Yamaha FZR600R

Status
Not open for further replies.
barba said:
               
Nema se šta reč.Vidi se da nije niko drkelja po vidama sa starin ključima.Generalno stanje vrlo dobro.
Uglavnom vridi plačene šolde.         
Malo prašine između table i vizira kvari sliku iako je to ,možda,ostavljeno namjerno.  :misli: 
Lanac sa unutarnje strane lošije očiščen nego sa vanjske.Jel dosta. :LOL: :LOL: :LOL: (y)

vidis to su detalji koji samo profesionalci prepoznaju a nisan se ima vrimena igrat detaljima neka drago mi je da su svi zadovljni al pricekajmo gazdu da napise recenzije nakon 400km danas
 
Nesto dugo odmara... Nije FZR bas udoban u tim godinama. :mrgreen:

barba said:
 
Triba je dat meni da mu je doveden do kuče.  :mrgreen:     
Ae! :LOL:
 
Kaj još spava? Pa nije iz Nepala vozio s Labašem... :misli: :mrgreen:
 
Kingman said:
Kaj još spava? Pa nije iz Nepala vozio s Labašem... :misli: :mrgreen:

  ...a gle, dost je pokisnul, i 400 km nije malo. Išel je po staroj cesti, a ona je vijugava, motor nepoznat pa ga nije lako voziti, on u slaboj kondi i kad sve zbrojiš, moguće se sutra javi  :mrgreen:. Ili prekosutra!
 
Eis... biće odma otvorija bolovanje... je lipo radit u državnoj službi...  :mrgreen:
 
mariola said:
De si merlin?  Kakvi su dojmovi,pričaj,pričaj  :) Svi smo u nestrpljivom išćekivanju  :D

    ...ne bude vam se javil. Spaval je do popodne, a onda je dugo pral motor pred kućom. Probajte shvatit, vozil se po KIŠI  :mrgreen:. Sad se idem nać z njim u "Bonaci"...
 
Dobar dan svima ,oprostite kaj ste čekali ali stigao sam jučer navečer ,mrtav umoran , uh pa onda ujutro posel i to sam moral radit ko konj ,bljak , putovanje do doma lutrija , kiša , tuča , sliska cesta ,nepoznat motor itd da vas ne zamaram, nego evo dojmova , praktički sam kupio novi motor , idem danas na kavu u Zelinu i sutra na Opću opssnost pa se može vidjet, uglavnom ja nisam nikada u životu vidio sačuvaniji r motor , DANAS ga oprao ,nasprejao lanac i malo pregledao ,motor fenomenalan u originalu , šta reći po mome motor praktički koda je nov , jedina zamjerka kaj ja to neznam vozit kak bi to trebalo ganjat ,uber je nekako ipak motorček za mene ,za sada toliko ,dojmovi poslije ,pozdrav ljudi ,odo ja na ćevape u Zelinu  (y)
 
merlin68 said:
Dobar dan svima ,oprostite kaj ste čekali ali stigao sam jučer navečer ,mrtav umoran , uh pa onda ujutro posel i to sam moral radit ko konj ,bljak , putovanje do doma lutrija , kiša , tuča , sliska cesta ,nepoznat motor itd da vas ne zamaram, nego evo dojmova , praktički sam kupio novi motor , idem danas na kavu u Zelinu i sutra na Opću opssnost pa se može vidjet, uglavnom ja nisam nikada u životu vidio sačuvaniji r motor , DANAS ga oprao ,nasprejao lanac i malo pregledao ,motor fenomenalan u originalu , šta reći po mome motor praktički koda je nov , jedina zamjerka kaj ja to neznam vozit kak bi to trebalo ganjat ,uber je nekako ipak motorček za mene ,za sada toliko ,dojmovi poslije ,pozdrav ljudi ,odo ja na ćevape u Zelinu  (y)
:peace: SRITNO (y) GLAVU U PAMET :LOL: :LOL: :LOL:
 
merlin68 said:
Dobar dan svima ,oprostite kaj ste čekali ali stigao sam jučer navečer ,mrtav umoran , uh pa onda ujutro posel i to sam moral radit ko konj ,bljak , putovanje do doma lutrija , kiša , tuča , sliska cesta ,nepoznat motor itd da vas ne zamaram, nego evo dojmova , praktički sam kupio novi motor , idem danas na kavu u Zelinu i sutra na Opću opssnost pa se može vidjet, uglavnom ja nisam nikada u životu vidio sačuvaniji r motor , DANAS ga oprao ,nasprejao lanac i malo pregledao ,motor fenomenalan u originalu , šta reći po mome motor praktički koda je nov , jedina zamjerka kaj ja to neznam vozit kak bi to trebalo ganjat ,uber je nekako ipak motorček za mene ,za sada toliko ,dojmovi poslije ,pozdrav ljudi ,odo ja na ćevape u Zelinu  (y)
dobar izbor! i kako kaže poštar; sritno (y)
e i da vidiš moj R zna bi da ih ima još očuvanih
 
Gato said:
Nesto dugo odmara... Nije FZR bas udoban u tim godinama. :mrgreen:
Ae! :LOL:
           
