XJR 1200/1300

Uffff, to je to  :D
Samo da nema ovaj auspuh nego one sa par postova iznad (crno-crveni). Oni auspusi su must have na XJR (y)
 
Evo još malo klasike  :)

1552928706_IMG_3799.JPG


 
Kakoje prošlo, štasu sve gledali, štasu upisivali u prometnu, šta ne valja....


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Najprije procedura homologacije, znači brojevi na šasiji, dimenzije guma, prepis dokumenta (prometna itd), upis napomena u novu knjižicu.
ima 130 KS, i to su uredno u knjižicu prepisali i naveli pod “povećana snaga”,
upisan i Lucas upravljač.

Nakon uspješne homologacije je sljedio tehnički pregled, proša uredno bez problema. Zalipija čovk naljepnicu, i goni. Momci na tehničkome su bili extra, bravo ekipa!
 
Jesu ti tražili kupoprodajni ugovor i odjavu iz njemačke???


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Nisu ugovor tražili, pošto je motor bio prijavljen na moje ime i u njemačkoj, tretira se kao “vlastito vozilo”. a odjavu se mora pridat, odnosno se vidi u papirima da je motor odjavljen bio.
 
Iči ova tvoja mi je prekrasna..meni najbolja kombinacija boja za xjr.
Neznam koji mi je bio k... da sam išel prodavat svoju.
Ubiti je to jedini motor za kojeg mi je žao da sam ga prodal.

 

Attachments

  • Screenshot_2019-04-28-15-10-33.png
    Screenshot_2019-04-28-15-10-33.png
    1.1 MB · Views: 378
E39 fala lipa!
A disi to prodava čovječe?!? ta boja mi je isto odlična i još da su felge djelomično ispolirane, općenito mi je RP02 linija mrak.
 
Ufffff, e39, tocno takvog si zelim. To mi je The motor koji bi drzao u dnevnom boravku, izmedju dzuboksa i flipera :p...naravno da zivim solo  :mrgreen:
 
I ja sam ga držal u dnevnoj...
Neznam koji mi kurac bi da sam ga prodal😦
Kupit ču još jednu kad tad
 
Zanimljivo da puno ljudi nakon što proda XJR kasnije plače za njim . Treba učiti na tuđim greškaka i ne prodavati  :D :D
 
Je li itko radio servis ventila na 40k km? Je li potrebno i koliki su troškovi? Radio bih u službenom servisu...

Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk

 
tank_fish said:
Je li itko radio servis ventila na 40k km? Je li potrebno i koliki su troškovi? Radio bih u službenom servisu...

Sent from my Nokia 6.1 using Tapatalk

ja kad sam zadnji put radio, a to je bilo prije recimo 5 godina koštalo me oko 600kn skupa s brtvom poklopca.
 
pajo99 said:
ja kad sam zadnji put radio, a to je bilo prije recimo 5 godina koštalo me oko 600kn skupa s brtvom poklopca.

to uopće nije puno, mislio sam da je inače veća cifra pošto ima dosta radnih sati dok se rastavi i sastavi.
 
Na 40000tkm bi se trebale i svjećice promijeniti, ja sam radio na 35tkm,štelanje ventila, čišćenje ubrizgavanja, ulja, brtve, oem, disk pločice i brtve ventil deklova u big bike sl. Brod i bilo je s materijalom oko 2300kn
 
varadero10 said:
Na 40000tkm bi se trebale i svjećice promijeniti, ja sam radio na 35tkm,štelanje ventila, čišćenje ubrizgavanja, ulja, brtve, oem, disk pločice i brtve ventil deklova u big bike sl. Brod i bilo je s materijalom oko 2300kn


ma i ja ću u big bikeu odraditi, također i svjećice, ventile i sve...
 
Pitanje za dugogodišnje vlasnike, nekad malo teže upali i čuje mi se ona pumpa goriva nekad onako kao drobi. Rezervar i filter goriva očišćenu. Akumulatora nov yuasa