Yamaha R1 popusila od Suze Gs 500

sasha19_81 said:
Vozim se po Vukovarskoj i skrecem kod lisinskog u HBZ prema mostu.
U skroz lijevoj traci (2 su), pri brzini od nekih 45kmh. U tom trenutku kada sam prelazio
preko suprotnog smjera putanju mi sjece majmun na r1 bez kacige jakne i inih dijelova opreme.
Zbog njegova zaljeganja u zavoj i brzine, izbjegavam ga tako da skrecem polukruzno u smjer istok u vukovarsku.
Okrecem se i idem ga loviti..
Ulovio sam ga na krizanju sa nadvoznjakom preko Slavonske avenije. (fala bogu na guzvi)
I stanem, jebem mu mater, on jebe meni mater, silazimo sa motora i nakon kraceg sukoba ostao je lezat na podu.
Ja sa se sjeo nazad na motor i produzio dalje.

Zelim reci da ako neko poznaje decka, na Crno crveno bijeloj R1 koji ima sjebanu facu neka mu kaze,
da me moze naci uglavnom u PItu u vecernjim satima.

Fala lijepo..

CAREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
 
Blue_Knight said:
Treba mlade izvesti na pravi put! :mrgreen:
Dobro kaj nisi naletel na nekog ko u koferu nosi tonfu ili Zbroju... :mrgreen:


R1 sa koferom???

kaj to ima???
:mrgreen:

a ako ce mo tako imam ja kofer i potrebne papire... :)
 
darQ said:
ni to niš...ja sam se u golfiću kecu trkao sa likom na r1..al nije imo kacigu tak da nij mogo ić jako brzo...ustvari...nije mogo ić brže od 130 kolko sam ja išo :mrgreen:
al i da je mogo..mogo je i golf :mrgreen:

inače...lik je imo neku sponzorušu iza sebe i bilo je navečer oko 1-2 sata tak da nije bilo nigdje nikog...
ak niš..bar sam ga osramotio pred ženskom :mrgreen: i na alternativni način mu pokazo da se kaciga ne nosi sam zbog kazne :mrgreen:

Najviše "volim" kompleksaše u autima kad se idu ganjat s motorom pa takve uglavnom pustim da odu naprijed - toliko o tvojoj pobjedi
Bez kacige se može i puno brže od 130 i najbolje je kad ti se napuhnu očni kapci pa ih vidiš iznutra - probaj al ne na cesti u prometu
Inače ne vozim R 1 i stalno imam kacigu na glavi - nisam ju nosio prije 15 godina kad sam bil mlad lud i mislil sam da sam neuništiv. Sva sreća da Bog čuva pijance i budale
 
2gigi: ljepo si ovo za aute rekao, neki dan me skoro srusio BMW 7, BiH tablice koji je odlucio voziti slalom izmedu autiju, Graweta i mene jer je zakljucio da je izazvan na utrku.

2svikojispominjusamoerjedan: dajte vise pustite taj R1 na miru, cim se spominje sminkic uz to ide i R1, zasto uz R1 nebi naprimjer isao jedan Igor Jerman? btw u zadnje vrijeme vise ima picajzla na gsxr-ovima 600 bar u Zg
 
foggy said:
2gigi: ljepo si ovo za aute rekao, neki dan me skoro srusio BMW 7, BiH tablice koji je odlucio voziti slalom izmedu autiju, Graweta i mene jer je zakljucio da je izazvan na utrku.

chobo.... kaj ces, mali kurcic valjda
:mrgreen:
 
sasha19_81 said:
I stanem, jebem mu mater, on jebe meni mater, silazimo sa motora i nakon kraceg sukoba ostao je lezat na podu.
Ja sa se sjeo nazad na motor i produzio dalje.

Zelim reci da ako neko poznaje decka, na Crno crveno bijeloj R1 koji ima sjebanu facu neka mu kaze,
da me moze naci uglavnom u PItu u vecernjim satima.