Ma samo malo da je razvrtin i da joj skinen one "čepiće" na gumama. :mrgreen:Malo da joj doveden u operativno stanje prednje kočnice jer je bivši vlasnik koristija pretežno zadnju.Prednji diskovi ko novi o zubu se ni ne priča.Zadnji disk je upotrebljavan ali malo_Ostalo je sve u redu.Ko iz ormara. (y)
 
barba said:
           
Ma samo malo da je razvrtin i da joj skinen one "čepiće" na gumama. :mrgreen:Malo da joj doveden u operativno stanje prednje kočnice jer je bivši vlasnik koristija pretežno zadnju.Prednji diskovi ko novi o zubu se ni ne priča.Zadnji disk je upotrebljavan ali malo_Ostalo je sve u redu.Ko iz ormara. (y)

A lipo san ja govorija da je nov a niko nije virova nego zajebavali e tako mi je drago sta je u njegove ruke dosa, iako mi je sad na kraju mogu rec nudeno 2000 kn vise al nisan ga tija dat nego njemu kako san i obeca neka pravin ljudima da gustaju i sad nakon sta je prosa dan mogu rec da mi malo fali isprid kuce
 
ko samui said:
A lipo san ja govorija da je nov a niko nije virova nego zajebavali e tako mi je drago sta je u njegove ruke dosa, iako mi je sad na kraju mogu rec nudeno 2000 kn vise al nisan ga tija dat nego njemu kako san i obeca neka pravin ljudima da gustaju i sad nakon sta je prosa dan mogu rec da mi malo fali isprid kuce
         
I ja san moju (jednu) CBR proda da bi kupija FN panele  pa san svejedno jedno jutro crka kad san vidija da je nema.Ebiga ,navika. :LOL:
 
barba said:
         
I ja san moju (jednu) CBR proda da bi kupija FN panele  pa san svejedno jedno jutro crka kad san vidija da je nema.Ebiga ,navika. :LOL:

Ma nije navika nego ima nesto u starom motoru neka osnecaj mehanicki evo ja zadnjih 8 godina sve nove motore vozin jesu super al sj postali pre sterilni a vozan o u fzr pa svaki put okrenes gas i cujes onaj mehanicki zvuk usisa i svega sve tri a malo vise planirat i bit ukljucen u voznju nesto posebno
 
ko samui said:
Ma nije navika nego ima nesto u starom motoru neka osnecaj mehanicki evo ja zadnjih 8 godina sve nove motore vozin jesu super al sj postali pre sterilni a vozan o u fzr pa svaki put okrenes gas i cujes onaj mehanicki zvuk usisa i svega sve tri a malo vise planirat i bit ukljucen u voznju nesto posebno
           
Takav osječaj sad iman na ovoj VF .Triba je vozit da ide a bogami i za stat je problem ali se snalazim nekako. (y)
 
ko samui said:
A lipo san ja govorija da je nov a niko nije virova nego zajebavali e tako mi je drago sta je u njegove ruke dosa, iako mi je sad na kraju mogu rec nudeno 2000 kn vise al nisan ga tija dat nego njemu kako san i obeca neka pravin ljudima da gustaju i sad nakon sta je prosa dan mogu rec da mi malo fali isprid kuce
od prvog trenutka sve sam ti vjerovao i motor je stvarno nešto posebno i rijetko, naći takav r motor u ovakvom praktički novom stanju je nemoguće naći, bio danas kod frenda i kad ga je vidio prvo nije ništa govorio par minuta a kad je došao sebi rekao je , bože kaj je to iz salona izašlo ,  :LOL:
 
OldBoy said:
      ...mislim da prije ponoći neće stići kući. Ipak je to nekih 170 km  :mrgreen:

Ovako i mene sprdaju moji prijatelji.  :LOL: Vozim kao deda.  :mrgreen:

merlin68 said:
Dobar dan svima ,oprostite kaj ste čekali ali stigao sam jučer navečer ,mrtav umoran , uh pa onda ujutro posel i to sam moral radit ko konj ,bljak , putovanje do doma lutrija , kiša , tuča , sliska cesta ,nepoznat motor itd da vas ne zamaram, nego evo dojmova , praktički sam kupio novi motor , idem danas na kavu u Zelinu i sutra na Opću opssnost pa se može vidjet, uglavnom ja nisam nikada u životu vidio sačuvaniji r motor , DANAS ga oprao ,nasprejao lanac i malo pregledao ,motor fenomenalan u originalu , šta reći po mome motor praktički koda je nov , jedina zamjerka kaj ja to neznam vozit kak bi to trebalo ganjat ,uber je nekako ipak motorček za mene ,za sada toliko ,dojmovi poslije ,pozdrav ljudi ,odo ja na ćevape u Zelinu  (y)

Čestitke na novom motoru.  (y)

Pratim ovu temu i moram reći da motor izgleda stvarno odlično za svoje godine, a vidim i da je takav.
 
merlin,sve je to ljepo,kupio si odlican motor,sretan si i hvalis ga i na kraju ga das zeni da ga vozi,sretno :mrgreen:
 
malaga said:
merlin,sve je to ljepo,kupio si odlican motor,sretan si i hvalis ga i na kraju ga das zeni da ga vozi,sretno :mrgreen:

    ...taj je motor bračna stečevina, dakle, zajednički. Jednog dana ćeš i ti u te škare  :wink:
 
Status
Not open for further replies.