Yamaha XT 700 Tenere

Vidim da ste svi na gumama protiv vibracije...lako se skinu, probajte bez njih. Meni je puno bolje bez
 
na crveno/bijelu su trebali stavit zlatne felgice.

antek , cestitke na novom motociklu.
aj sad da cujemo i od nekog normalnog opci dojam.
 
luka737 said:
cestitam  (y)
oce moc i 3 kofera gore ili je zadnji kraj preslab za to  :mrgreen:

Desetak stranice ranije si imao slike stražnjeg kraja(bez oklopa), odnosno dijela šasije koji služi za to. Da si vidio, ne bi pitao  :wink:
 
Franco_Ri said:
AnteK, Plete... Raspišite se malo o dojmovima. Vrlo ste sebični  :mrgreen: :mrgreen:
Puno radim, pa imam malo vrimena za vozit ko ce jos i pisat  :mrgreen:
 

Attachments

  • IMG_20190821_142823_resize_91.jpg
    IMG_20190821_142823_resize_91.jpg
    551.9 KB · Views: 145
Pletikosa34 said:
Puno radim, pa imam malo vrimena za vozit ko ce jos i pisat  :mrgreen:

dok si vozil scRamblere, :mrgreen: imao si vremena za pisat :LOL:
 
Franco_Ri said:
AnteK, Plete... Raspišite se malo o dojmovima. Vrlo ste sebični  :mrgreen: :mrgreen:

Ček da skupim jedno 1000 km do servisa, onda nekaj napišem.  :mrgreen: Potpuno drugačiji motor od starih tenerki.  (y)
 
DA-IM said:
ima li iko od vas novih vlasnika manje od 180cm,
ako je neko manji neka piše dojmove  :LOL:
a valjda ima još koje dijete da mu tata kupi dok je još u osnovnoj...bude se već javit
 
DA-IM said:
ima li iko od vas novih vlasnika manje od 180cm,
ako je neko manji neka piše dojmove  :LOL:

Moji dojmovi su ti sa -11 cm visine i rally sjedalom(još 4,5 cm višim) pa možeš računati i sa -15,5 u odnosu na 180
 
Pa jako je izraženo ovde na forumu nerazumijevanje teme, terminologije i generalno slabo praćenje tijeka rasprave ... čovjek pita kakva je za visinu vozača 180, ja mu odgovaram da sam 11 cm niži i da mi je dodatno sjedalo 4,5 cm više, što od njegove mjere odudara u minus 15,5 cm.

Nego dosta o mojoj visini, ajmo malo o vožnji ...

https://www.facebook.com/yamahapbs/videos/667584353718084/