YAMAHA FJR 1300-gen.topic

BABALUI said:
ovo još nisam nigdje našao, jedino što znam da oni koji vole sportskiju vožnju po stranim forumima hvale
novi power road 2ct.
tko kod nas može nabaviti ovu verziju o kojoj pričaš( BT 021 F)

Ja (y)

Službena oznaka BT-021 FF 120/70 ZR17 58W, cijena cca 900,00 kn, rok isporuke nisam siguran jer je specifićna guma , ali mislim da ne bio problem unutar 30 dana. Morao bi provjeriti da ti kažem sigurno.

Da ne zaboravim specifikacija F se odnosi na model FJR1300A 2008g., dok se za one prije radila BT-020 u N specifikaciji.

Još nešto. Bilo pi poželnjo ovakve gume ( posebne specifikacije ) montirati u paru. Zadnja u 180/55-17 ima takođe F specifikaciju.
 
(y)

Predobar motor. Netko je napisao da bi ga volio voziti sa 45 godina; ja bi bio jako sretan kad bi si ga uspio do recimo 25-te godine  :wink:
Zapalit, sjest, i odvesti se nekamo daleko, daleko, ......  8)
 
Sad več ide update ove informacije, naime i druga crna je na putu, a i treča je izvjesna, a znat ču sigurno za koji dan.
U svakom slučaju, ova koju sam najavio u tvom citatu će biti preuzeta za nekih 7 dana pa je možeš doč pogledat do onda.
Ova druga stiže u petak i vlasnik je nosi čim napusti kamion, neče ta salona vidit :mrgreen:
 
Ajde okini nam koju slikicu, prije nego ponosni vlasnik odplovi  (y)
 
Neda mi se sad slikavat, a ovo su i kvalitetnije slike

Tu je u petak  (y)
2009-FJR1300A-static-06_tcm26-272877.jpg


Evo ako ga hočete malo "vrtit"  :mrgreen:
http://www.yamaha-motor-europe.com/products/motorcycles/sport_touring/fjr1300a.jsp?view=explorer&subview=360

 
joke said:
Neda mi se sad slikavat, a ovo su i kvalitetnije slike

http://www.yamaha-motor-europe.com/products/motorcycles/sport_touring/fjr1300a.jsp?view=explorer&subview=360

Znam, znam. Ali slika "uživo" je ipak bolja  :mrgreen:
 
joke said:
Sad več ide update ove informacije, naime i druga crna je na putu, a i treča je izvjesna, a znat ču sigurno za koji dan.
U svakom slučaju, ova koju sam najavio u tvom citatu će biti preuzeta za nekih 7 dana pa je možeš doč pogledat do onda.
Ova druga stiže u petak i vlasnik je nosi čim napusti kamion, neče ta salona vidit :mrgreen:

Vidio je sinoć kroz rešetke. Možda primite dojavu da je netko gledao dva sata u vaš izlog, kao Balić u reklami za Nissan  :mrgreen:
Poslijepodne idem na put, vraćam se u nedjelju, znači vidimo se u ponedjeljak ili utora, usput kupujem i hlaće (kad sam već tamo :wink:)
 
pape said:
Vidio je sinoć kroz rešetke. Možda primite dojavu da je netko gledao dva sata u vaš izlog, kao Balić u reklami za Nissan  :mrgreen:
Poslijepodne idem na put, vraćam se u nedjelju, znači vidimo se u ponedjeljak ili utora, usput kupujem i hlaće (kad sam već tamo :wink:)

Slijedom povoljnih vremenskih prilika, tebi na žalost, a obojici vlasnika novih crnih FJR-ova na radost, isti bi ih trebali preuzeti sutra, najkasnije u subotu, stoga u ponedjelja 99,9% neće biti nijedan u našem salonu.
 
joke said:
Slijedom povoljnih vremenskih prilika, tebi na žalost, a obojici vlasnika novih crnih FJR-ova na radost, isti bi ih trebali preuzeti sutra, najkasnije u subotu, stoga u ponedjelja 99,9% neće biti nijedan u našem salonu.

Zahvaljujući vremenskim (ne)prilikama ipak sam je vidio  :jesus:  Danas sam vidio i crnog 2009.  koji uistinu izgleda mnogo bolje uživo (zahvaljujem Joki  koji mi je to omogučio (y)), crna linija od oklopa do zadnjeg svijetla mu daje agresivniji i sportski izgled. Iako sa crnim felgama izgleda manji, to je moćan motor na koji sjedate s poštovanjem. Položaj na motoru je kakav volim, malo nagnut napred, ne kao kod R-ova, ali dovoljno da vam težište tijela bude napred. Ako se odlučim skoro mjenjati motor, mislim da sam našao kandidata, uz malo sreće možda i Jp.yen gadno devalvira.... :wink:
 
pozdrav svima.
da se pohvalim, slijedeći tjedan preuzimam svoj primjerak FJR 1300 - 09 u crnoj verziji.  :gitara:

kad dođe u ruke slijei par fotki za zainteresirane.


kako trenutno imam remuse na stromu i sa istima sam prezadovoljan, svakako ću nastojati ovake staviti i na FJR http://www.youtube.com/watch?v=FXb3lk83q2U

 
Definitivno motor No1 za moj gust već duže vrijeme . Nažalost ostao mi je još neko vrijeme nedostupan , a možda ga ubodem u sljedećoj kupnji . Svim vlasnicima ovih Motora ( s velikim M ) želim puno sretnih kilometara  (y) (y)
 
Pozdrav ponosnim vlasnicima!
Ako ima koji od vas malo višlji, preko 190 cm, zanima me kako mu odgovara motor, jer i sam razmišljam o kupnji istog a visok sam 193. A za sve ostale, zanimaju me iskustva s takvim modelom starim 7-8 godina, isplativost kupnje takvog, koje su mu boljke i slično.
 
Givi prtljažnik joj nikako ne stoji u usporedbi s originalom. Doduše jeftiniji je upola, ali nažalost, vidljivo jeftiniji.
I gdje su ti prtljažnici koje bi trebao imati serijski?

2toecutter; Zadnji koji sam prodao bio je za čovjeka tvoje visine. Doduše novi model ima podešavanje visine sjedala pa je prilagodljiv, ali u svakom slučaju bez problema se visoki čovjek "složi" na njega
 
joke said:
Givi prtljažnik joj nikako ne stoji u usporedbi s originalom. Doduše jeftiniji je upola, ali nažalost, vidljivo jeftiniji.
I gdje su ti prtljažnici koje bi trebao imati serijski?

:shock: kaj inače serijski dolazi sa svim koferima?!? :misli: