Zamrzavanje kredita

Phobocaster said:
ima, ponudiš nekome preuzimanje kredita ili sam zatvoriš kredit pa prodaješ kao ponosni vlasnik  :wink:
Nije meni problem rata! Trenutno bi trebo lovu a nemam da zatvorim kredit a ako nekome ponudim preuzimanje kredita opet mi nije isplativo jer onda nemam motora ni love! To je još 5 let krede! :zid: Trebo bi ženu založit na banci!  :wink:
 
Beast said:
Nije meni problem rata! Trenutno bi trebo lovu a nemam da zatvorim kredit a ako nekome ponudim preuzimanje kredita opet mi nije isplativo jer onda nemam motora ni love! To je još 5 let krede! :zid: Trebo bi ženu založit na banci!  :wink:
Popij čašu vode, smiri se i onda ponovno pročitaj šta si napisao...  :LOL:
 
moover said:
Popij čašu vode, smiri se i onda ponovno pročitaj šta si napisao...  :LOL:
Možda sam trebao boljee obrazložit to šta sam napisao!
Znači, ja trebam recimo 5-6 soma eura! Imam motor koji trebam plačat još 5 let! Kupljen je namjenskim kreditom znači banka je vlasnik! Da mi je cilj riješit se kredita opcija preuzimanja kredita je OK! Al ja trebam lovu a nemogu prodat motor jer je banka "vlasnik"!  ? ? ? Još je dosta velka cifra za vračat da bi mi netko nadoplatio uz preuzimanje! Žena je bila šala  :wink:
 
A da trgneš pol litre rakije? Voda ne utječe dobro na tebe, malo te poglupi. :mrgreen:

Mislim da ti je najbolje da sad daš oglas i prodaš ga za 6.000€ a kupac onda još preuzme kredit još tih samo 5 godina. (y) Banku nemoj ni obavijestit da se ne bune. :wink:
 
mate said:
Konjino ne kvari zabavu. :mrgreen:
mislin da se beastu nema sta kvarit :LOL:

Kupit na kredu motor od 100000 kuna sta znaci da das banci 130000 ako ne i vise u 6 godina i onda trazit nekog da ti kupi taj motor za 6000 eura i nastavi placat kredu 5 godina.
Ovo je za rubriku Greatest Shits
 
mate said:
A da trgneš pol litre rakije? Voda ne utječe dobro na tebe, malo te poglupi. :mrgreen:

Mislim da ti je najbolje da sad daš oglas i prodaš ga za 6.000€ a kupac onda još preuzme kredit još tih samo 5 godina. (y) Banku nemoj ni obavijestit da se ne bune. :wink:

On bi bio i jeban i posten i jos da zaradi nesta sa strane  :mrgreen: :mrgreen:
 
seki22 said:
Kupit na kredu motor od 100000 kuna sta znaci da das banci 130000 ako ne i vise u 6 godina i onda trazit nekog da ti kupi taj motor za 6000 eura i nastavi placat kredu 5 godina.
Ovo je za rubriku Greatest Shits

Ali nagradu treba dijelit s jako puno Hrvata. :mrgreen:
 
mg749ie said:
neko uvjek proftira, ja se nadam da buju i ovi s kreditima jemput došli na kopanju  8)

Je, buju, kad' otplate zadnju ratu  :LOL:
 
seki22 said:
mislin da se beastu nema sta kvarit :LOL:

Kupit na kredu motor od 100000 kuna sta znaci da das banci 130000 ako ne i vise u 6 godina i onda trazit nekog da ti kupi taj motor za 6000 eura i nastavi placat kredu 5 godina.
Ovo je za rubriku Greatest Shits
94000 kn  8)
 
Vidim da se tu znaju i uvjeti mog kredita i motor koji je u pitanju! I cijena koja je u pitanju! Nit kod psihijatra nemoram, admini postavljaju dijagnozu iz prve! Pitanje je bilo dal postoji kakva rupa u zakonu da se proda motor kupljen namjenskim kreditom! Al posto je glupo pitanje trebo bi obrisat postove
 
