Yamaha XT 700 Tenere

Getriba said:
Pa zar ne bi trebao pjevat hvalospjeve na racun doticnog foruma, puno bolja i jeftinija reklama nego na YPB.hr


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ionako su vam izjave smiješne, ali ova je presmiješna. Web stranice su zastarjele i nisu više primarno "oruđe". Instagram je broj 1, potom FB. ... a tu nema jačih od nas  :wink:
 
još da se malo opismenite i spustite na zemlju, gdje bi vam bio kraj, ni beyonce i ariana grande vam ne bi bile ravne :mrgreen:
 
Stae s montazom cross blatobrana sprida?
 
pa3q said:
Stae s montazom cross blatobrana sprida?

Ćeka se crni. S tim da mi ne izgleda mi baš lipo motor onda... trebalo bi stavit jedan veći disk i druga crijeva(jedno). Od WR-a blatobran je bolt-on, to smo već probali

67664730_433455310712064_485624453145821184_n.jpg
 
jolly the roger said:
Zašto nebi offsetirali postojeći niski, kad je već lijepo na 4 šerafa?

Niti je na 4 vide, niti je nizak ...jer već(na slici) je u višoj od tvornički moguće dvije visine blatobrana
 
joke said:
Niti je na 4 vide, niti je nizak ...jer već(na slici) je u višoj od tvornički moguće dvije visine blatobrana

Biseri se i dalje prosipaju  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
"Niski" blatobran se hvata na donji dio vilice i fiksan je u odnisu na osovinu, "visoki" blatobran se hvata ispod donjeg trokuta i šeće u odnosu na osovinu.

Boktemazo, femtoajatolah prodaje da ne kuži osnovne pojmove i dijelove motora :shock: :shock: :shock:


Btw kako se ne hvata na 4 šerafa odnosno 4 točke, 2 po svakom štitniku vilice? Po svim slikama na netu izgleda tako
 
jolly the roger said:
Biseri se i dalje prosipaju  :LOL: :LOL: :LOL: :LOL:
"Niski" blatobran se hvata na donji dio vilice i fiksan je u odnisu na osovinu, "visoki" blatobran se hvata ispod donjeg trokuta i šeće u odnosu na osovinu.

Boktemazo, femtoajatolah prodaje da ne kuži osnovne pojmove i dijelove motora :shock: :shock: :shock:


Btw kako se ne hvata na 4 šerafa odnosno 4 točke, 2 po svakom štitniku vilice? Po svim slikama na netu izgleda tako

Opet ti nedostaje prakse ... mnogo prakse, da ne napominjem i specifične prakse. Ali zato imaš na pretek volje za komentirati nešto što si vidio na svim slikama na netu  :LOL:
 
joke said:
Opet ti nedostaje prakse ... mnogo prakse, da ne napominjem i specifične prakse. Ali zato imaš na pretek volje za komentirati nešto što si vidio na svim slikama na netu  :LOL:
O tvojoj praksi govori to da nisi znao razliku između niskog i visokog blatobrana - opšta kultura :LOL: :LOL: :LOL:

A o mojoj praksi, ako ništa drugo, govori to da su apsolutni svi kenjali 2 stvari:
"daj DR nekom da ti ga složi, neš ti njega nikad upalit"
"Prodaj DR da ga netko drugi složi"
Eno ga, pali i radi.
Vama "praktičarima" srdačan 2prsti forumski pozdrav  :prsti:

A ako si toliko siguran da se niski blatobran neda povisit uz relativno mali trošak vremena i novaca - možemo i neku okladu složiti
 
"Bolje častan uzmak, nego nečastan poraz!"

Mislio sam da si sigurniji u svoju praksu i znanje, a ne da te strah prihvatit izazov jednog neiskusnog teoretičara lupača tastature  :LOL: :LOL: :LOL:
 
jolly the roger said:
O tvojoj praksi govori to da nisi znao razliku između niskog i visokog blatobrana - opšta kultura :LOL: :LOL: :LOL:

A o mojoj praksi, ako ništa drugo, govori to da su apsolutni svi kenjali 2 stvari:
"daj DR nekom da ti ga složi, neš ti njega nikad upalit"
"Prodaj DR da ga netko drugi složi"
Eno ga, pali i radi.
Vama "praktičarima" srdačan 2prsti forumski pozdrav  :prsti:

A ako si toliko siguran da se niski blatobran neda povisit uz relativno mali trošak vremena i novaca - možemo i neku okladu složiti

Ne komentiran cesto ode na forumu, al pratim vec duze vremena i bas si me natira da komentiram.

Molim te da se informiras malo o stvarima o kojima se pokusavas pravit pametan. Iz tvojih komentara se vidi da pamet skupljas iskljucivo preko interneta i to na nacin da upises na google kliknes na prvi link i onda prosipas pamet ode. Ovo s blatobranon je vrhunac jer tocno potvrduje da nisi ulozia  vise od 2 min da se informiras  o temi o kojoj se pravis pametan. Zagadujes temu sa svojin bespotrebnin komentarima koji nemaju bas nikakvu svrhu osim da sam sebi povecas ego.
 
Pokusava smjestit joki da koristi forum za reklamu.
A u stvari nam je joke informacija iz prve ruke, nama , buducim kupcima, to mozemo obaviti i preko prviatnih poruka, jer on ovdje izbjegava neugodne odgovore.
 
A jeste dopizdili vise sa teorijon i praksom  :mrgreen:
 

Attachments

  • IMG-20190822-WA0006.jpg
    IMG-20190822-WA0006.jpg
    291.5 KB · Views: 179
kantun said:
Ne komentiran cesto ode na forumu, al pratim vec duze vremena i bas si me natira da komentiram.

Molim te da se informiras malo o stvarima o kojima se pokusavas pravit pametan. Iz tvojih komentara se vidi da pamet skupljas iskljucivo preko interneta i to na nacin da upises na google kliknes na prvi link i onda prosipas pamet ode. Ovo s blatobranon je vrhunac jer tocno potvrduje da nisi ulozia  vise od 2 min da se informiras  o temi o kojoj se pravis pametan. Zagadujes temu sa svojin bespotrebnin komentarima koji nemaju bas nikakvu svrhu osim da sam sebi povecas ego.

javio se prosipač bisera broj 2 :LOL: :LOL: :LOL:
 
Pletikosa34 said:
A jeste dopizdili vise sa teorijon i praksom  :mrgreen:

I sta kazes? Posto si uzeo motor bez probe, da li pozitivno ili negativno iznenadjen?
Kakav ti je opci dojam?
 
Kada got sam kupio nešto novo(motor, auto, tv ...) bilo je bolje nego ono staro, to je tako normalo kod većine ljudi, naravno ima i onih koji su cjepidlake, a njima nije problem pronaći manu.  :wink:
 
Lolo said:
Kada got sam kupio nešto novo(motor, auto, tv ...) bilo je bolje nego ono staro, to je tako normalo kod većine ljudi, naravno ima i onih koji su cjepidlake, a njima nije problem pronaći manu.  :wink:

Znas i gotovo  8)
 
Evo prešao i ja prve kilometre!  (y)
 

Attachments

  • 69014840_533866400486012_5381495443798622208_n.jpg
    69014840_533866400486012_5381495443798622208_n.jpg
    53.2 KB · Views: 191