Z 750-tema za sve štovatelje malog zeca

MaRi0_St said:
ima li smisla pitat šta triba radit na servisu na 20 000 km na motoru iz 2007 :LOL:


Treba radit ono sto po manualu ide bar na 42 tkm    :mrgreen:


Mislis da ima 20 tkm    :jesus:
 
MaRi0_St said:
ima li smisla pitat šta triba radit na servisu na 20 000 km na motoru iz 2007 :LOL:

Ja sam doduše na 22t km; pa sad imam na proljeće u planu lanac,lančanici, kočnice, svjećice, antifriz, kočionu tekućinu.

Većina je ovoga ionako za promjenu kod mene. A ono, ja sam navikao zbog sebe ulje godišnje ako već ne napravim kilometražu, antifriz svake 2 god, tako isto i ulje u kočnicama.
 
a bice nesto... :misli: :mrgreen:
 

Attachments

  • IMG-20200108-WA0000.jpg
    IMG-20200108-WA0000.jpg
    240.1 KB · Views: 131
kacigae30 said:
Pa sta nitko??

A koje gume imas, i koliko si tezak?

Ja sam (100kg u opremi) Metzeler M7RR i michelin PP pumpao na standardnih 2.5  i 2.9 bez obzira na voznju. Dunlop Sportsmart na 2.4 i 2,7 za "normalnu" voznju, a zadnju spustio na 2,4 kad htio bolji grip za "jacu" voznju.
 
nitko se nevozi malo jace,pa ti neznaju odgovoriti. :LOL:

probaj naprijed 2.3,iza 2.5.

meni na zx10r naprijed 2.1,iza 1.9,probaj i tako,pa vidi sta ti odgovara. (y)
 
Orijentacijski,

Brigdestone S21 F 2,3 R 2,6 zlatna sredina (eventualno F 2,2 R 2,4-2,5) ovisno o načinu vožnje i temperaturi.

U dvoje i prtljaga F 2,5 i R 2,9; nemaš kaj tu puno mislit. Isto je i s većinom touring guma.
 
Sto se tice motorica meni je takodje dva puta se upalila lampica, skinuo sam plastike i naspricao ga vd sprejem sa svih strana i vise nije palio lampicu

Poslato sa CLT-L29 pomoću Tapatoka

 
Jebate gume i taki motor xd
Batlax bt 016 je u pitanju, zadnja 190 a prednja 120
Ima mali iz Osjeka pravo, ovo nemos ni da oces voziti zesce,eventualno kroz neke cake se osjecat brzim a onda pogledas i vidis da si tek na 150  :zid:
 
Moš ako znaš  8)
A žešće se možeš vozit i sporije od 150  :wink:
Jedino ako tebi žešće znači po ravnici ga raspalit preko 250  :mrgreen:
Onda ok  :mrgreen:
 
meni nije jasno, hrvati najbolji u svim sportovima i kraj ovakvih sofera jos nemamo prvaka u motogp-u?  :misli: