Yamaha FZ6 dojmovi i pitanja

Ja sam uzeo pirelli Angel ST i mogu reci odlicna guma. Set je 1400 kuna
 
Opet u jednom komadu
f828d89fdb4c5af14723f6d72afe40ac.jpg


Poslano sa mog MHA-L29 koristeći Tapatalk

 
Lijepo izgleda s ovim dodatnim oklopima (y) ali, dali ima obavezan dio opreme na Fazeru - list u vjetrobranu? :mrgreen:
db38b2568eeea24643b58db7651558bc.jpg
 
Uvijek sam mislio da je šteta da ih nisu prodavali sa ful oklopom . Za to vrijeme bi bio sasvim ok touring motor

Poslano sa mog SM-G986B koristeći Tapatalk

 
piljun said:
Uvijek sam mislio da je šteta da ih nisu prodavali sa ful oklopom . Za to vrijeme bi bio sasvim ok touring motor

Nudio se kao originalna dodatna oprema, jedno kratko vrijeme.

Oklop je bio puno popularniji na modelu od 1000ccm, na nekim tžištima se i prodavao u GT verziji serijski sa oklopima (Fazer1 GT).

Kod 600tice taj oklop nije nikad zaživio, mada je i bila prilična cifra za oklop obzirom na cijenu motora...
 
oklopi su bili 5485kn pa je to vjerojatno razlog zašto nisu nikad zaživili :palacdolje:

polako slažem motor za sezonu pa sam morao u nabavku novog akumulatora
stari je trajao neverojatnih 12 godina  :shock:
kupio sam istu marku pa se nadam da ce ovaj trajati bar upola manje od prve ugradnje  :misli:

kupio sam nešto i opreme : odmah ubacio upozorenje za stacionarne kamere  :mrgreen:

te nešto za udobniju vožnju ali ga prvo trebam pokrpati :(
shad sjedalo je potpuno novo i nikad montirano ali ima mualc koji je prilikom
raspakiravanja sa skalperom išao preduboko te se krajnji rezultat vidi na slici :lipsrsealed: :lipsrsealed:
ako imate koga u zg i okolici za preporučiti gdje bi ga mogao odnijeti da se pokrpa  (y)



 

Attachments

  • 20200512_173017.jpg
    20200512_173017.jpg
    242.4 KB · Views: 80
  • zumo.jpg
    zumo.jpg
    157.1 KB · Views: 69
  • 20200512_180613.jpg
    20200512_180613.jpg
    500.6 KB · Views: 104
Vupy said:
oklopi su bili 5485kn pa je to vjerojatno razlog zašto nisu nikad zaživili :palacdolje:

polako slažem motor za sezonu pa sam morao u nabavku novog akumulatora
stari je trajao neverojatnih 12 godina  :shock:
kupio sam istu marku pa se nadam da ce ovaj trajati bar upola manje od prve ugradnje  :misli:

kupio sam nešto i opreme : odmah ubacio upozorenje za stacionarne kamere  :mrgreen:

te nešto za udobniju vožnju ali ga prvo trebam pokrpati :(
shad sjedalo je potpuno novo i nikad montirano ali ima mualc koji je prilikom
raspakiravanja sa skalperom išao preduboko te se krajnji rezultat vidi na slici :lipsrsealed: :lipsrsealed:
ako imate koga u zg i okolici za preporučiti gdje bi ga mogao odnijeti da se pokrpa  (y)

Kako si u Garmina to ubacio a da funkcionira kako treba? Imam ZUMO 595 čini mi se i nije da baš uvijek javlja... :misli:
 
e sad si me uhvatio  :mrgreen:
garmin je još u kutiji ,
ja jesam ubacio file sa pozicijama kamera te provjerio dal ih je očitao i prikazao na karti, a sad dal će raditi u praksi pojma nemam.
iskerno se nadam da hoće jer kad sam pogledao koliko ih ima po hr ispada da je bolje gurati motor ili prijeći na boatiana :palacdolje:
 
Vupy said:
e sad si me uhvatio  :mrgreen:
garmin je još u kutiji ,
ja jesam ubacio file sa pozicijama kamera te provjerio dal ih je očitao i prikazao na karti, a sad dal će raditi u praksi pojma nemam.
iskerno se nadam da hoće jer kad sam pogledao koliko ih ima po hr ispada da je bolje gurati motor ili prijeći na boatiana :palacdolje:

Javi, baš me zanima. (y)

Za mog piše da radi kako treba samo ako se upari sa smartphone uređajem na kojem je neka Garminova aplikacija sa radarima (i naravno treba internet biti upaljen non stop na mobitelu) - a to mi je iskreno tlaka svaki put sve paliti i uparivati (garmin, mob i komunikaciju u kacigi), kao da palim avion a ne motor...
 
Pozdrav ljudi,
Ako netko zna info koliko ulja za kočnice ide kod izmjene istog na servisu, da li je pola litre dosta?
Nisam uspio naći podatak u teh.specifijacijama...

Sent from my H8266 using Tapatalk

 
Vupy said:
oklopi su bili 5485kn pa je to vjerojatno razlog zašto nisu nikad zaživili :palacdolje:

polako slažem motor za sezonu pa sam morao u nabavku novog akumulatora
stari je trajao neverojatnih 12 godina  :shock:
kupio sam istu marku pa se nadam da ce ovaj trajati bar upola manje od prve ugradnje  :misli:

kupio sam nešto i opreme : odmah ubacio upozorenje za stacionarne kamere  :mrgreen:

te nešto za udobniju vožnju ali ga prvo trebam pokrpati :(
shad sjedalo je potpuno novo i nikad montirano ali ima mualc koji je prilikom
raspakiravanja sa skalperom išao preduboko te se krajnji rezultat vidi na slici :lipsrsealed: :lipsrsealed:
ako imate koga u zg i okolici za preporučiti gdje bi ga mogao odnijeti da se pokrpa  (y)

  Kažu da bolji nema....

https://www.facebook.com/PreradeMotoSiceva/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARCzOd-7Su56_HcZ4NH1nZ_mb60BIUt6HJOFzTrNBTexEEysKPpUdm3YO9hGFHAI6K59LLyjsYuXQ4vr
 
Gdje se može jeftino naći neki nosač bocnih torbi i koji model bi to bio?

Htio bih mozda imat mogucnost samo staviti torbe sastrane ako zatreba.