Yamaha R1 popusila od Suze Gs 500

foggy said:
... prvi puta sam napao vozaca koji je skrivio nesrecu u kojoj mi je motor bio totalno razbijen, ...

Kad je to bilo? :shock:
 
Robi HMC said:
ja se uvijek drzim one stare "kineske" :) da kada covjek digne ruku na drugog covjeka taj trenutak je priznao poraz svog intelekta.

Ma zajebi ti to, možda on priznaje poraz svog intelekta, ali ja njemu radije blokiram tu dignutu ruku i deknem ga u ćeljust da se lijepo složi na zemlju ko tele!!!
Jer stari moj malo meni znaći njegovo priznanje poraza svog intelekta kad mi tip razbije bulju, žišku?
Istina, uvijek treba probati na lijep naćin, razgovorom riješit problem, ali ako neide šakom u glavu, to ih uvijek opameti :mrgreen:
TO MadRider: Nemoj ti sad tu nešto protiv CBR, nije to šminkerski motor, nije ni R1(možda malo :mrgreen: ), ali CBR definitivni nije niti će ikad biti!!! :wink: :mrgreen:
 
Prestrasno.
E kad sam ja proslu nedelju nalupo njih deset. To ste trebali vidjet. Jos me Bandit u suzama molimo ta ih vise ne tucem felgom :mrgreen:
 
linza said:
Prestrasno.
E kad sam ja proslu nedelju nalupo njih deset. To ste trebali vidjet. Jos me Bandit u suzama molimo ta ih vise ne tucem felgom :mrgreen:

:LOL::LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:

ne sječam se više kad sam se ovak dugo smijal!!
 
BLADERIDER said:
Robi HMC said:
ja se uvijek drzim one stare "kineske" :) da kada covjek digne ruku na drugog covjeka taj trenutak je priznao poraz svog intelekta.

Ma zajebi ti to, možda on priznaje poraz svog intelekta, ali ja njemu radije blokiram tu dignutu ruku i deknem ga u ćeljust da se lijepo složi na zemlju ko tele!!!
Jer stari moj malo meni znaći njegovo priznanje poraza svog intelekta kad mi tip razbije bulju, žišku?
Istina, uvijek treba probati na lijep naćin, razgovorom riješit problem, ali ako neide šakom u glavu, to ih uvijek opameti :mrgreen:

ti si u svom postu preokrenuo strane, jer se tu radi o porazu tvog intelekta a ne tudjeg. medjutim, na primjeru toga sto si napisao se sasvim lijepo vidi ucinkovitost davanja argumenata u obliku sake u glavu. ako te netko ide udariti nece postici nikakvu svrhu, nego ce samo dobiti suprotan efekt.
ljudi od batina nikada nista ne nauce. prvom prilikom kada ne bude straha od kazne ponovit ce isto. u svakom slucaju, tucnjavi nije mjesto u prometu i na taj nacin se ne moze kaznjavati druge sudionike zbog greski i prekrsaja.
 
.. u situaciji kad neko sere po tebi, a pokušaj normalnog komuniciranja je propao, forsiranje civiliziranog ponašanja mi se čini nedemokratskim. Ok je okrenut se i otići, reći pusti budalu, ali je isto tako legitimno složit ga sa zemljom. Jedini bed bi bio da je naš junak ispušio fajt, ali nije .. :)
 
nas junak ima 110kg i par godina boksa i hrvanja :wink:

:mrgreen: nas junak zna procijenit.. :mrgreen:
 
junak= spasava dame u nevolji, skida macke s drveca, brani selo od zmajeva. Obavezno ima stihoklepca pored sebe koji detaljno opisuje njegove dogodovstine.
 
junak - mora imati slobodan dan da se ode vozit na svom motoru.. :)
 
2Robi HMC: recimo da je junak ove price razbio svoj motor zbog sminkerskog kretena, a ako nema novaca za kasko od koga bi naplatio stetu? R1 nije ima tablica ni nista a i da se zna krivac nije bilo fizickog kontakta medu motorima i to opet produzuje sudski proces, znaci nas Sasa bi sezonu proveo slazuci svoj motor (kao i ja veci dio prosle) placajuci sve iz svog dzepa... sta mislis da to nebi razljutilo veci dio pucanstva?
 
e stari moj 110 kila bas i nije za pohvalu u tvojim godinama.


ja sam cesto prijetio da cu lomit noge, da cu ih zapalit, al samo sam jednom šusnuo tipa.

zaletio se u mene na semaforu sa novim bmw peticom i imo naravno oko 20 god. izaso van i veli ma nije ti nista i nabaci smijesak.
velim mu stari nemoj se smijat a on opet smijesak. e pa onda sam mu ga skinuo sa te ljepe face.

jeb ga
 
nemogu si uopce vas dvojcu zamisliti tako bijese da nekoga opalite :mrgreen: pogotovo ovu nabildanu mrcinu Kompu :mrgreen:
 
Cujte moju pricu: Po ljeti radim u 'prometnoj jedinici mladeži' :peace: i raguliram jedno zajebano raskrizje usred sezone...
Prolazi moj frend na mito 125 pozdravim ga, on meni zatrubi i po gasu i da se u ljevo stizati turiste sto se vucu 25kmh, kad odjednom predamnom stari se samo da u desno bez zmigavca icega a ovaj blokira i zakaci se u njegov zadnji kraj i prospe se, stari ljepo malo naprijed ko da nis nije bilo i ceka polako red da se probije tamo di je naumio, tip sjedne na motor i dopali do njega nqa prozor, stari ga ne jebe ovaj mu lupa po prozoru, stari samo ode, ja kao 'pandur' pocnem nesto zvizdat sav ljut kao da stane a tip nista. samo je zadimio svoju turbodizelajku na ravnici, ovaj tip zgori za njim se zapici i nasere mu se ispred i blokira zadnjim. stari stane, ovaj motor na nogare a stari u prvu i zaobilazi ga, ovaj trci za njim nesto luud i opet sjeda na motor i sav onako bijesan 5 sekundi iskopcava u prvoj zaboravio da salta u 2, dalje nisam vidio sta je bilo, valjda ga je zaustavio nakraju, blizu je bio mup :chainsaw:
 
Bogme svašta stane u jednu rečenicu - tri put sam čital da skužim kaj je bilo :mrgreen:
 
gigi said:
Bogme svašta stane u jednu rečenicu - tri put sam čital da skužim kaj je bilo :mrgreen:

ja tebe ne kužim :?:

ja bio, ono, tip zgori, gotovo, bjeloglavi sup, gle


kaj ti nije jasno????






srki