Zamrzavanje kredita

evo...opet je mate zatrovo temu  :anger:  :mrgreen: :LOL:
 
moover said:
Neki su previše gledali Tele2 reklame...  :mrgreen:

Rješenje je u teoriji vrlo jednostavno...  :mrgreen: Prodaš motor, tom lovom otplatiš kredu za isti i onda si mooožda kreditno sposoban dići drugi kredit za ono za što ti treba 6000eur...

ostaješ bez motora, al dobiš 6000eur koje ti trebaju...  :wink:

p.s. i naučiš životnu lekciju da motor (zajebanciju) od 100.000kn ne kupuješ na kredu ak nemaš love za ostale bitnije stvari...  :wink:

A razliku u cijeni uzrokovanu kamatom i gubitkom vrijednosti popalapa maca?
 
lajbek said:
A razliku u cijeni uzrokovanu kamatom i gubitkom vrijednosti popalapa maca?
Ne. Maca je popapala samo gubitak vrijednosti, kamatu je banka uvrstila u dobit...  :mrgreen:
 
Beast said:
Vidim da se tu znaju i uvjeti mog kredita i motor koji je u pitanju! I cijena koja je u pitanju! Nit kod psihijatra nemoram, admini postavljaju dijagnozu iz prve! Pitanje je bilo dal postoji kakva rupa u zakonu da se proda motor kupljen namjenskim kreditom! Al posto je glupo pitanje trebo bi obrisat postove

nema rupa u zakonu s kojim možeš banku zajebati,, ipak banka financira državu,, zaštičeni su kao medvjedi i one vidre  :mrgreen: zajedno
 
Beast said:
Evo pametan se javio opet!!! Otkud ti znaš koji je motor u pitanju??? Vidiš u avataru i odma si pametan!!! I opet ponavljam koje je moje pitanje bilo!!!

Ahaaa... znači da je 7 godina za smeće od Aprilije.  :LOL: :LOL: :LOL:
 
mate said:
Ne treba biti previše pametan da se zbroji par činjenica. Znamo koliko košta motor i kad je bio na akciji, ako ti je ostalo 5 godina vrlo vjerojatno znači da si ga mogao kupiti na 6 il 7 godina, a znamo i otprilike kolika mu je sad tržišna vrijednost. Obzirom na tvoje poznavanje materije mislim da bi mogli odokativno odrediti i visinu kamatne stope a možda i troškove obrade ako nam kažeš koja banka je u pitanju. :mrgreen:
švicarac ili euro ?
 
mislim da je cijeli problem u tome da treba naci kupca za motor ... kad ga neđeš , tvoj problem uopce nije velik ...

dogovor sa svakim normalnim kupcem je tu vrlo jednostavan ... platite mi motor , ja sutra zatvaram kredit i radimo prenos ...  (y)
 
markookram said:
dogovor sa svakim normalnim kupcem je tu vrlo jednostavan ... platite mi motor , ja sutra zatvaram kredit i radimo prenos ...  (y)
Al ne kužiš da to Beastu ne odgovara...  :misli: Dobivenim novcem Beast zatvara kredit i ostaje bez motora (i kredita)... onda mu i dalje fali onih 5-6000eur s početka priče...  :mrgreen:
 
markookram said:
dogovor sa svakim normalnim kupcem je tu vrlo jednostavan ... platite mi motor , ja sutra zatvaram kredit i radimo prenos ...  (y)

Vidim ja da tebe nisu zajebali u životu .... :wink: :wink:
 
moover said:
Al ne kužiš da to Beastu ne odgovara...  :misli: Dobivenim novcem Beast zatvara kredit i ostaje bez motora (i kredita)... onda mu i dalje fali onih 5-6000eur s početka priče...  :mrgreen:
a u , to mi promaklo

nisam skoncentriran
 
Kad je već riječ o kreditu,pa da i ja pitam,,,
Jel moguće i koja je procedura prebaciti kredit sa jednog nosioca koji ga otplaćuje na drugog i to člana obitelji
koji bi nastavio otplatu ostatka kredita...?
Tnx...
 
Procedura je uvijek ista odnosno zatvara se jedan i otvara drugi kredit  bez obzira o kome se radi. Ako se nešto promjenilo, ne znam. Najjeftinija varijanta je da oba člana obitelji podmiruju obavezu koja ostaje na sadašnjem nositelju kredita.
 
Malo sam prical s zenom, i dosli smo do zakljucka da bi bilo najbolje da ona digne neki kredit da pozatvaramo hebene minuse i master itd. Ili solucija br. 2: kupiti neki auto na kredit a ovaj prodati i time pokriti gore navedene troskove. Zanima me jel nedugo dizal kakav kredit pa da zna koja banka ima neke "normalne" kamate.