Yamaha XT 700 Tenere

Elias said:
Niste jedini koji neće dobiti svoj testni primjerak.

Naštacanih 2000kom su razgrabljeni ka vruće lepinje.

E sad, pitanje je koliko će uspjeti naštancat do kolektivnog GO koji je po običaju cili osmi misec.

Joke, jeli istina da će svi motori sa Press launch-a završit pod prešon??




Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro

Uvijek je ista prića...da se sprijeće malverzacije i eventualne sumnje u revitaliziranje testiranih primjeraka

P.S. Mi ćemo imat testni, ja sam ga privatno naručio. Doduše Plete me sjeba jer nije tia kemijat po blokiranoj verziji da bi dobia ranije boju koju želi pa sam ja to preuzeo na sebe ... i sad iz Yamahe ne mogu dobit dio koji moram promjenit da bi je odblokirao. Možda na kraju i Pletu zajebem, šta on zna šta je 35 a šta 55 kW :jesus:
 
joke said:
Uvijek je ista prića...da se sprijeće malverzacije i eventualne sumnje u revitaliziranje testiranih primjeraka

P.S. Mi ćemo imat testni, ja sam ga privatno naručio. Doduše Plete me sjeba jer nije tia kemijat po blokiranoj verziji da bi dobia ranije boju koju želi pa sam ja to preuzeo na sebe ... i sad iz Yamahe ne mogu dobit dio koji moram promjenit da bi je odblokirao. Možda na kraju i Pletu zajebem, šta on zna šta je 35 a šta 55 kW :jesus:
:shock:  :shock:
 
joke said:
P.S. Mi ćemo imat testni, ja sam ga privatno naručio. Doduše Plete me sjeba jer nije tia kemijat po blokiranoj verziji da bi dobia ranije boju koju želi pa sam ja to preuzeo na sebe ...

Gdje se taj motor sastavlja, u Italiji?
 
AnteK said:
Gdje se taj motor sastavlja, u Italiji?

Sumnjam ... ali sve je moguće. Prikazuju se mjesta sastavljanja tamo di je povoljnija porezna politika EU

https://www.motociclismo.it/yamaha-stanze-segrete-quartier-generale-gerno-di-lesmo-72798

 
joke said:
Sumnjam ... ali sve je moguće. Prikazuju se mjesta sastavljanja tamo di je povoljnija porezna politika EU

I kakva je sada situacija sa isporukom za naručene motore?
 
AnteK said:
I kakva je sada situacija sa isporukom za naručene motore?

Probaj ispunit online order, neće te ugrist, a saznat ćes datume isporuke ovisno o boji. Naruđba se verificira tek uplatom predujma.
Onako "ispod stola" mogu ti ponudit jednu crnu u prvom valu isporuke...pravi gazda će kasnit par mjeseci
 
T700 se slaže u pogonima francuskog Motobécane koji je u vlasništvu yamahe.

Govori se da će T700 za USA tržište dolaziti iz Japana, iz potpuno novog pogona..



Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Prva serija od 2200 komada je prodana u roku od 48h, i ta je serija jedina koja ce ic u isporuku u 7. misec (iako kruzi prica o nekim kasnjenjima tako da bi prvi motori mogli stic do vlasnika tek u 8. misecu). U 8. Misecu se tvornica zatvara radi godisnjih odmora u francuskoj te nastavlja sa radom u 9.om. Tako da svi koji su narucili nakon tih prvih 48h ce vjerojatno najranije dobit u 9.

Samo se nadam da price o kasnjenju nisu tocne.
 
Evo javljaju i francuzi da in javljaju iz Yamahe da se datum prvih isporuka ocekuje u 8. misecu a posto je tvornica u francuskoj mislim da nece niko dobit prije njih.

Yamaha ocito zna radit motore al kiksaju na veliko s brojevima i datumima. Mogli su odma rec ljudima koji su napravili online rezervaciju da ce prve dostave u 8. misecu, bilo bi svejedno kad ljudi vec cekaju vise od godinu dana, al tvrdit da dolaze  u 7. pa neposredno prije odgodit za 8. je u stilu Hrvatskih firmi  :LOL:
 
kantun said:
Evo javljaju i francuzi da in javljaju iz Yamahe da se datum prvih isporuka ocekuje u 8. misecu a posto je tvornica u francuskoj mislim da nece niko dobit prije njih.

Yamaha ocito zna radit motore al kiksaju na veliko s brojevima i datumima. Mogli su odma rec ljudima koji su napravili online rezervaciju da ce prve dostave u 8. misecu, bilo bi svejedno kad ljudi vec cekaju vise od godinu dana, al tvrdit da dolaze  u 7. pa neposredno prije odgodit za 8. je u stilu Hrvatskih firmi  :LOL:

Obzirom na broj naručenih, bit će sasvim ok ako stignu do Nove Godine.
 
jednostavno, ne valja joj samo cep od goriva.....i ja jedva cekam da ih dobijete  :0648:
 
Ka da je mene neko pita kako motor mora izgledat
3bbf5e11edc29240a1ad515e2263544f.jpg