Plominka!!!

sigurno je sigurno, ja uvijek dok idem u planine ponesem i fp2 masku, zlunetrebalo
Jebe se tebi ti ceras cijelu ergelu sa sobom u konbiju kad jedan crkne samo drugog iscupas 🤣 molim lijepo za ozbiljnost,fffp2 je za normalne,balkanjerosi dobivaju samo prave stvari 😶
 

Attachments

  • 16406991656688239550269006675380.jpg
    16406991656688239550269006675380.jpg
    1.3 MB · Views: 0
  • Sad
Reactions: MOONSHIELD
Ne vidim čemu debate... bio sam puno puta u Dolomitima, pa valjda znam šta mi treba šta ne... ;)

Ako se nekome ne sviđa kako izgleda nek gleda u drugu stranu... :mrgreen:
Ma ne :).. ako sam dobro citao shvatio sam da ides na 1 ili 2 dana.. znaci tamo nazad akcija gušt :) cim manje prtljage i gas.
Ako se radi više od dva dana onda laganica zaprtljaj paukom na zadnji sic kišno i teraj.

Pokušaj to svakako prije puta da vidiš dali možeš sjesti na motor normalno ili moraš kung fu poteze radit :p(estetika je uvijek u drugom planu)
 
Vjetro-vodo-nepropusno..., nekidan sam se vracao iz Obrovca,tako me zalivalo,uhvatio me pravi prolom,,stigao doma,skinuo i samo istresao preko balkona kapljice,a ja totalno suh i obukao trenerku...neznam dali bi mi sta znacio kisni kombinezon da ga uzmem...ili bi samo smetao., ipak mozda bolje naruciti ceradu za Stroma...
 
Vjetro-vodo-nepropusno..., nekidan sam se vracao iz Obrovca,tako me zalivalo,uhvatio me pravi prolom,,stigao doma,skinuo i samo istresao preko balkona kapljice,a ja totalno suh i obukao trenerku...neznam dali bi mi sta znacio kisni kombinezon da ga uzmem...ili bi samo smetao., ipak mozda bolje naruciti ceradu za Stroma...
Nekidan mi je motor u garaži a ja bacam snjeg preko ramena :)
 
  • Haha
  • Like
Reactions: Butko and cadjo
Ma ne :).. ako sam dobro citao shvatio sam da ides na 1 ili 2 dana.. znaci tamo nazad akcija gušt :) cim manje prtljage i gas.
Ako se radi više od dva dana onda laganica zaprtljaj paukom na zadnji sic kišno i teraj.

Pokušaj to svakako prije puta da vidiš dali možeš sjesti na motor normalno ili moraš kung fu poteze radit :p(estetika je uvijek u drugom planu)

neznam koliko dana jer to ovisi o poslu, koji mi je vezan uz sezonu, pa je to malo problem
evo sad sam na (kolektivnom čitaj prisilnom :mrgreen: ) g.o. dva tjedna, neznam di ću sam sa sobom kad nije za na motor...

ništa zadnji sic, ruksaci, ak ide tank torba ok ak ne, onda šta stane po džepovima :mrgreen: tako sam išao za dalmaciju ljetos

ima ljudi koji ne vole da je nešto između njih i volana, meni ne smeta - bitno mi je samo da ne dodiruje volan, a ni mene
sa ovom tank torbom sam evo sad u 12. mjesecu očistio plominku, znači gume do ruba, ne smeta za premještanje tijela po zavojima, vozi se normalno

nemoš staru budalu naučit novim trikovima :mrgreen: ovo mi je 12. motor, jednostavno imam neke svoje teorije i nema pomoći... :ROFLMAO:

p.s. niti nemam zadnji sic nego poklopac, pa di da ga još izgrebem torbom #samoestetika :ROFLMAO:
 
  • Like
Reactions: Butko
neznam koliko dana jer to ovisi o poslu, koji mi je vezan uz sezonu, pa je to malo problem
evo sad sam na (kolektivnom čitaj prisilnom :mrgreen: ) g.o. dva tjedna, neznam di ću sam sa sobom kad nije za na motor...

ništa zadnji sic, ruksaci, ak ide tank torba ok ak ne, onda šta stane po džepovima :mrgreen: tako sam išao za dalmaciju ljetos

ima ljudi koji ne vole da je nešto između njih i volana, meni ne smeta - bitno mi je samo da ne dodiruje volan, a ni mene
sa ovom tank torbom sam evo sad u 12. mjesecu očistio plominku, znači gume do ruba, ne smeta za premještanje tijela po zavojima, vozi se normalno

nemoš staru budalu naučit novim trikovima :mrgreen: ovo mi je 12. motor, jednostavno imam neke svoje teorije i nema pomoći... :ROFLMAO:

p.s. niti nemam zadnji sic nego poklopac, pa di da ga još izgrebem torbom #samoestetika :ROFLMAO:
Bas kao sto kazes na rsv mi je smetala tank torba imao sam samo na zadnjem sicu(kriega tasnice) sve 😆.. ide bez brige !

Prosle godine skocio na godisnji 8 dana 4000km sa torbicom od 10L moram li reci da mi je noga br:47 🤣

Obzirom da sad imam sport touring adventure kako kaze proizvodac i dalje se opirem svemu sto bi mi olaksalo zivot 😶 nema kofera ni top case-a ,sad pitam zenu oces da na top case nosac zapizdim kofer ili neku torbetinu kaze netreba ovaj ruksak je zakon 🤪

Ps: nije bolest sve sto boli!
 
  • Like
Reactions: biker4life
probni đir, montirao tanklock neki dan i posudio torbu za probu (malo koja paše jer smeta vozaču, ovaj model je oke)
ako se sve posloži išao bi sa R-om u dolomite jedan produženi vikend na ljeto, pa testiram di ću sa kabanicama jer ruksak ne podnosim
šta misliš o repnoj torbi ?
 
Meni iskreno ide na k... kad moran stvari nositi sa sobom prilikom stajanja,motor često koristin za plažu,izlazak itd... i jednostavno san navika na kofer,sve lipo složeno i pod ključem a ja se ne mislim oći li naći opremu kad se vratim 😎
Stavija nekidan nosač SW motech i ploču sa brzom kopčom 😃
Šta se tiče nekog putovanja i susreta u kofer mi stane sve za dane putovanja (uvik idem sam) i u tank torbu složim set za krpanje,kišno,sprej za lanac itd...
Bočne kofere ne volim zbog širine 👎
 

Attachments

  • 20211227_144113.jpg
    20211227_144113.jpg
    3.7 MB · Views: 0
  • Like
Reactions: Miranjosip