Fala lijepo..

i sad si ti faca? ako sam dobro razumio, zaletio si se za covjekom sa namjerom da mu razbijes glavu, u tome si i uspio i sad se jos hvalis na forumu, i svi ko budale skacu i cestitaju ti na tome???????
pa jeste li vi ljudi normalni? svi seru o nekakvoj prometnoj kulturi, auti ovo, auti ono, ali kad se treba mlatiti na cesti, tada je sve u redu? ja ne mogu vjerovati.
gdje je nestala kultura i dobra volja? sta bi se dogodilo kad bi svi na cesti pogreske i prekrsaje rjesavali sakama i tucnjavom? ne mogu vjerovati koji jebeni primitivizam. prekrasna tema za moto forum...pogotovo za mladje vozace da se nauce kako se treba ponasati na cesti.
 
Robi HMC said:
sasha19_81 said:
I stanem, jebem mu mater, on jebe meni mater, silazimo sa motora i nakon kraceg sukoba ostao je lezat na podu.
Ja sa se sjeo nazad na motor i produzio dalje.

Zelim reci da ako neko poznaje decka, na Crno crveno bijeloj R1 koji ima sjebanu facu neka mu kaze,
da me moze naci uglavnom u PItu u vecernjim satima.

Fala lijepo..

i sad si ti faca? ako sam dobro razumio, zaletio si se za covjekom sa namjerom da mu razbijes glavu, u tome si i uspio i sad se jos hvalis na forumu, i svi ko budale skacu i cestitaju ti na tome???????
pa jeste li vi ljudi normalni? svi seru o nekakvoj prometnoj kulturi, auti ovo, auti ono, ali kad se treba mlatiti na cesti, tada je sve u redu? ja ne mogu vjerovati.
gdje je nestala kultura i dobra volja? sta bi se dogodilo kad bi svi na cesti pogreske i prekrsaje rjesavali sakama i tucnjavom? ne mogu vjerovati koji jebeni primitivizam. prekrasna tema za moto forum...pogotovo za mladje vozace da se nauce kako se treba ponasati na cesti.

Potpuno se slazem... :| :oops: :oops: :?
 
2svikojispominjusamoerjedan: dajte vise pustite taj R1 na miru, cim se spominje sminkic uz to ide i R1, zasto uz R1 nebi naprimjer isao jedan Igor Jerman? btw u zadnje vrijeme vise ima picajzla na gsxr-ovima 600 bar u Zg[/quote]


...istina da ih sminkeri vozikaju ali brajo za dobrin konjom se prasina dize, R1 je strava motor, ubiti o njmu je sve receno necu se pravit pmetan...





...nego reci ti meni da je ima opremu bi li ga ituka... ...hehe...
 
Robi HMC said:
sasha19_81 said:
I stanem, jebem mu mater, on jebe meni mater, silazimo sa motora i nakon kraceg sukoba ostao je lezat na podu.
Ja sa se sjeo nazad na motor i produzio dalje.

Zelim reci da ako neko poznaje decka, na Crno crveno bijeloj R1 koji ima sjebanu facu neka mu kaze,
da me moze naci uglavnom u PItu u vecernjim satima.

Fala lijepo..

i sad si ti faca? ako sam dobro razumio, zaletio si se za covjekom sa namjerom da mu razbijes glavu, u tome si i uspio i sad se jos hvalis na forumu, i svi ko budale skacu i cestitaju ti na tome???????
pa jeste li vi ljudi normalni? svi seru o nekakvoj prometnoj kulturi, auti ovo, auti ono, ali kad se treba mlatiti na cesti, tada je sve u redu? ja ne mogu vjerovati.
gdje je nestala kultura i dobra volja? sta bi se dogodilo kad bi svi na cesti pogreske i prekrsaje rjesavali sakama i tucnjavom? ne mogu vjerovati koji jebeni primitivizam. prekrasna tema za moto forum...pogotovo za mladje vozace da se nauce kako se treba ponasati na cesti.


