Z 750-tema za sve štovatelje malog zeca

zlikavac said:
A jel ima kit za prednju vilicu za starog z-a

Ima, zadnji br motopulsa negdje reklama na desnim listovima s desne strane...Kit koji se stavlja u postojeću vilicu i omogucava sva stelanja koja smo trazili (y)

Sad ak netko zna nesto vise o konkretnom proivodu bil bi zgodno da napise...Jer u reklami pise da je kit konstrukcijom kao identican onome sto se nalazi u vilicama R motora, ako je tako i ako nudi barem priblizno to bi bila zgodna stvar...
 
MA-Zvone said:
To je ovo

http://www.motopuls.com/index.php?option=content&task=view&id=876&Itemid=2

(y)

Upravo to, jel znas mozda ista detaljnije o tome osim ove reklame, mozda si ti ili netko koristio u stvarnosti  :misli:
Cak mi se investicija cini oke ako je proizvod takav....
 
zlikavac said:
A jel ima kit za prednju vilicu za starog z-a
Još nije u prodaji, naručeno je, bit će.
 
Tommee said:
(y)

Upravo to, jel znas mozda ista detaljnije o tome osim ove reklame, mozda si ti ili netko koristio u stvarnosti  :misli:
Cak mi se investicija cini oke ako je proizvod takav....
Teško da je netko koristio jer je to novi proizvod, barem što se matrisa tiče. Uskoro o tome kad saznam više informacija, pa javim kako s tim i kad! (y)
 
Taj kit dozvoljava samo štelovanje prednaprezanja opruge, a što se tiče brzine povrata ili sabijanja to se ne može regulirati bez rastavljanja vilice odnosno čačkanja po ulju i ventilima. Znači ni to nije kompletan proizvod "kao kod R-ova", ali me zanima što se sa njime postigne.

U njemačkim i inim forumima hvale progresivne opruge za cestu, ali za stazu (koga zanima) svi kažu - tvrđi federi, gušće ulje i ventili u vilicama.
 
MA-Zvone said:
To je ovo

http://www.motopuls.com/index.php?option=content&task=view&id=876&Itemid=2
Oče to bit i za starog z-a ili samo za novog :misli:
 
Evo da se uključim, ja sam sad zvao Nito Mto i oni vele da taj komplet imaju i za starije modele tak da bi to bilo riješeno.
Momentalno ga nema na lageru al je tip rekao da bu me nazvao kad dođe (y)
 
zlikavac said:
Oče to bit i za starog z-a ili samo za novog :misli:
Trebalo bi bit za staroga, novi tako i tako ima upside-down pa će za njega bit sigurno jer se za te vilice radilo i prije, ovo je za klasične vilice kakvu ima stari z.
 
Seth said:
Ovaj mi je jos bolji. Two Brothers, ali ih nema u Hr za kupiti. Po pricama na drugim forumima, taj 2Bros proizvodi nabrutalniji zvuk.
Obrati paznju na xenon imitaciju svjetla... Taj isti motor ima Power Comander III i KM filter... ako sam dobro skuzio...

Onaj gore sto si stavio mi je ipak ljepsi, ali boja ovog svjetla mi je za pet...Sto se tice onog gore topa ova slika mi je jos bolja, rep je zakon  (y)

 
Vedran_ZG said:
Trebalo bi bit za staroga, novi tako i tako ima upside-down pa će za njega bit sigurno jer se za te vilice radilo i prije, ovo je za klasične vilice kakvu ima stari z.
A sta ce novom taj dodatak kad vec imamo stelovanje sabijanja i brzine povrata?
 
adizonevic said:
A sta ce novom taj dodatak kad vec imamo stelovanje sabijanja i brzine povrata?
A čuj, netko hoće bolje uvijek, tako neki na R-motor stave ohlinsa, matrisa, marzzochija itd. Pa eto i za nakeda! (y)
 
Balki said:
Bolje bi ti bilo da si brodom otišao u italiju sad kad si bio na moru!

p.s
daj slike gljiva i mudgarda!

Ma katastrofa - vec sam bio pokrenuo dispute na Paypalu, kad danas postar donese...
Evo slika, ostale naravno po montazi
 
adizonevic said:
Ma katastrofa - vec sam bio pokrenuo dispute na Paypalu, kad danas postar donese...
Evo slika, ostale naravno po montazi
koliko si dao za mudguard??
 
adizonevic said:
145 EUR (mudguard i stitnik za lanac zajedno)

¸..a zakaj uzimaš od digića, imaš kod amera 150$ + 40$ shipping i to u carbonu(ima i jeftinijih), za 7-10 dana su ti na vratima, nikada problema