zongshen 200 gy2 sm

Izveo šitka u šetnju
 

Attachments

  • P1060682 copy copy.jpg
    P1060682 copy copy.jpg
    1.1 MB · Views: 253
  • Like
Reactions: diesel power
Pozdrav
Odlucio malo srediti svog zonga kojeg imam vec 5god...u pocetku htio napraviti par estetskih sitnica pa na kraju ga i povisio za 7 cm, novi auspuh i jos dosta sitnica...na kraju ga i obojao cijelog..
Zbog bojanja je bio kompletno rastavljen...sad ga polako sastavljam..danas ga pokusao upaliti ali nece..
Sumnjam da nisam dobro poslozio instalaciju struje...imao sam slike prije rastavljanja da mi bude lakse vratiti ali sam ostao bez tog mobitela sa slikama
Uglavnom, ako netko ima volje da dode do mene sa svojim zongom..dignemo sjedala pa usporedimo istalacije..ako je sve dobro spojeno probat zamjeniti cdi, regler...znaci max 30min posla
Uglavnom ako netko ima volje...zagreb, trešnjevka...castim cevapima i pivom naravno..
A kad sve zavrsim i slozim stavim i slike..
 
jel treba ko komplet plastike za zonga...maska s farom, tank cover, plastike repa, tube protectore vile, prednji blatobran, nosač za kufer + kufer....nisam siguran jel imam i retrovizore...
 
Sad je na felgama i vilicama i zadnjem amortizeru od xt350 te lanac i lančanici. Sa serijskim vilicama i ovim ostalim je bio ok visina. Preduge su ove vilice od xt350 pa je sad ko koza :LOL:

Kilometraza preko 50 000km i ovaj mu je kuplung promjenio sad na proljece, ulja ne trosi i jos ide solidno :)

 
A vozi se po terenu pa ga uprlja i ne čisti baš :mrgreen:

kad je bio kod mene je sve bilo original i plastike i zmigavci i nosač tablice ja sam po cesti većinom tukao km.

sad se poskidalo dosta toga da ga olakša...

neuništiva mašina sad do kad će trajat vj neće još dugo :mrgreen: