dodate mu A4 format na kojemu bi bila garancija. znam povjerenje ali ipak papir puno toga trpi a pamet je ponekad zaboravljiva.
 
tenere said:
Moji ce biti gotovi za par dana, pa ako si zainteresiran mozes pogledati i poslusati moje..

tenere, vidio sam ti danas spulje :D odlično izgledaju. zapravo toliko dobro da sam odmah kapario i jedne za sebe (y)
 
makai said:
tenere, vidio sam ti danas spulje :D odlično izgledaju. zapravo toliko dobro da sam odmah kapario i jedne za sebe (y)
eto vidis, da smo skupa isli mozda bi uzicali i neki popust iber  :mrgreen: :mrgreen:

jesi isto uzeo kracu varijantu? moji su 5cm kraci od originalnih...
 
DANI said:
...i ja sam zaiteresiran... :D
mozes doci do Zg-a pogledati kad budem isao po njih ili doleti do Siska na  :bananapivo: pa da ih usput i poslusas..
 
tenere said:
mozes doci do Zg-a pogledati kad budem isao po njih ili doleti do Siska na  :bananapivo: pa da ih usput i poslusas..
...mogao bi i do Siska...i onako sam dosta često tamo...(metalind i željezara) pa da  :bananapivo: ako ništa drugo  :mrgreen:
 
tenere said:
eto vidis, da smo skupa isli mozda bi uzicali i neki popust iber  :mrgreen: :mrgreen:

jesi isto uzeo kracu varijantu? moji su 5cm kraci od originalnih...
e hebi ga za popust, ni ovako nije loše. uzeo sam iste. a vidim da nas (ljubitelja tuduma), na forumu ima preko nekoliko. mogli bi stvarno baciti neko druženje ili bar otvoriti temu na forumu pa da se malo piskara i o našim mašinama.
 
makai said:
e hebi ga za popust, ni ovako nije loše. uzeo sam iste. a vidim da nas (ljubitelja tuduma), na forumu ima preko nekoliko. mogli bi stvarno baciti neko druženje ili bar otvoriti temu na forumu pa da se malo piskara i o našim mašinama.
http://www.motori.hr/forum/index.php/topic,98880.msg1752054.html#msg1752054
evo ima ovdje tema za nase strojnice, samo bi je trebalo malo ozivit..
slazem se s tobom da bi mogli napraviti neko druzenje i baciti neki djir..
 
Status
Not open for further replies.