xtz 750

flugo said:
ista boja ko i bus u pozadini :mrgreen:
cak joj i nelose stoji
Uze mi rijec iz usta... :LOL:
 
WD-40 said:
"
Yamaha XT SuperTenere 750
Godište: 1991
Km: 66000
Cijena: 2000 eura"

Vlasnik je iz Osjeka al radi u Dubrovniku...
Dali je prodana neznam...
da je kilometraža 166 000 ..ajd,bilo bi realno u odnosu na godište...
 
Vukopas said:
da je kilometraža 166 000 ..ajd,bilo bi realno u odnosu na godište...
A, sve je moguce, iako mi se nije cinilo da ima bas toliko dok je bila kod mene. Mozda ti znas nesto vise, jer je porijeklom iz tvojih krajeva? :mrgreen:
 
Gato said:
A, sve je moguce, iako mi se nije cinilo da ima bas toliko dok je bila kod mene. Mozda ti znas nesto vise, jer je porijeklom iz tvojih krajeva? :mrgreen:
a ko će ga znat  :mrgreen:
 
eto opet sam malo serafao po yamahici i jucer stavio inox ispusne grane gore :mrgreen:....nabavio ih za nevjerovatnu cujenu :)
stavim slike sutra..
no jedno pitanje ako netko zna,da ne otvaram novu temu samo zbog toga
jel zna netko di nabavit opletena crijeva za kiler(hladnjak)...?
 
flugo said:
eto opet sam malo serafao po yamahici i jucer stavio inox ispusne grane gore :mrgreen:....nabavio ih za nevjerovatnu cujenu :)
stavim slike sutra..
no jedno pitanje ako netko zna,da ne otvaram novu temu samo zbog toga
jel zna netko di nabavit opletena crijeva za kiler(hladnjak)...?
Zagreb. Pogledaj koja firma i ostale informacije na forumu - prerade - topic "moja zvecka (boldor)" na 2. stranici, cini mi se.
Btw, nije li ono tvoja crna Supertenere na Auti.hr oglasniku u prodaji? :misli:
 
flugo said:
je..trenutak slabosti...
ali ionak niko ne zove :mrgreen: :mrgreen:
Traje li taj trenutak jos uvijek ili te proslo...? :mrgreen:
 
evo mali update sa slikama...
grane su od engleske firme motad i nisu iste kao orginal,vec idu "ravno" do topa i drugacije su,odnosno nisu isprepletene...zvuk je sada mrvicu jaci.....
ne izgleda lose :mrgreen:
za sada me je proslo ali ako me opet uhvati zuta minuta...javim ti :wink:
 
flugo said:
evo mali update sa slikama...
grane su od engleske firme motad i nisu iste kao orginal,vec idu "ravno" do topa i drugacije su,odnosno nisu isprepletene...zvuk je sada mrvicu jaci.....
ne izgleda lose :mrgreen:
za sada me je proslo ali ako me opet uhvati zuta minuta...javim ti :wink:
Javi. (y) Mozda i mene tad jos bude drzala ideja da mi XTZ ipak nije previsoka i preteska, (iako sam svoju bas zbog toga prodao i presao na "Transalp") :mrgreen:
 
flugo said:
kaj nisi ti gato vozio hondu vfr?ili sam te zamjenio sa nekim :misli:
Jesam, kao i XTZ i jos puno toga. Opet sam malo presao na nesto udobnije s cim se moze i van asfalta. Zapravo, cijelog zivota me muci dilema izmedju veceg putnog endura i sport tourera, a love za obadvoje se nema... :mrgreen: Tvrdim da je najveca Yamahina greska sto nisu napravili TDM sa 750 ccm (zbog rege). To bi tada bio idealan motor za mene! (y)