Yamaha R1 popusila od Suze Gs 500

sasha19_81

New member
Vozim se po Vukovarskoj i skrecem kod lisinskog u HBZ prema mostu.
U skroz lijevoj traci (2 su), pri brzini od nekih 45kmh. U tom trenutku kada sam prelazio
preko suprotnog smjera putanju mi sjece majmun na r1 bez kacige jakne i inih dijelova opreme.
Zbog njegova zaljeganja u zavoj i brzine, izbjegavam ga tako da skrecem polukruzno u smjer istok u vukovarsku.
Okrecem se i idem ga loviti..
Ulovio sam ga na krizanju sa nadvoznjakom preko Slavonske avenije. (fala bogu na guzvi)
I stanem, jebem mu mater, on jebe meni mater, silazimo sa motora i nakon kraceg sukoba ostao je lezat na podu.
Ja sa se sjeo nazad na motor i produzio dalje.

Zelim reci da ako neko poznaje decka, na Crno crveno bijeloj R1 koji ima sjebanu facu neka mu kaze,
da me moze naci uglavnom u PItu u vecernjim satima.

Fala lijepo..
 
mislis da ce te trazit,a? da mu nije bilo dosta? ili mozda dode pivu platit
 
sasha19_81 said:
Vozim se po Vukovarskoj i skrecem kod lisinskog u HBZ prema mostu.
U skroz lijevoj traci (2 su), pri brzini od nekih 45kmh. U tom trenutku kada sam prelazio
preko suprotnog smjera putanju mi sjece majmun na r1 bez kacige jakne i inih dijelova opreme.
Zbog njegova zaljeganja u zavoj i brzine, izbjegavam ga tako da skrecem polukruzno u smjer istok u vukovarsku.
Okrecem se i idem ga loviti..
Ulovio sam ga na krizanju sa nadvoznjakom preko Slavonske avenije. (fala bogu na guzvi)
I stanem, jebem mu mater, on jebe meni mater, silazimo sa motora i nakon kraceg sukoba ostao je lezat na podu.
Ja sa se sjeo nazad na motor i produzio dalje.

Zelim reci da ako neko poznaje decka, na Crno crveno bijeloj R1 koji ima sjebanu facu neka mu kaze,
da me moze naci uglavnom u PItu u vecernjim satima.

Fala lijepo..

:peace: :peace: :peace:
 
Bravo majstore! Ti sminkici su mi najzesci.. je bil obrijan il hrpa gela? :D :mrgreen: :cool: :cool: 8)
 
Svaka cast majstoreeeee :cool: :mrgreen:
I treba te manekene gazit :twisted:
 
Ružno je tući se, ma što bio razlog...ipak, i sam bi nekad nekome pregrizao vrat...tako da te razumnijem....dobro je što si bio jači pa nisi dobio ti batine već on.....
Ja sam jednom tako jurio za kamiondžijom koji me skoro ubio, a kad je stao, ja stao iza njega i krenem ja prema njemu, a on stane ispred kabine i nagne se prema šoferšajbi da nešto vidi u unutrašnjosti....imao je preko 2 metra i 150kg. Popravio sam ovratnik dolčevite i vratio se u auto i otišao svojim putem...hahahahahha......
 
Mamlaze jedan. Tučeš jadnog dječarca. Dođi u Split, pičko, i udri...Tomeeja dok je još ovdje. Pičko! :LOL:
 
ma ti na erjedin'cama su najveci specijalci. izjave tipa: "a mala, dobar motor?" su im pod normalno...
i najvise vidim erjedin'ca razbijenih po podu :D
 
dalek mi je split, ako je do toga cekat cu da ga vidim u zagrebu, i onda iz prikrajka... :)

Tomee :wink:
 
ni to niš...ja sam se u golfiću kecu trkao sa likom na r1..al nije imo kacigu tak da nij mogo ić jako brzo...ustvari...nije mogo ić brže od 130 kolko sam ja išo :mrgreen:
al i da je mogo..mogo je i golf :mrgreen:

inače...lik je imo neku sponzorušu iza sebe i bilo je navečer oko 1-2 sata tak da nije bilo nigdje nikog...
ak niš..bar sam ga osramotio pred ženskom :mrgreen: i na alternativni način mu pokazo da se kaciga ne nosi sam zbog kazne :mrgreen: