Zašto nema novih choppera

Posjedni svoju gospođu samo jednom na GW pa ćemo onda diskutirati....:mrgreen:
istina, moja kaže da je GW duplo bolja za suvozača- na Hd-u kaže da grije desnu nogu ? previsoko se sjedi? itd..
 
Čemu osuđivati nečiji izbor jer svatko vozi ono šta želi,meni je za osudu kad netko želi nešto a kupi neku "popularnu" klasu jer će to lako prodati i jer je to in a duša pati za totalno drugom pričom.Takvi likovi mi nisu jasni nikako 👎👎
Volim nakede,vozim ih cili život ali san ima dva izleta u chopper i sport touring đir.Vratija san se brzo na staru ljubav jer je me to jebeno najviše ispunjava aliii jedan Harley Street Bob bi lako naša mista u mojoj garaži samo da je para 😉
 
Imaju i kinezi tu nesto za pokazati
 

Attachments

  • Wolverine-800.jpg
    Wolverine-800.jpg
    150.6 KB · Views: 0
Ufff, evo upravo sam se zabrinuo da sam jedno od to dvoje i stavio copera na prodaju ispod cijene 😄
 
  • Like
Reactions: Author
jebeš čoper/kruzer s kilerom i alu felgom
 
  • Like
Reactions: ODST
Jesam (ili nisam, bar ne puno, no poanta je vrlo slična... nekoliko modela HD, neki Suzuki, neke Yamahice itd...), no to je sve za mene daleko od željenog i osjećaja i potrebe, prenisko mi je, i predugačak je sa redovito prevelikim međuosovinskim razmakom, i ne volim V2 motore i vibracije, i i i... uglavnom, ja sam parafrazirao jedan njemački humoristički bajkerski mem u kojemu je to bilo izjavljeno, a nisam napao ništa u tome sa čime se ne slažem...
 
Nije ti harley za patuljke.
Ispod 180 ne možeš dohvatit nožnu kočnicu niti pedalicu mjenjača.
Eto, ako ne ode previše na aukciji, ja ću udomit jednu road king fhl, shovel head.
 
  • Like
Reactions: WraGG