Z 750-tema za sve štovatelje malog zeca

adizonevic said:
Bez puno rijeci (i ova ce tema kad-tad zavrsiti u birtiji), Z obitelj za 2008:

Crni Z750 '08 (crne oplate i masina):

E ovo s crnom masinom je vrh  (y)

Jet set... jedino se nece vjerojatno svidjeti onima koji ne vole crne motore...meni je zakon jer motor je jos vise dobio na ozbiljnosti i agresivi, izgleda nekako stealth....  (y)
 
Tommee said:
Ja sam zvao, ne znam napamet kak se zove zastupnik i vele da su ih u cetvrtak dobili, za z-a bas original....

Aha, usput, jel mi moze neko okvirno reci ko zna cijenu prednjih pakni za z-a stari model?
Nemoguće da su ih dobili kad je glavni zastupnik u HR migo moto, a oni nisu dobili, znači nije mogao nitko dobit prije njih. Ali su u dolasku.
 
Vedran_ZG said:
Nemoguće da su ih dobili kad je glavni zastupnik u HR migo moto, a oni nisu dobili, znači nije mogao nitko dobit prije njih. Ali su u dolasku.

Kazem ti zvao sam, kak se zove, uglavnom..zvao sam u utorak ili srijedu, reki su u cetvrtak jer da su im kao na putu..sad stvarno mozda slijedeci cetvrtak ali ja sam ih skuzio ovaj koji je bio da je to taj....ma svejedno, bitno da dolaze da to mogu uzivo ici pogledati...
 
Nego vidim obrisaše mi predhodni post  :jesus:
Evo da bude tehnicko pitanje onda  :mrgreen:
Presao sam 21tkm i sad na 24 je stelanje ventila te naravno servis.. svjecice ulje filteri...
Koliko vas je izasao onda servis na 24tkm?
 
WD-40 said:
Nego vidim obrisaše mi predhodni post  :jesus:
Evo da bude tehnicko pitanje onda  :mrgreen:
Presao sam 21tkm i sad na 24 je stelanje ventila te naravno servis.. svjecice ulje filteri...
Koliko vas je izasao onda servis na 24tkm?

Bilo bi zgodno da citas malo i temu o servisima (y)

Evo slika pa gledaj  (y)
 
goc said:
j....... taj mora da ima ili zlatne ruke ili su mu sav alat i radiona 100% sterilni?!?!? :misli:

na 24t km se štelaju i ventili ima još brdo sitnica koje izgledaju nebitne i lagane a opet zahtjevaju stručnu ruku i puno vremena, a i fakat su dečki prva liga (Dražen i Dario) paze na sve, svaki detalj i stvarno rade po motoru sve to vrijeme koje naplate za razliku od nekih servisa koji naplate ruke 2 sata a nisu šarafili niti pola sata po motoru, i kaj mi je drago ti si tam cijelo vrijeme tak da znaš da nebudu zabušavali i fušali (neki servisi te poteraju van sam sam da ne vidiš da u biti ništa ne rade) :palacdolje:

zato KMS  (y) (y)
 
Bump said:
mislim da će ti sada pisati radne sate...ni meni nisu prije pisali ali bio sam u pon na servisu i napisali su RAD: 2,1h 384.30 kn   (y)

Da da i meni su ovaj put napisali radne sate  (y)  Inače sam super zadovoljan sa radom mehaničara jer je čovjek napravio sve što sam poželio i moram reć da "ruke" uopće ne koštaju puno s obzirom da ti otprilike isto toliko uzmu i u auto servisima.

Malo off-a: Jel zna netko da li postoji neki vulkanizer u Zagrebu koji ima Metzeler :misli: Imam problem sa super ćelavom gumom pa mi je Duga resa malo daleko(jedva sam se danas s Krka vratio, sve su mi žice poiskakale van :mrgreen:)
 
Tommee said:
Bilo bi zgodno da citas malo i temu o servisima (y)

Evo slika pa gledaj  (y)

Pa eto.. kad je odi tema o Zedu i ovdje dobijem odgovor  (y)

Posto garancija isjece taman prije tih 24tkm tako da ovo s ventilima i pregledom ostlaih stvari ostavljam serviseru al izmjenu ulja,filt ulja,filt zraka...svjecica,kocione tekucine... mogu i sam obavit. Jer ipak ono... automohanicar sam i te stvari radim na autima u jednom ovl. servisu.
A stelanje ventila cemo vidjet kad mestar u ovl. servisu  digne ventdekl i kad vidim sistem tako da se i to moze odradit bez servisa.
Sad ce bit raznih komentara al suzdrzite se  :mrgreen:
 
GSX 1402 said:
a jel još troši kao tenk 8)

Fulao si temu..... (y)

Trosi koliko trosi, oko 7 litara  (y)

Al to me bas ne dira previse, kupio sam ga da se vozim, a ne da stalno gledam brojke i racunam  (y)
 
Imam ja jos pitanja :misli:

Naime, nakon sto sam probao hidraulicko kvacilo i odusevio se, zanima me dali se negdje moze nabaviti kit kojim bih zamjenio postojeci sklop. Ja sam kopao netu ali bas ne mogu naci...
 
Tommee said:
Imam ja jos pitanja :misli:

Naime, nakon sto sam probao hidraulicko kvacilo i odusevio se, zanima me dali se negdje moze nabaviti kit kojim bih zamjenio postojeci sklop. Ja sam kopao netu ali bas ne mogu naci...

Ma daj.. nije ni ovako tvrd. Mehanika je mehanika  (y)
 
Za Tomija: ovdje imaš sliku hidrauličkog klipa koji funkcionira umjesto sajle. To nije pravo hidrauličko kvačilo, ali ti uz svoju inventivnost bi mogao svašta napraviti.

http://www.kedo.de/com/ssl/php/function/ShowPDF.php?f_file=%2Fhomepages%2F9%2Fd137491271%2Fhtdocs%2Fcom%2Fssl%2Fgrafic%2Fpdf%2FKatalog%2FSeite%2F284.pdf

PS: kada će biti gotov onaj nosač tablice?
 
WD-40 said:
Ma daj.. nije ni ovako tvrd. Mehanika je mehanika  (y)

Nema to veze sa tvrdocom, nije mi tvrd, ali kazem nakon sto sam probao, preciznost i osjecaj hidraulicke spojke su odlicni...
 
IgorS said:
Za Tomija: ovdje imaš sliku hidrauličkog klipa koji funkcionira umjesto sajle. To nije pravo hidrauličko kvačilo, ali ti uz svoju inventivnost bi mogao svašta napraviti.

http://www.kedo.de/com/ssl/php/function/ShowPDF.php?f_file=%2Fhomepages%2F9%2Fd137491271%2Fhtdocs%2Fcom%2Fssl%2Fgrafic%2Fpdf%2FKatalog%2FSeite%2F284.pdf

PS: kada će biti gotov onaj nosač tablice?

Hm, mozda bi se s tim dalo nesto iskemijati, ali ne znam koliko se ispati...Rekoh ako imaju posebni kitovi kojima se samo zamjeni postojeci sklop onda oke, al ako nema mislim da mi nece biti previse smisla gubiti vrijeme na neke silne prerade...

Sto se tice tablice, projekt je u punom tijeku, budem ja otvorio tu novi topic, a dignut cu web site, bas dogovaram okolo i mislim da bi to moglo u serijsku proivodnju...Pokusavam s jednim likom dogovorit koristenje 3D skenera, tako da si olaksam zivot, i da mi ekipa doveze motore, da skeniram repove tako da pricvrscivanje na pojedine tipove motora bude bezbolno...
Sad u devetom mjesecu bih prvi prototip trebao ici na printanje na rapid prototyping uredaj pa cemo vidjeti kako funkcionira... (y)

Ovo dolje je stari render, stosta se od tad promjenilo, na bolje naravno, ali eto neka se nade...Naravno najbolje vijest je da je prvi model razvijan bas za zecam starog i novog i odlicno ce pristajati :mrgreen: