Yamaha FZR600R

Status
Not open for further replies.
poštar said:
motor je prodan danas ga covjek dovezao u Makarsku

Opet price kao dok nisam ni doma jos bio da se vozi po gradu i ispred ekonomskog faksa a motor u garazi, i sad mi Merlin jadan u panici pise poruke da je motor prodan, kazen ja koji motor pa eno ga u garazi.
 
ko samui said:
Opet price kao dok nisam ni doma jos bio da se vozi po gradu i ispred ekonomskog faksa a motor u garazi, i sad mi Merlin jadan u panici pise poruke da je motor prodan, kazen ja koji motor pa eno ga u garazi.
malo da mu srce proradi :mrgreen: :mrgreen:  (y) rekli bi kod nas malo smo ga prcnili :LOL: :LOL: dobro je oprostio mi je ali ja njemu necu pivu kad bude dolazio po motor :D
 
Gato said:
Zar ti to jos nisi odvezao? Sta se ceka? :misli:

Nego, čeka li i ona Transalpica u ćošku novog vlasnika? :misli:

Nece transalpa susid da proda ima mu 6 godina i samo 15000 Km ko boca moj kolega pomorac isto , a je lipo klizi po ulici ko maslo nemrda al ugodne vibre daje meni oduvik u srcu.
 
ko samui said:
Nece transalpa susid da proda ima mu 6 godina i samo 15000 Km ko boca moj kolega pomorac isto , a je lipo klizi po ulici ko maslo nemrda al ugodne vibre daje meni oduvik u srcu.
I meni :wink:. Imao 2 kom 600 i 2 kom 650, a vjerojatno ce jednom opet u garazu. (y)
 
Odo danas Merlin s motorom za ZG dan lip a sad cekamo dojmove s puta i kakav je motor i slike kod novog vlasnika
 
      ...eno ga sada toči gorivo u Korenici. Kaže, kiša pada ko iz kabla. Morat će dalje polagalno, a za polaganu vožnju je on doktor  :mrgreen:...
 
OldBoy said:
      ...eno ga sada toči gorivo u Korenici. Kaže, kiša pada ko iz kabla. Morat će dalje polagalno, a za polaganu vožnju je on doktor  :mrgreen:...
Nadam se da je ponio kisnjak, (a i ako nije nema veze, koristit ce mu kisa da malo naraste :mrgreen:).
Merline cekamo izvijesce o novom Iberu. :wink:
 
Gato said:
Nadam se da je ponio kisnjak, (a i ako nije nema veze, koristit ce mu kisa da malo naraste :mrgreen:).
Merline cekamo izvijesce o novom Iberu. :wink:

da jeli ponio kisnjak dosao je s 2 torbe pune opreme za sva godisnja doba nece bit problema a yamaha radi kao.sat po zadnjim izvjestajima
 
ko samui said:
da jeli ponio kisnjak dosao je s 2 torbe pune opreme za sva godisnja doba nece bit problema a yamaha radi kao.sat po zadnjim izvjestajima
nebi on još doša da ga ja nisam trznio :mrgreen: :mrgreen: jedino mi je žao što se nije javio dužan mi je pice a i danas sam bio slobodan ko ptica  :D
 
Samo cekam da se javi... :LOL:
 
Ti čekaj da se javi.  :mrgreen:           
Bija je danas kod mene ,u prolazu,popili nešto ,razgledali motor (dobar) i krenuo put Biograda.   
Rekao da je to igračka prema Uberu.Čak se ni ne usudi dat gas.             
Triba je dat meni da mu je doveden do kuče.  :mrgreen:     
 
barba said:
Ti čekaj da se javi.  :mrgreen:           
Bija je danas kod mene ,u prolazu,popili nešto ,razgledali motor (dobar) i krenuo put Biograda.   
Rekao da je to igračka prema Uberu.Čak se ni ne usudi dat gas.             
Triba je dat meni da mu je doveden do kuče.  :mrgreen:   

i sta kazes kakav je motor jeli vridi bar placeno ili sta imali nedostataka
 
ko samui said:
i sta kazes kakav je motor jeli vridi bar placeno ili sta imali nedostataka
               
Nema se šta reč.Vidi se da nije niko drkelja po vidama sa starin ključima.Generalno stanje vrlo dobro.
Uglavnom vridi plačene šolde.         
Malo prašine između table i vizira kvari sliku iako je to ,možda,ostavljeno namjerno.  :misli: 
Lanac sa unutarnje strane lošije očiščen nego sa vanjske.Jel dosta. :LOL: :LOL: :LOL: (y)
 
Status
Not open for further replies.