Beast said:
Vidim da se tu znaju i uvjeti mog kredita i motor koji je u pitanju! I cijena koja je u pitanju! Nit kod psihijatra nemoram, admini postavljaju dijagnozu iz prve! Pitanje je bilo dal postoji kakva rupa u zakonu da se proda motor kupljen namjenskim kreditom! Al posto je glupo pitanje trebo bi obrisat postove

      ...zakaj se odmah ljutiš? Normalno je tu i tamo malo popušiti u kombiniranju na relaciji kredit-motor-cash. 
 
OldBoy said:
      ...zakaj se odmah ljutiš? Normalno je tu i tamo malo popušiti u kombiniranju na relaciji kredit-motor-cash.
Ma nist se ja ne ljutim!  :box:
 
Beast said:
Vidim da se tu znaju i uvjeti mog kredita i motor koji je u pitanju! I cijena koja je u pitanju! Nit kod psihijatra nemoram, admini postavljaju dijagnozu iz prve! Pitanje je bilo dal postoji kakva rupa u zakonu da se proda motor kupljen namjenskim kreditom! Al posto je glupo pitanje trebo bi obrisat postove

Ne treba biti previše pametan da se zbroji par činjenica. Znamo koliko košta motor i kad je bio na akciji, ako ti je ostalo 5 godina vrlo vjerojatno znači da si ga mogao kupiti na 6 il 7 godina, a znamo i otprilike kolika mu je sad tržišna vrijednost. Obzirom na tvoje poznavanje materije mislim da bi mogli odokativno odrediti i visinu kamatne stope a možda i troškove obrade ako nam kažeš koja banka je u pitanju. :mrgreen:
 
mate said:
Ne treba biti previše pametan da se zbroji par činjenica. Znamo koliko košta motor i kad je bio na akciji, ako ti je ostalo 5 godina vrlo vjerojatno znači da si ga mogao kupiti na 6 il 7 godina, a znamo i otprilike kolika mu je sad tržišna vrijednost. Obzirom na tvoje poznavanje materije mislim da bi mogli odokativno odrediti i visinu kamatne stope a možda i troškove obrade ako nam kažeš koja banka je u pitanju. :mrgreen:

Matu za premijera :mrgreen:
 
Neki su previše gledali Tele2 reklame...  :mrgreen:

Rješenje je u teoriji vrlo jednostavno...  :mrgreen: Prodaš motor, tom lovom otplatiš kredu za isti i onda si mooožda kreditno sposoban dići drugi kredit za ono za što ti treba 6000eur...

ostaješ bez motora, al dobiš 6000eur koje ti trebaju...  :wink:

p.s. i naučiš životnu lekciju da motor (zajebanciju) od 100.000kn ne kupuješ na kredu ak nemaš love za ostale bitnije stvari...  :wink:
 
mate said:
Ne treba biti previše pametan da se zbroji par činjenica. Znamo koliko košta motor i kad je bio na akciji, ako ti je ostalo 5 godina vrlo vjerojatno znači da si ga mogao kupiti na 6 il 7 godina, a znamo i otprilike kolika mu je sad tržišna vrijednost. Obzirom na tvoje poznavanje materije mislim da bi mogli odokativno odrediti i visinu kamatne stope a možda i troškove obrade ako nam kažeš koja banka je u pitanju. :mrgreen:
Evo pametan se javio opet!!! Otkud ti znaš koji je motor u pitanju??? Vidiš u avataru i odma si pametan!!! I opet ponavljam koje je moje pitanje bilo!!!

moover said:
p.s. i naučiš životnu lekciju da motor (zajebanciju) od 100.000kn ne kupuješ na kredu ak nemaš love za ostale bitnije stvari...  :wink:
Ovo mi se uopće ne komentira!!!  :naklon:

Chill out boys!!!!  :gace: