Yamaha XT 700 Tenere

Getriba said:
Kazem, morao bi bit malo i diplomata inace odose kupci u konkurencije haha


Sent from my iPhone using Tapatalk

Jednoga definitivno je. Koliko god glup i nerealan bio, kupac je uvijek "u pravu" jer drži šušku...
 
jolly the roger said:
Jednoga definitivno je. Koliko god glup i nerealan bio, kupac je uvijek "u pravu" jer drži šušku...

Kupac nije uvijek u pravu ... glup i nerealan je jedino onaj trgovac koji se mora postavit u poziciju da mu je jedan kupac koji nije u pravu, "u pravu" jer će mu ostaviti nešto malo novaca(većina ide proizvođaču).
 
joke said:
Kupac nije uvijek u pravu ... glup i nerealan je jedino onaj trgovac koji se mora postavit u poziciju da mu je jedan kupac koji nije u pravu, "u pravu" jer će mu ostaviti nešto malo novaca(većina ide proizvođaču).

u pravu si
 
Slip on 1000 eur  :shock:

Šta ti joke očekuješ od tog slip ona kad ga toliko čekaš i plaćaš? :misli:
 
dovla said:
Šta ti joke očekuješ od tog slip ona kad ga toliko čekaš i plaćaš? :misli:

Meni se čini da je njegov motor u funkciji testnog za potencijalne kupce, pa će ga odmah i nakititi raznoraznom
dodatnom opremom.
 
Lijep je ovaj akrap sigurno...
Ali 1000 eur slip on :misli: Šta se time uopće može dobiti ,snaga, zvuk? Koliko je to primjetno uopće..
 
AnteK said:
Meni se čini da je njegov motor u funkciji testnog za potencijalne kupce, pa će ga odmah i nakititi raznoraznom
dodatnom opremom.

Motor je moj ... samo što se ja zabavljam i radim u isto vrijeme.  :wink:

Kako kažu da slike govore 1000 riječi, pa evo jedne iz '97. , .... znači ista je prića već 22 godine. Cijena ovog Zip-a bila je cca 10000 DEM  :wink:
18622409_1853338084920886_1175004498777362401_n.jpg
 
joke said:
Kupac nije uvijek u pravu ... glup i nerealan je jedino onaj trgovac koji se mora postavit u poziciju da mu je jedan kupac koji nije u pravu, "u pravu" jer će mu ostaviti nešto malo novaca(većina ide proizvođaču).

Sjeti se samo ovih rijeci kad internet prodaja i nesto uvoza uhvate jos vise maha.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Getriba said:
Sjeti se samo ovih rijeci kad internet prodaja i nesto uvoza uhvate jos vise maha.


Sent from my iPhone using Tapatalk

A ti znaš da će to uhvatit maha :misli: Aj ti to zapamti pa mi javi kad već to pratiš
 
joke said:
A ti znaš da će to uhvatit maha :misli: Aj ti to zapamti pa mi javi kad već to pratiš

Ma pusti ti Joke  Getribu. Zajebant je to i to ne obični, nego duge plovidbe.  On je tebi došao prijetit s internetom?  Tebi?  Naj uspješnijem Prodavaču od svih prodavača na ovim prostorima!
  Kakvi je, još bi te on proba uvjerit da već na internetu postoje firme iz raznih zemalja (uključujući i Kinu) koje kad naručiš nešto od njih pošalju na kućnu adresu i to bez da naplate dostavu.   
 
Bioh neki dan u salonu...
Dobar dan - Dobar dan.
Došao sam vidjeti tenerku :mrgreen:, blijedo me gleda neki stari lik velim ponovno Yamaha tenere T7 i dalje ne kuži :LOL:, sad će doći kolega. Dođe mlađi kolega...veli nema je :shock: molim pa prije par dana je bila na fejsu objavita, veli došo neki lik i odveo ju. 

Ante congrad (y) Kad ćemo u đir?
 
stane said:
Bioh neki dan u salonu...
Dobar dan - Dobar dan.
Došao sam vidjeti tenerku :mrgreen:, blijedo me gleda neki stari lik velim ponovno Yamaha tenere T7 i dalje ne kuži :LOL:, sad će doći kolega. Dođe mlađi kolega...veli nema je :shock: molim pa prije par dana je bila na fejsu objavita, veli došo neki lik i odveo ju. 

Ante congrad (y) Kad ćemo u đir?

U koji salon si išao ??
 
oceangoing said:
Ma pusti ti Joke  Getribu. Zajebant je to i to ne obični, nego duge plovidbe.  On je tebi došao prijetit s internetom?  Tebi?  Naj uspješnijem Prodavaču od svih prodavača na ovim prostorima!
  Kakvi je, još bi te on proba uvjerit da već na internetu postoje firme iz raznih zemalja (uključujući i Kinu) koje kad naručiš nešto od njih pošalju na kućnu adresu i to bez da naplate dostavu. 

Internet prodaja, dostava i ostalo ne postoji od jučer. Ja sam CBR1000 2004 popravio putem ebaya, ne treba meni crtat, ali ja se opet referiram na praksu i dosadašnja iskustva s kojima se često susrećem. Krivi brojevi, različita kvaliteta od opisane, nedostatak komponenti, nestajanje pošiljki ... na to sam primarno mislio(homologaciju i najnoviju praksu tehničkih pregleda da i ne spominjem), dok se to ne rješi kod nas(a neće skoro) nema ni hvatanja maha. Da se ponovno vratim na moj slučaj od prije 15 godina ... tada sam zbog velikog broja pošiljki u kratko vrijeme(mislim da se radilo o 7 ili 8 pošiljki male vrijednosti) bio pozvan na razgovor u carinski inspektorat. Nije bio baš ugodan ... pomoglo je puno što sam radio na carini preko student servisa.
 
Slažem se, nije isto.
Kao što i područje vaše i naše nije isto. Možete vi otvoriti preslikani PB ovdje i tebe klonirati i opet će razlika biti nebo i zemlja.
Zamisli u Slavoniji prodaja Yamahe.. ma bilo kojeg brenda. Ne može ti bog pomoć..