Z 750-tema za sve štovatelje malog zeca

WD-40 said:
Zadnja 12tkm prednja evo promjenuta na 20300  :oops: :starac:

Pa kakve si to gume imao gore :shock:  ili možda bolje pitanje kak se ti voziš :misli:
Neznam kak bi se trebal vozit da mi ove dunlopice tolko zdrže.
 
Da li netko ima za prodati ili pokloniti sjedište vozača za Z-a 04-06? Može i oštećeno, samo da je ona plastična podloga čitava.

Namjeravam se malo igrati tapetara za siceve, a ne bih htio upropastiti svoj.
 
...Barakuda Auspusi!
http://www.wom-onlinestore.de/index.htm 

na ZX10tki fino 'buči'  :misli: a ni cjene mi se nečine velike!?  :misli:

pa možda nekog zanima  :wink:
 
Incredible said:
Evo ja sam na 6500 km i zadnja guma je totalno potrošena.
Što se tiče ovih kofera nebi ulazio u raspravu jel dobro izgleda ili ne ali ja si ga sigurno neću stavljat.S obzirom kolko ja stvari nosim na put dosta mi je tank torba i iza mrežica za još par sitnica tipa kišno odijelo i sl. Inače Crnka ima namjeru stavljat taj kofer iza pa pitajte nju za slike.

nažalost kofer i nosač za njega još nemam. kupila ga jesam, ali još nema nosača za novog zeca. to se čeka (kao i ostatak opreme za njega). :?

kada ga namontiram stavt ću slike.  :wink:
 
Ja sam si nedavno stavio akrapoviča na mog Z-a, oduševio sam se, bude pao neki fotosession pa stavim koju slikicu... Inače je tank torba na Z-u dobra stvar, malo zaštiti od vjetra, jedini je problem kod rupa, kad se naleti na rupu skače i pomiče se, što zna stvarat probleme u vožnji. Zato ja ak nosim tank torbu odem na autoput jer nema rupa! Ali je to ubojstvo za gume, na kraju budu kockaste. Moja preporuka je kupit tank torbu koja ima i magnete i vezanje i uživanje na staroj cesti! ;)
 
Evo jedna od mene... Nije hexagonal al ga volim! :mrgreen:
 
dajte recite koliko vam prosječno troši zec???
pročitao sam u starom moto pulsu iz 7 mje da je oko 7,5 prosjek

zar nije stari zec trošio dosta manje???
 
Ruby said:
dajte recite koliko vam prosječno troši zec???
pročitao sam u starom moto pulsu iz 7 mje da je oko 7,5 prosjek

zar nije stari zec trošio dosta manje???
7,5-8. Ak se polako voziš uspiješ blizu 6, al ak je gas i pogotovo gradska vožnja prva-druga, onda pije.
 
Može li mi netko reči dali smeta mašini ako je u servisu iz standardnog auspuha izvađen katalizator?(odpao lonac na 8500 km)Sada se čuju ponekad jake detonacije iz auspuha kod kočenja mašinom.U servisu su rekli da če sada bolje disati i da to nesmeta.
 
Jesi imao garanciju kad je lonac odapeo?  To je bila eto očito standardna mana jer u utrci s ekologijom nisu kvalitetno rjesili lonac  :palacdolje:
Kazu da je garancija to pokrivala al uz nesto duze cekanje jer to negdje na provjeru bla bla... :palacdolje:


 
Istekla je garancija ali su mi izašli u susret u servisu te ga ponovo zavarili i odrezali katalizator.
 
WD-40 said:
Kazu da je garancija to pokrivala al uz nesto duze cekanje jer to negdje na provjeru bla bla... :palacdolje:

Ja sam u KMS-u čekal puna 4 dana na novi - toliko o dugom čekanju  :wink:
 
Ohit said:
Može li mi netko reči dali smeta mašini ako je u servisu iz standardnog auspuha izvađen katalizator?(odpao lonac na 8500 km)Sada se čuju ponekad jake detonacije iz auspuha kod kočenja mašinom.U servisu su rekli da če sada bolje disati i da to nesmeta.
To je manje-više normalno, meni sa akrapovičem puca stalno iz auspuha kod šaltanja u nižu, onda kod šarafljenja motora u visoke okretaje i takve konstantne vožnje puca kod otpuštanja gasa... Ne uvijek, ali zna. Al tako mi svi pričaju koji imaju otvorene auspuhe.
 
Vedran_ZG said:
Inače to nije hexagonal za z-a, nego za neki drugi motor i pripasan je gore, za z-a još nije u prodaji, al bit će uskoro.

Ja sam zvao, ne znam napamet kak se zove zastupnik i vele da su ih u cetvrtak dobili, za z-a bas original....

Aha, usput, jel mi moze neko okvirno reci ko zna cijenu prednjih pakni za z-a stari model?
 
cca 50 eura u KMS-u
 
gigi said:
cca 50 eura u KMS-u

Pretpostavljam par za jednu celjust...znaci za prednji kraj mi treba cca 800kn...pih :?
 
Tommee said:
Pretpostavljam par za jednu celjust...znaci za prednji kraj mi treba cca 800kn...pih :?
Ne treba, pakne su ti oko 350kn, znači računaj 100kn manje. :wink: