Plominka!!!

Zasto radite to od motora, pametni ljudi su izmislili ovo
 

Attachments

  • FB-IMG-1480697848105.jpg.3d2fbc36f14e8af8e47890999ebf3c84.jpg
    FB-IMG-1480697848105.jpg.3d2fbc36f14e8af8e47890999ebf3c84.jpg
    83.7 KB · Views: 0
Meni iskreno ide na k... kad moran stvari nositi sa sobom prilikom stajanja,motor često koristin za plažu,izlazak itd... i jednostavno san navika na kofer,sve lipo složeno i pod ključem a ja se ne mislim oći li naći opremu kad se vratim 😎
Stavija nekidan nosač SW motech i ploču sa brzom kopčom 😃
Šta se tiče nekog putovanja i susreta u kofer mi stane sve za dane putovanja (uvik idem sam) i u tank torbu složim set za krpanje,kišno,sprej za lanac itd...
Bočne kofere ne volim zbog širine 👎


inace nemam nista protiv kufera al tom ljepotanu bas ne stoji 🥲
ali da je prakticno jbg je i ja bi ga isto nosio
 
  • Like
Reactions: MGS and cadjo
Nažalost kao i većina ljudi neman love za dva motora pa da mogu jednog složiti za svakodnevicu a drugog za putovanja nego moran složiti sve u jednom i tu mora biti mista i nekim kompromisima,gledan tu minimalizirati sve,kofer mi je jedan od bitnijih stavki i mora biti gore 😃
 
šta misliš o repnoj torbi ?

pa ok, zavisi od motora do motora dal ima mjesta za stavit ju i fixirat, čim je noviji R tim je manja šansa
malo me tu psiha pere da ću izgubit i nju i stvari a skužit 100 km kasnije :mrgreen:

ako je velika zna biti problem kad se silazi s motora, ljudi zaborave da ju imaju pa padnu s mjesta i oni i motor, vidio ne jednom :mrgreen:
 
  • Like
Reactions: Butko and lunjo
pa ok, zavisi od motora do motora dal ima mjesta za stavit ju i fixirat, čim je noviji R tim je manja šansa
malo me tu psiha pere da ću izgubit i nju i stvari a skužit 100 km kasnije :mrgreen:

ako je velika zna biti problem kad se silazi s motora, ljudi zaborave da ju imaju pa padnu s mjesta i oni i motor, vidio ne jednom :mrgreen:
Googlaj kriega , ne lete ni na 100 ni na 200 🤣
 
Meni iskreno ide na k... kad moran stvari nositi sa sobom prilikom stajanja,motor često koristin za plažu,izlazak itd... i jednostavno san navika na kofer,sve lipo složeno i pod ključem a ja se ne mislim oći li naći opremu kad se vratim 😎
Stavija nekidan nosač SW motech i ploču sa brzom kopčom 😃
Šta se tiče nekog putovanja i susreta u kofer mi stane sve za dane putovanja (uvik idem sam) i u tank torbu složim set za krpanje,kišno,sprej za lanac itd...
Bočne kofere ne volim zbog širine 👎

Probaj ovo, meni je masu praktičnije od kufera, i drži uredno na magnete.


Ima kufer svojih prednosti, ali sve što za svakodnevnu vožnju i manji odlazak u spizu triba stane ovde.