Z 750-tema za sve štovatelje malog zeca

Pa dosta ljudi sa sestice stavlja dijelove jer su direct fit... tak bar kazu..

A ovo s trakicama mi nije jasno pa ne mozes bas bilo koju boju, dajte malo to sa stilom uredujte, kak na plavom motoru stoje zelene trakice, koma ko papiga.....
 
I ja sam skoro na mom Z mjenjo vilice i odustao u zadnji tren,to bi bila lova bačena u vjetar.Bio sam našao u Italiji komplet sve od zx10r-a,a sigurno bi to lijepo izgledalo!!!!
 
toecutter said:
I ja sam skoro na mom Z mjenjo vilice i odustao u zadnji tren,to bi bila lova bačena u vjetar.Bio sam našao u Italiji komplet sve od zx10r-a,a sigurno bi to lijepo izgledalo!!!!
Bi, vidiš po slikama, ali preskupo za zaje*avat se stim, a kasnije ga ne možeš prodat zbog toga... :palacdolje:
 
Evo ja konacno uklonih one plastike od tablice iza, to je sad mrak  (y)
U stavrnosti mi je jos ljepse, lagano pripremam repic za preklopni nosac tablice...i sve si gledam i mislim da sam donio odluku da cu puknut dva topa, lijevo i desno i onaj ixil mi se ne cini los....
 
S mi ima puno ljepši rep nego obični zec,na S-u to djeluje nekak ozbiljnije. Dva topa bi mogla dobro izgledat,ali samo ak nisu ispod repa
 
zlikavac said:
S mi ima puno ljepši rep nego obični zec,na S-u to djeluje nekak ozbiljnije. Dva topa bi mogla dobro izgledat,ali samo ak nisu ispod repa

meni je isto rep daleko ljepsi na s-u al necu da me ekipa ovdje pokopa :mrgreen:

Ne meni topovi pod sicom nisu topovi  (y) Idu na mjesto gdje je i ovaj ali samo zelim da su kraci...
 
Tommee said:
da tak sam i ja mislio, ma vjerojatno ce tak onda i bit, razdvajet ce se sa postojeceg mjesta i sve 5...
Daj shacalu da ti napravi cijevi, a topove stavi bilo koje... Probaj hexagonale nekak namonitrat i bit jedan od rijetkih koji ih ima na starom Z-u i još uz to 2!

A kaj se tiče zadnjeg kraja s i obični, meni na običnom ljepši! :wink:
 
Daj shacalu da ti napravi cijevi, a topove stavi bilo koje... Probaj hexagonale nekak namonitrat i bit jedan od rijetkih koji ih ima na starom Z-u i još uz to 2!

Uf jedan hexagonal bi jos prosao ali dva su 1000 eura sumnjam da cu toliko bas skupiti + jos za cijevi...iako mi je hexagonal najljepsi top....
 
Tommee said:
Sam sam cekao kad ce netko  :jesus: Jeble vas vise te gume, ko deca ste...

Uf jedan hexagonal bi jos prosao ali dva su 1000 eura sumnjam da cu toliko bas skupiti + jos za cijevi...iako mi je hexagonal najljepsi top....
Onda polovnjake neke... Ili nekaj originalno složi, kaj nema nitko, recimo da su auspusi ispod samo, onak ko cijevi samo, kak je na gp-u ;)

Imaš one za R6 auspuhe akrapovič gp, megafoni, pa da vidiš posao! Na R6 samo slip-on se čuje gotovo ko hexagonal kompletni s granama, strašno! (y)
 
Uf ja ne volim te megafone, ja cu radije nosto kratko i malo...
 
Kawasaki Research:
http://www.kawasaki-research.com/z/
Mozda neko osvoji jaknu ili ruksak... (samo za vlasnike velikih i malih Zedova)
 
Vidim ovaj spuh na crnom kawi.... obican dio cjevi.. al jel se vi pitate gdje onda ugurat lonac... Kako bi to na nakedu izgledalo.... treba kemijat... pa makar i stavili sjekiricu....  Po meni je to previše posla...
 
Crna s tetom...  :mrgreen: 
Lonac je ispod masine i od oklopa se nevidi.. kako bi to na naked-u izveli.. neznam...  Oni pršuti su dobri.... :)
 
WD-40 said:
Crna s tetom...  :mrgreen: 
Lonac je ispod masine i od oklopa se nevidi.. kako bi to na naked-u izveli.. neznam...  Oni pršuti su dobri.... :)

Ma nema to lonca  :D
 
Alo zecoljupci jel bio netko jučer na Grobniku?Vidio sam dosta novih i starih zečeva pa eto pitam.
Evo par slikica.
 
Incredible said:
Alo zecoljupci jel bio netko jučer na Grobniku?Vidio sam dosta novih i starih zečeva pa eto pitam.
Evo par slikica.

:mrgreen:

Neki su maorali ici danas  :mrgreen:
 
...bilo je dost motora...