Yamaha XT 700 Tenere

joke said:
Susedsko polje 53, showroom sjedišta uvoznika Yamahe u Hrvata(i ostalih ex. YU zemalja)

Tamo nema prodaje za fizičke osobe, jel tako? Samo je otvoreno za razgledavanje?
 
Ante, tvoja je stigla u salon.


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
AnteK said:
Tamo nema prodaje za fizičke osobe, jel tako? Samo je otvoreno za razgledavanje?

Nema uopće prodaje .. to je "showroom" kako sam i napisao...u slobodnom prijevodu izložbeni salon, ne prodajni.
 
Zaintrigirala me ova Yamaha, pošto zadnje dvije godine praktički samo teren vozim ovo bi mi dobro došlo za kombinaciju, sad se vratio iz TMa i po izgledu, ergonomiji i za mene visokog motor je odličan  :0648:, za oštriju terensku vožnju ja bi stavil bolji skid plate koji štiti bočne aluminijske dijelove di su nogari a spajaju donje cijevi šasije sa zadnjim dijelom šasije, vodilicu lanca zadnjeg lančanika, neke manje bočne crashbare da štite hladnjak i rezervoar....
Pohvala za podešavajuči prednji blatobran, zadnji blatobran koji se može nabrzinu skinuti skroz ili samo ostaje mali (kao na hard enduro motorima). Motor je kompaktan i jednostavan što se i traži na terenu, nogare suvozača koji se sa nosačem mogu skinuti, domet sa jednim tankom goriva će biti vjerujem odličan.....
Isprva sam mislio da je prednji plexi koji prekriva led svjetla posebni dio koji bi se i s vremenom mogao oštetiti i po tom i jednostavno zamijeniti no to je cijela lampa iz komada....

PS Prodajem Betu, treba mi love  :mrgreen: 
 
joke said:
A znači zbog tebe ih nisam mogao dobit na telefon  :mrgreen:
Ako si zvao Žaca onda da, samo je stišavao pozive  :jesus:
 
EnduroLab said:
Pametni zovu u varazdin...  :mrgreen:

To je za vas uredne sjevernjake, kod nas divljih južnjaka to ispadne ovako ...

67088620_2281278415460182_1186210881290108928_n.jpg
 
b18343e31e87afd1de8fa9a9f27e8faf.jpg


Ćuning in proces.....


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
To je samo teaser za raju, Rally kit dolazi za 2 tjedna, a u njemu je i Akrapović. Iako bi mu i ovaj lipo legao
 
Evala Joke.
Motorin lip ka slika.


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro