Yamaha R1-napuknuti cilinadar!!molim pomoc

Status
Not open for further replies.
pero1986 said:
popravka ima i funkcionira nakon toga motor savršeno ,
uvjerio se na svom i koleginom motoru...

najlakše je kupit drugo , to svatko zna...
uostalom svako za svoje novce radi šta hoče...ak ih ima na viška nek kupi drugu mašinu slažem se...

Stari Neruda u požegi to rješi bez pola muke i vjerujem da može i dati garanciju jer ih je napravio što ja znam 3 komada (meni i prijateljima)
i svi rade savršeno...
sve su bile yamahe tih godišta naravno...
neznam zašto punite glavu čovjeku da se nemože napravit kad može...šta imate od toga..?

a nemora svako sve znat pa tako ni vi koji govorite da nema popravka a majstori ste ,
ako niste radili neznači da se nemože napravit... :jesus:


Možeš li u par crta objasniti šta napravi :neznam:
 
mms said:
toliko o savršenim yamaha strojevima, 3 komada za koje se zna u krugu 45 km imaju neke nadoštukane cilindre u podrumu kod Vine Nerude ( inače moj kolega koji i meni ponešto radi od fine tokarije )   :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
na žalost nemam konstruktivni komentar osim malo objeda i svaka čast pojedincima koji znaju kritizirati druge brandove, konkretno pero1986 je pljuvo po šiveru kojem je pukla pumpa od ulja do besvjesti, te čovjek skoro pogino te ovo te ono, a njegovo savršeno čudo se vozi na 16000 okretaja sa nadoštukanim cilindrom bez straha da ne bi zablokao  :LOL: :LOL: :LOL: i da vidio sam kad se to radilo kod Vine   :LOL:  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:  :jesus: :jesus: :jesus:

Pa kad se to napravi kak se spada stavi piksa pa to je bolje od orginala  :mrgreen: (y) :starac:
 
mms said:
toliko o savršenim yamaha strojevima, 3 komada za koje se zna u krugu 45 km imaju neke nadoštukane cilindre u podrumu kod Vine Nerude ( inače moj kolega koji i meni ponešto radi od fine tokarije )   :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
na žalost nemam konstruktivni komentar osim malo objeda i svaka čast pojedincima koji znaju kritizirati druge brandove, konkretno pero1986 je pljuvo po šiveru kojem je pukla pumpa od ulja do besvjesti, te čovjek skoro pogino te ovo te ono, a njegovo savršeno čudo se vozi na 16000 okretaja sa nadoštukanim cilindrom bez straha da ne bi zablokao  :LOL: :LOL: :LOL: i da vidio sam kad se to radilo kod Vine   :LOL:  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:  :jesus: :jesus: :jesus:
zamisli usporedbe... :mrgreen:
ja NEVJERUJEM da usporedjuješ motor star 8-10 godina sa 40tkm i novi motor koji se razletio  a vrti se na puno manje okretaja...
ma da se vrti na 20 shiver nije smijo blokirati, i da jedva je ostao čitav i na motoru jel se to nije smjelo napomenuti  :misli:
nisam čuo da je yamaha ili neki drugi motor nekome tako blokiralo , pogotovo ne novi ...  :misli:
još k tome nevjerujem da si napiso ovo boldano... :shock:

i da ljudi da znate tek razradjen shiver je blokirao na +100 kmh na nadvožnjaku sreča da nije naišao nitko iz suprotnoga smjera pa je prijatelj ostao na motoru iako je mogo pod ogradom završit da nije reagirao kako spada...
novi motor od 60ak il kolko več tkn, smeče ...



kupiš si motor, novi on ti zablokira skoro pogineš to ti je isto ko što na yamahi ode cilindar nakon 40 ili više tisuča kilometara  i deset godina                                                :cool:

normalno da se nebojim da če zablokirati  , jer to nije vidjeno nigdje osim kod aprilie ... :jesus:
 
tema ide lock....mislim da je covjek dobio odgovor odavno....a to je da se cilindri zamijene...ovo vec polako prelazi u prepucavanje...aprilia vs. yamaha....a to je bespotrebno
 
Status
Not open for further replies.