Yamaha XTZ750 Super Tenere

Pozdrav,

ima li netko dobar crashbar za preporučiti? Gledam Heavyduties no već mjesec dana nema ništa na stock-u.

tnx

 
Hall.
Pošaljim im E-mail i upit za koji motor želiš crash bar.
Imao sam na Teneri njihov crasch bar “adventure” model, dobar skroz, jedina mana da nemeš skinit bočne poklopce motora.
Kad tribaš nesto servisirat ispod tih poklopca, odvidaš ih i malo ih izvučeš, nije potrebno skinuti crash barove.

Pozdrav
 
Evo ovako izgledaju adventure crash barovi od Heavy Dutia, moš naprtit dosta prtljage, i gas.

b663043c97631adcb1c8dc5de467821e.jpg
 
Bok,
hvala ti na info.
Poslao sam im još jedan mail upravo. Brzi su ko naša javna uprava.
Imam istu boju. Dobro izgleda, ko sovjetski tenk.
 
TRW Lucas i diskove i pločice.
S tim da imam naprid i nazad metalna crijeva kočnica, zbilja bolji osjećaj kočenja.
 
Ja san na svoju milicu natakarija 320mm diskove i armirana kočiona crijeva, fali samo bolja pumpa i tobi bilo to štose kočnica tiče.

fa9f8ffc800e45ca811401796210049a.jpg



Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Crijeva su od „Melvin“, link www.melvin.de
poštarina za HR je 15€
crijeva naprid 80€
zadnja 35€.

Diskove i pločice sam kod KEDO uzea
 
Ići said:
Evo bez prtljage.
Inače su brzi za naružbe, ili nazovi, telefon valjda čuju...

b852cf5bd884fa5312d60743a174c401.jpg

Eh, da mi je sličan crash za mog TuDuMa... (y)
Svi koje sam našao u ponudi ne štite bočne plastike skoro ni malo. :palacdolje:
 
boris1984 said:
Imaš link gdje se mogu nabaviti diskovi te cijenu? Gdje ste crijeva radili?
Diskove sa adapterima imaš kod firme HE motorradtechnik de
Koštaju priko 400€

Criva su melvin de



Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Razmišljam da li uopće ulagati toliko u Teneru ili dovesti kočnice do neke solidne razine i tako ju voziti sezonu,dvije pa onda kupiti novu T7.
Mislim da će ova druga opcija prevladati no tko će ga znat :)
Moram zašarafiti crash bar gore pošto se za 2 mjeseca spremam kroz Rumunjsku i Moldaviju do Ukrajine s njom. Valjda će izdržati :)
 
boris1984 said:
Razmišljam da li uopće ulagati toliko u Teneru ili dovesti kočnice do neke solidne razine i tako ju voziti sezonu,dvije pa onda kupiti novu T7.
Mislim da će ova druga opcija prevladati no tko će ga znat :)
Moram zašarafiti crash bar gore pošto se za 2 mjeseca spremam kroz Rumunjsku i Moldaviju do Ukrajine s njom. Valjda će izdržati :)

Pogledaj oglase na eBay Kleinanzeigen de
Tamo zna bit rabljenih



Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Kod kočnica revidirati sva kliješta, stavit pumpu od tdm850 3vd i pletena crijeva i lukas organske pločice.


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Elias said:
Kod kočnica revidirati sva kliješta, stavit pumpu od tdm850 3vd i pletena crijeva i lukas organske pločice.


Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
Meni su se izuzetno pokazale sinter pločice EBC FA 135 R i EBC FA 165 R koje su po sastavu nešto između MX i drumskih pločica. Naravno gumena creva sam odmah po kupovini moje kamile zamenio pancirnim. E sad si mi ubacio crva kada je reč o pumpi, da li ostaviti ovu originalnu ili juriti od TDM, s obzirom na to da mi kočnice ekstra ferceraju i sa originalnim STenere diskovima.
 
Arso ako si zadovoljan ka šta jesi ne diraj ništa.



Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
 
Elias said:
Ja san na svoju milicu natakarija 320mm diskove i armirana kočiona crijeva, fali samo bolja pumpa i tobi bilo to štose kočnica tiče.

fa9f8ffc800e45ca811401796210049a.jpg



Poslano sa kampanela spomoću Tapatalk Pro
Sve ti ovisi gdje je ona kupljena.
51Kw/69Ps u otvorenoj verziji, bila je dostupna na vecini trzista.
U 25Kw radjena je za Svicarsko trziste, takva je tamo homologirana zbog strogih propisa,
u toj verziji je i potrosnja malo manja a ide skoro jednako dobro.
Daju se lako otvoriti na usisnim gumama na karburatoru.
Moja je sa 25Kw.

Druze Elias i ostali koji se razumeju!
Kupio sam skoro, ST 750 iz ''92g. 25kw...uvoz iz CH...Max brzina joj je 150km/h (solo a nisam tezak) a Afrika 650 RD03 mi je isla 170km/h!
Majstor mi je nastelovao karbove ali mi je rekao da u dogledno vreme spremim kit za reparaciju i emulzione tube sa iglicama A na pitanje da li je skinuo blokadu (jer ST ima i do 71kw) rekao je da je verovatno to vec skinuto a vidim da ni ne zna kako!
Mozes li mi pojasniti kako se to radi, vidim da znas, imao si istu, pa da prenesem drugom majstoru!!
Unapred zahvalan i uzdravlje!!