slažem se 100%



srki
JEBO
 
gigi said:
darQ said:
ni to niš...ja sam se u golfiću kecu trkao sa likom na r1..al nije imo kacigu tak da nij mogo ić jako brzo...ustvari...nije mogo ić brže od 130 kolko sam ja išo :mrgreen:
al i da je mogo..mogo je i golf :mrgreen:

inače...lik je imo neku sponzorušu iza sebe i bilo je navečer oko 1-2 sata tak da nije bilo nigdje nikog...
ak niš..bar sam ga osramotio pred ženskom :mrgreen: i na alternativni način mu pokazo da se kaciga ne nosi sam zbog kazne :mrgreen:

Najviše "volim" kompleksaše u autima kad se idu ganjat s motorom pa takve uglavnom pustim da odu naprijed - toliko o tvojoj pobjedi
Bez kacige se može i puno brže od 130 i najbolje je kad ti se napuhnu očni kapci pa ih vidiš iznutra - probaj al ne na cesti u prometu
Inače ne vozim R 1 i stalno imam kacigu na glavi - nisam ju nosio prije 15 godina kad sam bil mlad lud i mislil sam da sam neuništiv. Sva sreća da Bog čuva pijance i budale

ja ga pustim naprijed pa ga onda obiđem sa recimo 180 :mrgreen:

a što se tiče komplexaša u autu...nisam jedan od takvih...jednostavno...gade mi se ljudi koji se furaju na R-ovima po gradu bez kaciga i slično...ak sam ga i u jednom trenutku natjerao da požali što nije ponio kacigu.,..ja happy...

inače...ja se bez kacige ne mog vozit preko 80... :wink:
 
darQ said:
gade mi se ljudi koji se furaju na R-ovima po gradu bez kaciga i slično...ak sam ga i u jednom trenutku natjerao da požali što nije ponio kacigu.,..ja happy...

inače...ja se bez kacige ne mog vozit preko 80... :wink:

Znači Gade ti se oni koji voze sportske motore (R) bez kaciga i slično, a dali se sam sebi gadiš kada se voziš 80 bez kacige?

Poruka za sve: Pomozi drugu u nevolji!
Budi faca pa riječima objasni vozaču da je pogriješio i da griješi.

Osuđujem svako ne civilizirano ponašanje.
 
Nakon sto te neko skoro ubije, imas mu namjeru jebat sve po spisku, polomit mu noge itd.
Al kad dodjes do njega, ohladis se, nemas ga volju vise polomit, nego mu objasnit sta je napravio,
ja: " Jebem mu mater stari, pa kak se to vozis?"
on: "kae? kaj seres?"
ja : "pa ubio si me skoro dole na semaforu."
on: "kaj me boli kurac."
ja : "e pa boljet ce te."

i siso s motora i da razbio sam mu picku.

Ti koji smatras da sam ga ja trebao zaustavit, pozvat na pice i objasnit mu kulturu u voznji, razmisli.

Sa ovom temom sam zelio reci samo to da ne ginemo samo svojom krivicom, i od autiu nego da nas i budale poput ovakve mogu ubiti.
Ove pohvale i to nisam ocekivao i nisu niti na mjestu.
Da ga je trebalo polomit, je. I ponovo bi. I budem,

Ako si kriv za nesto, pogotovo ako dovedes tudji zivot direktno u opasnost, mislim da si duzan toj osobi barem oprosti.

Ako se ne ispricas, nego si jos i bahat.... Gle...

Mozda sam u krivu, mozda sam primitivan, ali bogami i ponovo i ponovo..
 
Robi HMC said:
pogotovo za mladje vozace da se nauce kako se treba ponasati na cesti.

btw Robi.
ja jesam mladji vozac, i da treba se tako ponasat na cesti. Ali imas pravo...

Sljedeci put kad mi neko presijece putanju u zavoju, kad budem morao panicno kocit da ne uberem njegov straznji kraj, kad izgubim kontrolu, kad se naslonim covjeku na auto jer fala bogu stajao je, zaletit cu se za njim, pruzit mu ruku i cestitat. "jes stari to full dobro si ga zalego u zavoj", mahnut cu mu i veselo otici dačlje jer znam da ce on biti sretan kad ga neko pohvali da iako bez opreme, kacige , jakne , hlaca i drugih dijelova, jos uvijek moze zaleci dobro motor..

Toooo...

Jesss.

Jeste culi mladji vozaci... tako to treba napraviti...............
 
Ma joj daj vi i taj R1, to je motor ko i svaki drugi, ko da šminkići npr. nevoze i CBR-ke! 8)
 
Ja znam da sam ja na R1 ja se nebi svađo, ja bi zakurio gumu i odjurio dalje! hahahahahaha :p :D :D :D 8)
 
sasha19_81 said:
Ti koji smatras da sam ga ja trebao zaustavit, pozvat na pice i objasnit mu kulturu u voznji, razmisli.

Mozda sam u krivu, mozda sam primitivan, ali bogami i ponovo i ponovo..

shvacam ja tebe vrlo dobro. i sam sam se nasao u slicnim situacijama milijun puta. jasna mi je ljutnja i jasno mi je u kakvu te situaciju budala stavlja. svejedno, ne zivimo u Afganistanu niti se nalazimo u Mad Max-u. svjesna smo bica i dobrom voljom mozemo rijesiti vecinu problema. pogotovo u situacijama kada nije nastala nepopravljiva steta. ne kazem da si ga trebao pozvati na pice, ali bez veze je da se u 21. stoljecu ljudi mlate na ulici zbog prometnih prekrsaja. cim vozis motor i sam cesto radis prekrsaje kao i svi mi. ako si mladi vozac kako sam kazes, u svojoj buducoj voznji ces sigurno napraviti masu zajeba i sebi i drugima, jednako kao i svi mi sto vozimo motore. i zamisli da te svaki put netko isprebija po glavi. pa nisi tele, imas mozak, shvatio bi i da ti netko normalno objasni. ja se uvijek drzim one stare "kineske" :) da kada covjek digne ruku na drugog covjeka taj trenutak je priznao poraz svog intelekta. u krajnjem slucaju, uvijek postoji jaci, i jedan dan ce ti se dogoditi da ce netko prebiti tebe. tada ces se osjecati glupo, jer ce tvoj bijes postici sasvim suprotan ekeft. uvijek je ruzno vidjeti kako netko dobija saku u glavu. ako je on vec debili i budala, ne moras ti biti veca budala od njega. kretena na cesti ce uvijek biti, u stvari bit ce ih sve vise i vise...kada bi na svakog potrosio pola minute, ne bi ti ostalo vremena za vozit se.
moj savjet je da pokusas na lijepo, ako ne ide odi svojim putem, i pusti budalu neka ostane budala.
gustaj u voznji i manje se zivciraj.
 
nasilje nije OK ali glupanu je to jedini nacin da shvati! ja sam u prometu 2 puta usao u tucnjavu, prvi puta sam napao vozaca koji je skrivio nesrecu u kojoj mi je motor bio totalno razbijen, u pocetku mi je stvarno bilo zao jer sam reagirao u soku i ispricao sam se ali kada je sve doslo na sud i kada sam shvatio kakvo je covjek SMECE mi je zao sto taj dan nemogu ponoviti i lupiti ga jos koj put nogom dok je na podu!!!
drugi okrsaj je nastao kada sam bio svjedokom nesrece u kojoj je jeep srusio motorista i odlucio pobjeci, naravno stigao sam jeep na prvom semaforu, zablokirao ga motorom, sisao dole i zamolio covjeka da stane i priceka policiju na sto je on gurnuo moj sminkerski R1 autom i pokupio par karbonskih rukavica u glavu, uzeo sam mu kljuceve od auta i odnjeo ih decku kojeg je srusio s motora (takoder mi je danas zao sto ga nisam jos koj put vise dohvatio)
uglavnom, zbog zavidne koncentracije idiotizma u prometu obecao sam sam sebi da nikada necu imati vatreno oruzje sa sobom