Yamaha FZR1000 reincarnation

Opet ja, pratim Odmetnike pa me podsjetilo, vidim slabo ide? (y)
 
    ...ne da mi se gnjaviti sa potpuno novom maskom koju sam prošle sezone počeo. Doradit ću ovu staru sa još malo ljuski...

   

   



      uz malu promjenu. Ove koje sada slažem između postojećih redova savijane su 'prema unutra'. Teško je to ovako sa slika ocijeniti, ali recimo da će polirana površina biti konkavna (udubljenje). Sve ljuske da sada su bile izbočene.

   

   

   
 
Pocinčani lim.

Sent from my toilet seat using HTC FartPhone

 
OldBoy said:
    Ove koje sada slažem između postojećih redova savijane su 'prema unutra'. Teško je to ovako sa slika ocijeniti, ali recimo da će polirana površina biti konkavna (udubljenje). Sve ljuske da sada su bile izbočene.
 
konkavne površine se daju jako lijepo ispolirati, pogotovo kad je radijus polirke približan obliku zakrivljene površine.. dosta su efektne, ali pazi kaj radiš  :LOL: Ogledala - prodor u budućnost (2011) 
 
mogo si tamo uvalit lece onda ak nis drugo jace svjetli i nije sto.  :mrgreen:
 
    @grga: dobaaaar  (y)

    @ace
    ...leće u ovaj far ne bi. Kako god da se napravi, izgleda kao 'delanec', a i pitanje je koliko je kvalitetno izvedeno dugo svjetlo tim improvizacijama. Ksenoni? Možda jednog dana, ali kako ih sada imam čak i na skuteru (kineski i svakih pol godine jedan kihne), baš i ne bi. Pa ono dodatno ožičenje, balasti, bla, bla, bla...

      Inače, nisam imao problema sa jačinom svjetla nego je promjena maske čisto estetska kategorija. Neka se nešto radi  :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
Old... triba bi napravit i kacigu u tom điru, totalni bad-ass look. (y)
 
Shepa said:
Old... triba bi napravit i kacigu u tom điru, totalni bad-ass look. (y)

... nisam siguran 'jel se zezaš ili ozbiljno  :mrgreen: ali

- ne znam ni ovako kako prolazi na STP s tim aftermaket-om,
ali kaciga onda sigurno ne bi prolazila da ju uredi u istom stilu

      :mrgreen:

       
 
    ...može netko kacigu oslikati u tom stilu. U smislu da prati i dojam i logiku ljuski na motoru
 
DADO+ said:
... nisam siguran 'jel se zezaš ili ozbiljno  :mrgreen: ali

- ne znam ni ovako kako prolazi na STP s tim aftermaket-om,
ali kaciga onda sigurno ne bi prolazila da ju uredi u istom stilu

      :mrgreen:
     
Samo se zalipi ona E-22 (ili koja već) naljepnica na kacigu i eto homologacije (bar po našem zakonu). :mrgreen:


OldBoy said:
    ...može netko kacigu oslikati u tom stilu. U smislu da prati i dojam i logiku ljuski na motoru
Moga bi Farbach.
 
- bilo kako bilo, bio bi to oldov masterpiece  :misli: zbog zakrivljenosti i zahtjevnosti podloge


... da, može oslikati i staviti na svoju kacigu onaj kao ogledalo vizir (silver polarized helmet visor)


- e sad; da vi ne mislite da se je zahebavam  :LOL: imam ja takav, ali zlatni


            :mrgreen:  :LOL:
 
Misliš Bubba Zanetti model? :mrgreen:

Lajkam.

 
    ...gumeni tanjur i fi 125 okrugli brusni papir. Nekada ga se moglo kupiti sa rupom u sredini. Ja sam našao ove sa filcom otraga. Sam izbušio rupu i rezove uokolo. Idealno za konkavne površine. Brusio močeći (na vodu).

     

     

    ...svi komadi pobrušeni. Sutra nastavak. Poliranje i montaža.

     

     

     

      ...puno muke ni oko čega  :mrgreen: